EŞİM HİÇ ERİL DEĞİL VE BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI

kirmizimikirmizi

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Mayıs 2024
28
23
23
Arkadaşlar selam, belli ki bu konu benim boşanma sebebim olacak ama her kadının istediği o ''erkek'' modelini maalesef kazanabilmiş değilim. Elimden de hiçbir şey gelmiyor artık.

Eşimle severek evlendik ancak günden güne keşfettiğim özellikleri beni kendisinden soğuttu ve tüketti. Yarın itibariyle avukata gideceğim. İnsan hayatında gerçekten sahiplenici ve el üstünde tutan bir erkek istiyormuş demek ki.

Eşimin birtakım garip ve hiç eril durmayan özellikleri:

-hap yutamaması
-yemekleri aşırı aşırı yavaş yemesi sofradan herkesin kalkması ama bi onun devam etmesi tek başına
-asansöre tek binmekten korkuyor
-araba süremiyor, ehliyeti yok, almaya çalıştık beceremedi hiç
-çok panik, ani bir hastalıkta kriz yönetimi çok zayıf
-cılız ve kassız, beni kucaklayamıyor bile
-çok üşengeç her şeyi zorlamayla yapıyor
-konuşması çok kibar hatta hafifinden gayimsi gibi

Canim ya usenmemis o kadar yazmissin ama hic olmamis.

Bu sonradan olmamıştır ki . Neden evlendiniz o zaman. Hakkınızda hayırlısı olsun

Bu adam bir günde eriyip muma dönmedi bir günde anksiyete sahibi olmadı değil mi?

Ay boşa artık zaten sürekli eşim eşim eşim konusu açmışsın

Lutfen iki konu arasindaki farklari bulunuz

Abi nasil ugrasiyorsunuz bu kadar ya? Amac ne? Elinize ne geciyor?

Bence sizin sevginiz bitiyor

Boşanin ama bu adamin bu huylarini nasil sonradan farkedebilirsiniz ki? Ciliz oldugunu da mi gormediniz ya dugunden sonra mi al bu kocan diyip getirdiler bu adami?
Kimseyi bulamama korkusuyla mi evkendiniz?
hayır tamam da bunlar geliştirilebilecek şeyler kaç defa spora git dedim hiç takmıyor bile

Hiç sevgili olmadan tanımadan mı evlendiniz???
Düşman olsa adamı böyle yerlere çalmaz.Bosanin en iyisi o da kendini öyle kabul edip seven birini bulur Sizde gönlünüze göre birini bulursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…