EŞİM HİÇ ERİL DEĞİL VE BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI

Arkadaşlar selam, belli ki bu konu benim boşanma sebebim olacak ama her kadının istediği o ''erkek'' modelini maalesef kazanabilmiş değilim. Elimden de hiçbir şey gelmiyor artık.

Eşimle severek evlendik ancak günden güne keşfettiğim özellikleri beni kendisinden soğuttu ve tüketti. Yarın itibariyle avukata gideceğim. İnsan hayatında gerçekten sahiplenici ve el üstünde tutan bir erkek istiyormuş demek ki.

Eşimin birtakım garip ve hiç eril durmayan özellikleri:

-hap yutamaması
-yemekleri aşırı aşırı yavaş yemesi sofradan herkesin kalkması ama bi onun devam etmesi tek başına
-asansöre tek binmekten korkuyor
-araba süremiyor, ehliyeti yok, almaya çalıştık beceremedi hiç
-çok panik, ani bir hastalıkta kriz yönetimi çok zayıf
-cılız ve kassız, beni kucaklayamıyor bile
-çok üşengeç her şeyi zorlamayla yapıyor
-konuşması çok kibar hatta hafifinden gayimsi gibi

Çoğu evlenmeden anlayacak özellikler.
Bile bile evlenmemiz çok saçma.

Eski konuları da hesaba katarak söylüyorum. Bu erilliği geçmiş insanî fonksiyonlar için de komuta ihtiyaç duyan bir adam Boşanın madem.

Yorumlarda görünce eski konularınızı hatırladım. Hap yutamamasını değil o maddelerde tırnaklarını ben kesiyorum duşa zorla sokuyorum geceleri evde ağlayan psikolojik tedaviye yanıt vermeyen bi adam diye saysaydınız daha ciddi yorumlar alırdınız daha yararlı olurdu sizin için o zaman asansör korkusu daha anlaşılabilir gelirdi. Ama zaten belli ki uzun süredir bu konuda rahatsızsınız bu kadar konu açtığınıza göre bi arpa boyu yol ilerleyememişsiniz çokta haklısınız aslında bu açıdan bakınca. Böyle bi durumda cinsel hayatımı da paylaşmak istemem ben. Ayrılmamak için sizi tutan bi sebep göremiyorum açıkçası.

X