EŞİM HİÇ ERİL DEĞİL VE BU DURUM BENİ RAHATSIZ ETMEYE BAŞLADI

Çoğu evlenmeden anlayacak özellikler.
Bile bile evlenmemiz çok saçma.

Eski konuları da hesaba katarak söylüyorum. Bu erilliği geçmiş insanî fonksiyonlar için de komuta ihtiyaç duyan bir adam Boşanın madem.

Yorumlarda görünce eski konularınızı hatırladım. Hap yutamamasını değil o maddelerde tırnaklarını ben kesiyorum duşa zorla sokuyorum geceleri evde ağlayan psikolojik tedaviye yanıt vermeyen bi adam diye saysaydınız daha ciddi yorumlar alırdınız daha yararlı olurdu sizin için o zaman asansör korkusu daha anlaşılabilir gelirdi. Ama zaten belli ki uzun süredir bu konuda rahatsızsınız bu kadar konu açtığınıza göre bi arpa boyu yol ilerleyememişsiniz çokta haklısınız aslında bu açıdan bakınca. Böyle bi durumda cinsel hayatımı da paylaşmak istemem ben. Ayrılmamak için sizi tutan bi sebep göremiyorum açıkçası.

Bunlar evliliği bitirmek için sebeb mi bilmem ama sevgiyi tutkuyu öldürür

Aynısını erkeklerde yapıyor kadın kadınsı giyinmiyor cilve yapmıyor diye şikayet ediyor mesela benim teyzem çok erkeksi konuşur giyinir saçı hep ensede topludur

Kocası da bunu hep şikayet eder

Oysaki küçük yaşta annesini kaybetti kimse musallat olmasın diye kendini bu imaja soktu sonra da çıkama dı

Eşinin de var bir problemi soğumakta haklısın kadınlar duygusal erkek sever ama güçlü erkek ister bu böyledir

Erkeksi olması kaba saba olması gerektiği anlamına gelmez elbet

ben araba kullanamayanları baştan elemiştim gerçekten. Asansöre binemeyenleri ve fazla kibar konuşanları da sanırım seçmezdim. Çok mu erken evlenmiştiniz de kafanızda fikirler oluşmamıştı??

Adami öyle bir gömmüssünüz ki, icimden El Fatiha okumak geldi bence de ayrilin. Her insan gercekten sevilmeyi hakediyor. Esiniz de siz de kendinize göre birini bulun. Anlasmali talepsiz ayrilirsiniz herkes yoluna bakar.

Adam ver yesin ört uyusun cinsten demek ki çocuk yoksa boşan ... İleri de daha çok batar bu adamın huyları.. Bu zamanda erkekler artık sahıplenmeyıp sahıplenılmeyi beklıyor ama dıger özellıklerı Aile çekip çevirebilecek biri gibi gelmedı bana .. Herkes yargılamıs ama bekarken davranıslarını kibarlık cekıngenlık vs yoruyorsun evlenınce kalıplasmıs özellıkler oldugunu görünce hayal kırıklıgına ugraman normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…