Eşim evi terk edecek,boşanmak istiyor. Gitmemesi için nasıl dua edebilirim.

..[/QUOTE]
Ailesine aşırı düşkün. Bazı problemler yaşadık.
Genel olarak da beni istemiyor. Sevdiğini söylüyor, sevgisi nden eminim ama cok zor bir insan.katı kuralları var.evde huzursuzluk çıkmasın diye uymaya çalıştım hep ama ne yaptıysam yaranamadim.Baba olarak mükemmel bir baba, çocukları çok iyi yetistirecegine eminim.

Hangi duaları okumalıyım bilmiyorum.
7 yıldır sürekli bosanacagini gündeme getiriyor.
Bir kez evi terk etti. Ben çocuklarımın bebek nerde sorularına dayanamadım,peşinden gidip yanına yerleştim.
2- 3 ay içinde yine beni terk edecek.
Giderse asla geri dönmez,huyunu biliyorum.Evden ayrılmaması için nasıl dua etmeliyim.?

Canım bu işler öyle dualarla olmıyacaga benziyor hani maneviyata inanmadığımdan değil ama sorununuz başka
daha önce gitmiş adam 10 yıllık evlilik 2 cocuk diyosun
Bence oturup konuşmanız lazım o sana sen ona içindekileri nedenleri anlatmanız lazım

Canim Allah yardimcin olsun ya vedud ya camii esmalarini çek ve evde bol bol bakara suresini dinle oku
Insallah aile huzuru mutluluk versin rabbim

Bende dua edicem ailen icin fakat senelerdir gitmek isteyen hatta daha once gitmis birisi olarak esin bunu kafasina koymus ve önünde sonunca gidecek gibi duruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…