Eşim eskrta gitmiş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Milletin midesini bulandırmak için mi açtınız konuyu? Sordunuz bari yorumlara cevap verin. Böyle rezil ahlaksız adamlarla kalan, boşanmayan, pislikten kurtulmayan kadınlara ben iyi gözle bakmıyorum kusura bakmayın. İnanacağınız yalanları söylemiş, hem evde düzenli bedava olan dursun hem de seyahatlerimde parasını vereceğim olsun kafasındaki adamla devam edeceksiniz. Çünkü ayaklarıma kapandı, beni el üstünde tutar, gitmeme izin vermedi nin anlamı yapmış bir hata yuva kolay kurulmuyor demektir. Arkadaşları zorla içirmiş, arkadaşları zorla eskort bulmuş, arkadaşları zorla oral yaptırmış hatta arkadaşları zorla translate programı açtırmış yazık adama. Yahu biraz gururlu olun, kendinize yediremeyeceğiniz affedemeyeceğiniz şeyler olsun. Adamların kuklası kölesi olmayın.

Not: Yeni üyelik ve ilk konu olması bana şüpheli gelmedi değil. Ayrıca bazen bilerek harf hatası yapıldığını, böylece okuyucunun hemen dikkatini çektiğini okumuştum bir yerde.
Yorumları okuyorum ve zaten affetme düşüncesinde değilim sadece sizden akıl almak istedim kimseye danışamıyorum çünkü

Ya kocam eskorta gitmiş deyip ardından beni çok sever, bir dediğimi iki etmez, el üstünde tutardı falan gibi şeyleri eklemeyin artık ne olur ya? O işi yaptıktan sonra önemi kalmadı ki? Ha birde kapıdan çevirdi, ayaklarıma kapandı, ağladı kısmı, siz eşiniz için çok özel vazgeçilmez olduğunuzdan değil ki? Yakalanan her erkek aynı davranışları sergiliyor, hiç değişmez bu. KK 'da bu tarz konularda aynı cümleleri o kadar çok gördüm ki. İlla eş güzellemesi yapılacak. Hiç bir şey bulamasalar iyi bir baba deniyor. Affetmek için bahane arıyorsunuz belli ki, ama inanın bunlar çok sevmekten olsaydı zaten eskortla beraber olmazdı.

Son düzenleme:
İçerik silmek yasaktır, yorum yazılmasını istemiyorsanız silmek yerine konunun yorumlara kapatılmasını talep etmelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X