Eşim doktora gitmiyor

vaveylakin

Üye
Kayıtlı Üye
30 Mayıs 2024
199
58
27
Merhaba kızlar biz eşimle çocuk düşünmeden önce kadın doğuma gitmiştik bir problem yok demişti ama 7 aydır bebeğimiz olmuyor ben de artık stres yapmaya başladım. Eşim doktora gitmeyi reddediyor ve çözümsüz kaldım.
İşin kötüsü işten ayrıldım çünkü özel sektörde çalışıyordum ve şartlar ağırdı. Ben eşim gider diye düşünürken her ay bekleyelim deneyelim biraz daha diyip duruyor. Belki bir şey yoktur strestendir tamamen ama yine de gitmiyor. Geçen arkadaşıyla oturmuş 5 sene çocukları olmamış sonra olmuş falan diye bana onları örnek gösteriyor. Ne yapacağımı bilmiyorum. Artık hevesim kalmamaya başladı iş hayatına geri dönesim var.
Tavsiyelerinize ihtiyacım var..

Dayaklik bir model. Ne olcak gitse incileri dökülecek. Valla dön isine bak hayatina olmayincada gitmedin doktora dersin. Zorla bi is yaptiramazsin gönülsüz adama

Siz bilirsiniz ama karamsar olmayın olur merak etmeyin doktor da da bi problem çıkmamış o yüzden kendinizi de daraltıp bunaltmayın yumurtlama dönemlerinde ilişkiye girin

Doktorun eşinden de isterse mecbur yaptırır bence. Biz hamilelik öncesi genel kontrolleri yaptırırken -4 aydır falan deniyoduk- doktorum eşimden de istedi direkt. Onun da sonuçları iyi çıktı çok şükür ama sadece kadından kaynaklı problem olmuyo sonuçta onun da tedavisine ne kadar erken başlansa o kadar iyi

Siz de benim de bi arkadaşımın kocası böyle doktora gitmemiş gitmemiş, yıllar içinde kalan spermleri de ölmüş, artık çocuk yapmaları namümkün hale gelmiş, arkadaşım da kocasını boşamış deyin.

Gitse erkekliğine dokunur (!) mazallah aman. Daha ortada fol yok yumurta yok neden hemen işten ayrılıp evde oturuyosunuz? İşinizi bu kadar kolay bırakmayın böyle adamların eline kalmayın.

Dayaklik bir model. Ne olcak gitse incileri dökülecek. Valla dön isine bak hayatina olmayincada gitmedin doktora dersin. Zorla bi is yaptiramazsin gönülsüz adama
Bahanesi o kadar fazla ki hep bir şeyler çıkarıyor yoruldum artık, çocuk için ikna etmem de 6 ayı buldu

Gitse erkekliğine dokunur (!) mazallah aman. Daha ortada fol yok yumurta yok neden hemen işten ayrılıp evde oturuyosunuz? İşinizi bu kadar kolay bırakmayın böyle adamların eline kalmayın.
İş yeri sözleşme imzalarken seneye çocuk düşünecek misin dedi ben de doğruyu söyledim sorduklarında başlamıştık zaten düşünmeye

Altı üstü 10 dakika bile değil sperm verip çıkacak.
Valla ne yap et götür kocanı, yediğimiz içtiğimiz soluğunumuz hava çok kötü.
Yok ya da var.
Bilmediginiz bir seyi öğrenmek hem sizin hem esinizin hakkı.

Zorla bir şey yaptırmaktan nefret ediyorum kendi düşünse gidelim dese diye bekleyip duruyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…