Eşim bitcoin oynuyor

anladim peki dolardan dolayi kayip oldu diyelim cok buyuk paralar kaybetmezki yani esi onun borc batagina dustugunu soyluyor mesela bizde esimle gram altin alip satiyoruz zarar etsek bile buyuk paralar kaybetmiyorz birz zararimiz oluyor

Evet bende onu soylemek istiyorum
30dan aldi 10a dustu diyelim ama yine elinde var sifirlanmiyoki
O sabirsizliktan surekli al sat yapmis tam altin almis mesela zarar etmis satmis gram almis gibi
Zarar ettikce daha cok almis ve kardayken satmamis sabir yok esinde

Bence kocanı bu işten kurtaracağına kendini bu kocadan kurtar.

Bu yol yol değil. Borç batağına girmiş yüzüyorsunuz. Farkında mısın??

Allahım evlerden ırak.

Teşekkürler arkadaşım şuan eşim üstüne bi rahatlama geldiğini söyledi sen idare et dedi borçlar dertler onun sorumluluğunda olduğu için sanırım iyice strese girmiş. İyi olacak inşallah bi daha yaşamayacağız çok söz verdirdim. Sözleri de tutmuyorlarmış gerçi ama para olmadıkça unutacak.

Aynen çok iyi anlamışsınız yoksa bitcoin altın gibi zarar edilecek bişey değil ama günlük artmalarla azalmalarla işlem yaptığından zarar çok olmuş zarar ettikçe para atmış

Bitcoin oynanan bir şey değil ki, sanal para. Tıpkı yatırım için döviz alıp kenara koymak gibi. Yüksekten alıp düşükten bozdurursan her şeyde zarar edersin. Eşiniz sabırsız ve yanlış zamanda yanlış hamleler yapmış.

Yukardaki yazdıklarınız kısmende sankı katıldıgınız borcların olması yakında kapatacagım mantıgı patolojık kumar bagımlılıgın en temel gostergesıdır..Babası bir arsa vss satıp kapatsa aynı şekılde tekrar borc yapacaktır..Bu defa babama mahcuptum kazanıp arsasını almak ıstedım yada hepınızı uzdum kazanıp işte kazandım demek istedım vss gıbı pek cok bahaneyle tekrar gelecektır..Bunların hepsi bagımlı oldugunun gostergesıdır ve sizin onun borclarını odemedekı destegnız onu iyileştırmıyor..Aslında daha kotulestırıyor..Nedenvazgecsın ki?Sizi bir şekılde ikna edıyorken o heyecanı neden bıraksın..Siz terketsenızde bırakmayacak o ayrı mevzu..Tek yapmanız gereken tedavı olmazsan senı terkederım deyıp kararlı olmak..O daha fazla paranın peşınde degıl cunkı ne kadar kazansa fazlasını tekrar kaybedecek ;o kumarını -bıtcoını oynarkenkı heyacanın-adrenalının peşinde..Ve bu his 300 km motorla gıderken verdıgı heyacandan;yada en güzel kadınla en luks otelde olmanın heyacanından bıle bın kat fazla..O asla sözunu tutmayacak..Sizde onla konustugunuzda artık asla sozunu tutmayacıgını anlayın ve kendınızı sevgı(seven sevılmelı..o sevuyor mu?)ugruna mahfetmeyın lütfen..Aynı yollardan gectım..

Bu bağımlılığın bir sonraki aşaması arkadaş(-eş-dost-tefeci-iş yapma bahensıyle-hastalık bahanesıyle(eşim kanser-yok çocugum hasta vss gib )etraftan borç almak..İnşallah bu aşamaya gelmemiş başkalarından borç almamıştır..Ben ögrendıgımde kapıcıma kadar borç almıştı..Ama oturup konuşsan yurtdısında eğitimgörmü-mevki sahibi -hala devam edıyor kumara-dolandırmaya

defalarca tövbe etti ama geri başladı sonuç mu?

1,5 trilyon (eski para ile) kaybetti.. tabiki o kadar parası yoktu eşten dosttan toplamış millet de inanmış... ne senet var ne sepet alacaklılar birşey ispat edemedi bile bizimki usta dolandırıcı çıktı..

üstüne üstlük benim üzerime de kredi çektirmişti

duuuurrr daha bitmedi... o kredi borcu ve kundaktaki çocuklarla baba evine döndüm hem çocuklara bakmak için hem de borç için kundaktaki bebeği bırakıp sütlerim aka aka işe gittim gece yarılarına kadar mesailerde kaldım..

geleceğin böyle olsun istersen devam et tatlım...

şöyle büyük harflerle yazayım ki iyi oku.. bi kulağından girip ötekinden çıkmasın çünkü inan kazık girdi mi çıkmıyor

evet aynen öyle oldu ne yalanlar söyleyip borç toplamış inanamazsınız...

bundan sonraki safha ise eşini satmak, çocuğunu satmak, organ satmak.... malesef böyle

haa bir de yapma etme çocuklarımız var bizim , simit sat razıyım ben bu işlere bulaşma dedikçe bana dediği şey: ''köşeyi dönücem ben ama yanımda sen olmayacaksın'' derdi..

hey gidi günler heyy....

Bitcoin ne biliyor musunuz?
Bana sormadınız ama ben cevaplamak istedim..Evet bitcoin alırsınız 1*3-5 ay-yıl bekler yukselınce-yada düşer mecbur kalır satarsınız belkı kaybeder yada kazanırsınız ama sıkıntı yoktur.Kötü bir yatırım aracı secmışsinizdir..Bu riskli diğer yatırım araclarında da böyle(altın-dolar vss)
Ama bütün gece yada geceler boyu oturup al-sat yapar artık bu yaptınız şeyi düşünerek yatar- düşünerek kalkar ;kaybettikçe kredıler çekıp tekrar oynar tekrar kaybeder-tekrar oynarsanız;öncesinde iddia geçmişiniz varsa;oynayan kişi seni rahat yaşatmak için oynadım-yada kaybettıklerını kazanmak için oynadım vss bahanelerle gelıyorsa ki..Ortada büyük borçlar-cekılmış krediler varsa bunu adı KUMAR daha dogrusu patollojık kumar bagımlılıgıdır..Eğer bagımlının eşi yasaklama getırırse bır sure sonra agresıfleşebilir..

Bizimkini gördüm sende::Arabayı tefecıye vermış kumar borcuna,...Kredıler çekmiş 25-3o kişiyi dolandırmış benı-kendini borç batagına batırmış..Bizimki buyuk gızlılık ve tıtızlıkle calısmıs..Eline su dokemem..En çok koyan çocugumu kullanıp para istemesi..Ağır hasta tadavısı ıcın 25.000 gerekıyor dıye paralar istemıs bazılarından almıs..Rezil

Yazdıklarınıza aynen katılıyorum, bir yatırım aracına (viob, borsa, forex, bitcoin vb) kenardaki paranızı koyar, kazanmak kadar kaybetme riskini de göze alarak beklersiniz fakat çok kazandırıyor, kazandıracak, zengin olacağım, köşeyi döneceğim düşüncesiyle evinizi, arabanızı, çevrenizden topladığınız paraları ortaya koyarsanız veya bankadan kredi çekerek ya da elinizdekinden daha fazlasıyla yatırım yapmanızı sağlayan açığa alış pozisyonuna girerseniz de batarsanız batışınız büyük olur, kaybınızı telafi için çırpındıkça daha da batarsınız.

Riske atacağınız sermaye kaybetmeniz halinde sizi zora sokmamalıdır, ki ilk mesajımda da belirtmiştim bir yatırım aracına para bağlarken sadece akıllı olmak yetmiyor, sermayenizi yönetebilme beceriniz yoksa trilyoner olsanız hepsini batırırsınız, tek bir haber, tek bir dalgalanmayla herşeyiniz gider.

Kaldı ki bitcoin usd grafiğine de bakmamışlar şu an yerlerde, 2017 Aralık'tan bu yana baş aşağı gidiyor, 2017 Aralık fiyatlarına geleceğini sanıyorlar sanırım ama yatırım sanmakla yapılmıyor, o yüzden grafikler, teknik ve temel analizler, yatırım yapacağınız aracın destek/direnç noktalarını, tavan taban fiyatlarını bilmek de lazım.
Herkes kazanıyor ben de kazanırım deyip bilmediğiniz mecraya girmek kumardır.
Umarım konu sahibesinin eşinin aklı başına gelir.

Son düzenleme:

Bizimki de çok benzer yalanlarla almış paraları.. kimisine de sana da kazandırayım diye kandırmış..

en son boğazımı sıkmıştı ve kredi çekip eline verdim onu da kaybetti tabi ...

tabi hep kaybetmedi kazandfığı günlerde oldu o günlerde keyfi yerinde olur ve asla beni umursamazdı yapma etme asgari ücretli iş olsun helalinden olsun dedikçe..

yalnız baya bilgi sahibiyiz :)

Bitcoin ne biliyor musunuz?

Evet biliyorum canım elde avuçta yokken varı yoğu böyle şeylere basanlara kumarcı denir şimdi ben 50 bin kredi çekip dolar alsam yükselecek diye bu kumar mı olur yatırım mı?kumar olur çünkü elimde olmadığı halde risk alıyorum çok zengin olsan 50 biniyle de dolar alırsın bu yatırım olur arada fark var

geçen yıl bu zamanlar bitcoin ve ripple ile paramı 3'e katladım. ama benim yatırdığım para hesabımda olan paranın 10'da biriydi mesela, kaybetsem de koymazdı. kendim çok anlamadığım için kripto para danışmanlığı yapan bir arkadaşımdan yardım aldım. paramı da güzelce kazandım. yine var bitcoinim ama sürekli düşüyor. çeker miyim yoo belki yükselir ben zaten kazanç için almadım çok da yatırmadım. kumar değil sadece zeki insanların para kazanabileceği ve kazandırabileceği bir yatırım aracı bitcoin. mesela benim kafam basmadığı için yardım aldım. madem bitcoinde umudunuz var ve anlamıyorsunuz bu işten, bir bilene danışın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…