Eşim bitcoin oynuyor

Siz ‘kaza geçirdim, benim yanımda oldu’ demişsiniz ama o durumla , eşinizin durumu aynı değil .
Kaldı ki mesajlarınızda sürekli ‘seni iyi yaşatmak istedim , şunu almak istedim , bunu almak istedim’ dediğini söylüyorsunuz . Kazansa yani sanki sorun olmayacakmış gibi ifade etmişsiniz . Size bir daha böyle söylerse ‘istemiyorum ordan kazandığın parayı’ diyin . Kim hayrını görmüş ki siz göreceksiniz ?
Bu hayatta herkes kendi tercihlerini Yaşar , ama sizin seçtiğini tercihten dolayı ; günahsız bir bebek yapıp ona da bu hayatı yaşatmayın ..
Diyeceklerim bu kadar ...

Maas durumu nedir?Geliri yüksek mi?
Asgari ücrtli birine banka bukadr kredi vermez sonuctA.
Bankyala görüşüp kredi alması engllenebilir.Kredi kartı kesinlikle elinden alınmalı.
Ve yardım almalı.
65000 tl borç içinde nasıl yardım alacak bilmiyorm ama en azından devlete gitsin.
Allah yardımcınız olsun aama lütfen hemen çocuk yapmayın.

İnternet bankacılığı şifresini değiştirin ve ona söylemeyin.Giremesin.Kartların sifrelerini değiştirin.Atmden falan atamasın.
Borc bitene kadr böyle diyin.

Zaten eşinin dedikleri de çok saçma.
Parası olan herkes iyi yasar.
Olmayan da gerektiği kadarını.
Iyi bir mühendis maaşı da kötü değildir muhtemelen.
Istedigi hayat nedir pardon ?
Standarti nedir ?
Tatillere gitmekse zaten yapabilirdi.
Gezmek, tozmak, yemek, içmekse o da mümkündü.
Çocuğuna iyi bir gelecek sağlamak icinse kaybettiği parayi kenara atsaydi zaten basarirdi.
Yetinmeyi bilmeyen,esinizden sürekli birseyler almasını talep eden, lüks hayatın dibine ekmek banmak isteyen biri de degilseniz zaten yaşayacağınız hayat iyi bir hayat olacaktı. Yanılıyor muyum ?
Üzgünüm ama genel olarak kumar bagimlililarinin ettiği standart bahaneleri söylemiş zaten.
Bilmiyorum karar elbette sizin.
Çocuk işini asla düşünmeyin.
Gozlemleyin bir daha da şans felan vermeyin.

Aynen hayatımız iyiydi zaten o kadar borcu ödüyorduk onun lükse düşkünlüğü çıktı ortaya normalde öyle biri değildi fakir tutumlu bir ailede büyümüş ama bu kolay para kazanma işine bulaşınca mercedes araba falan böyle şeylerin hayalini kuruyordu

Ben 150bin kaybettim. Ama ocakta bozdurmus olsam 200 bin kardaydim. Teselli olur belki sana beterin beteri var :)

Çok sağolun ben ona destek çıkmak istiyorum bu zor durumda bırakıp gitmek kolay seçenek ama ben destek olmazsam başkası anlamaz tedavi ettirmez onu
Bende sizin yerinizde olsam eşime destek olmak isterdim elbette, ama bu durumdan kurtulmayi ilk önce kendi istemeli ve bunun bir hastalık oldugunu kabul etmeli yoksa sizde dahil kimsenin desteğiyle atlatılacak bir durum değil kumar bağımlılığı.

Dedim ona çok dedim istemiyorum kazanırsan da bana söyleme yeter ki başka para atma dedim. Söz vermişti para atmış tekrar ordan patlak verdi bu konu. Zaten çocuğumuz olmuyor şuan eşimin ameliyat olması lazım. Hem borçları kapatıp hem de psikologda tedavi olup emin olmadığımız sürece düşünmüyorum artık çocuk

Çok sağolun ben ona destek çıkmak istiyorum bu zor durumda bırakıp gitmek kolay seçenek ama ben destek olmazsam başkası anlamaz tedavi ettirmez onu

Buyutulecek bisey yok. Tedavilik de bisey yok. Ya da ben de hastayim bilmiorum ama risk almadan iyi seylere ulasamazsin. Standartla yetinemeyen insan bana gore zaten normal insandır :) esine demek isteyip de diyemedigin seyleri bana yaz ben cevaplarim.

Hayatta herkes zengin olacak diye bir kaide yok hala bunu idrak edememis koca adam.
Tamamen maddesel düşünüyor.
Manevi anlamda Mercedesin ederi kadar gururunuz da kiymetliydi.
Mercedese binmek isteyene kadar yürütmekte sorumlu olduğu evliliği için bir şeyler yapsaymis.
Sizin ondan zenginliğe dair talepleriniz yokmuş bu sadece kendi isteğiydi.
Yani hayatında sen olmasan da bunu oynayacaktı.
Inanin kurduğu hayallerin zerresinde siz yoksunuz tamamen kendi beklentilerini senin icin bir tık ilerisi bizim için yaptım diyerek dramatik bir bahaneye ihtiyacı vardi.

Maaşı yüksek ailesi de destek oluyodu bize her ay babasının verdiği 45bini babası geri istemedi. Onlar da ne yapacaklarını şaşırdı. Madem bu işe kafa yoruyorsun ben sana para vereyim onunla gir dedi keşke demeselerdi ben hiç istemedim. Ama babası ben o parayı unuttum sana verdim geri ödemeni istemiyorum katlarsan karı bölüşürüzkatlamazsan da hırs yapma stres yapma kaybettim diye dedi. Yatırım gibi vermişti. Şuan ödememiz gereken aylık 3bin falan kredi borcumuz var kredi kartımız da yüksek geliyor bu işi bi şekilde çözeriz bir yılda ben sadece yeniden yaparsa diye korkuyorum. Elimiz rahata erince yine oynarsa

Ahahah bunlar eşimin cümleleri valla güldürdünüz beni bu halimle böyle böyle kandırıyor işte bizi. Risk almaya çok hevesli alıp alıp batırdı ama

Sizin bizim gibi insanlar koşa yoldan köşeyi dönmüyor dönse babam dönerdi. Bence yol yakınken ya psikoloğa gitsin eşiniz ya onu bu şekilde kabullenin yada ayrılın. Eşiniz bariz kumar oynuyor...

Valla canım biraz önce de yazım da dediğim gibi bu bağımlılık annem kaç defa adliyeden döndü uzun süredir yapmıyor diye biliyorduk babamın geçen sene üzerinden 7 kredi kartı 3 bankaya da kredi borcu çıktı bu sefer annem affetmedi babaannem ödedi yarısı yarını da kendi ödüyor babam 25 yıldır bırakamadı... her defasın da aynı sözler bir gün çok zengin olacağız bilmiyor ki biz o haram paranın kuruşuna dokunmayız ne biz ne annem...

Sizin bizim gibi insanlar koşa yoldan köşeyi dönmüyor dönse babam dönerdi. Bence yol yakınken ya psikoloğa gitsin eşiniz ya onu bu şekilde kabullenin yada ayrılın. Eşiniz bariz kumar oynuyor...
Bence de oyle bizde sans yok babam yillardir sayisal oynar dedem de oynar ama 5liradan fazla kazanmamislardir. Esim de simdi boyle kolay yoldan para kazanma derdinde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…