Eşim birlikte olmak istemiyor

Öncelikle yaşayan biri olarak şunu söyleyebilirim. Eşin ne derse desin sakın inanma! Doktora gidicem der, gitmicem der, zaman ver der, ilaç aldım ondan der, hastayım der. Hayır kardeşim onun cinsel problemi var ve kesinlikle düzelmeyecek. Bir erkek cinsellikte nasılsa öyle devam ediyor. Zaten artık yüz göz olmuşsunuz bu konuda bundan sonra sanmıyorum ama problemi düzelse de birlikte olamazsınız. Moral bozmak istemiyorum ama bunlar gerçekler.

buonun eeksikligi kendini eksik falan hissetme. Belliki yediremiyo bazı şeyleri Eşiniz ilerde sizi bile suçlar .valla ne diyim evlilikte cinsellik önemli. Kendi haline bırak bakalım baktım yine olmuyo tedaviye ikna et

Aynısını yaşamış biri olarak yazıyorum, ya bu şekilde yaşamaya alışacaksınız, ya da boşanacaksınız. Çünkü hiçbir şey değişmeyecek. Öncelikle kendinize güvenin, hatayı kendinizde aramayın, kendinize kusur bulmayın.
Sizin yapacağınız hiçbir şey yok. Cilve yap, kendine bak, iç çamaşırları al vs... hepsi boş laf.

Lütfen psikolojinizi bozmasına izin vermeyin.

Vaybe cevap enteresan olmus
degidik yorumlara gebe.
evet mantiken dogrudaaa
baskalari derken mutlaka bosanma akti gerceklesip yeni bir es bulmak lazim bunu anlamak icin
buarada arada qrkadasta hamile buda sikinti
birsorunda su yukarida bazi bayanlarin belki kadindan etkilenmuyorfur yorumuda can sikuci ve korku verici
konu sahibinin esinin en azindan izlefigi baktigi neysw ondan cok emin olmasi lazimki ona gore hamle yapsin

Sertleşme problemi bi ilaç la mı çözüldü ? Psikolojik değil mi bu durum ? Ben de çok yoruldum...Dr ne yaptı ne dedi

TE="nerdeyim, post: 45603995, member: 424601"]Ne yaptınız? Nasıl çözdünüz , ilişki sıklığı ne durumdaydı[/QUOTE]

Suan durum çoktan düzeldi. Dr a gidip psikolojik destek aldık erkek Dr olmasi eşim için çok iyi oldu rahat rahat konuşup döktü içini. Ha bana bir faydası olmadı :) ilişki 1 yıl nerdeyse yaşanmadı . Denemeye başladığımız zamanda çok sık değildi 2 3 güne bir değil yani. Konuşmak ve ayrıntılı soru sormak istersen özelden yaz bu konuda aleni fazla konuşmak artık bana da iyi gelmiyor . Çözülmezse bir durum değil buna inan önce. Yazarsan cvp veririm.

Sertleşme problemi bi ilaç la mı çözüldü ? Psikolojik değil mi bu durum ? Ben de çok yoruldum...Dr ne yaptı ne dedi

bu durumda ilaç veriyorlar ama sorun tamamen psikolojik ilaç sadece destek bize de ilaç yazdılar ama kullanmadık süresi uzar ilaç kullanmazsan benim gibi aylarca sabret mek zorunda kalırsın ama sonucunda kendi başına başarmış olduğunun sevinçle eşinin mutluluğuna değerdi bence kaç ay sabret tim bir kaç ay da ilaçsız dayanır demiştim ben . Sabra bak şimdi olsa demem belki bilmiyorum . Bunlar çözülmeyecek şeyler değil bunu bilin ve kendinizi strese sıkıntıya sokmayı hiçbir zaman

düzelmez benim kocamda böyleydi... ben dört yıl sabırla dayandım ama yaşayan bilir gerçekten.. sinir bozucu bir durum.

Benim eşim de ana kuzucum hala öyle o değişmez. Ama tezin bence de yerinde ve doğru :)

bu konuyu gerçekten yaşamayan bilmiyor. artık her şeyi buna bağlıyorsun bir zaman sonra ve adamın iyi yönleri de gözüne gözükmüyor. sürekli bir beklenti ve yine olmadı hali. reddedilmek hele bir kadın için çok kırıcı. istiyorsun ki adam sürekli senle uğraşsın naz yap işve yap vs.
ilk 3 ay yaşadım ben de, 6 aylık evliyim. gerçekten şak diye kabulleneni görmedim. çok tartıştık biz de. benim sorunum yok diyorlar. bu durumun beni ne kadar üzdüğünü anlattım sürekli. kendini zorladı yalan yok görüyordum. biraz zorlamayla gitti, sonra düzene girdik çok şükür. alıştıkça zevk almaya başlıyor 2 tarafta. baştaki acemilikler vs bu muydu dedirtebiliyor biraz insana. inşallah zamanla çözülür sizinki de..

Hamileyken ilişki yaşayabilir musunuz ben bıraktım artık çünkü rahatsız oluyorum. Ben çok sabret tim bekledim biraz da o beklesin. Herşey duzeltmisken bebek de süpriz oldu yani bunda da vardır bir hayır. Ben artık takmiyorum amannnn ben dayaniyorum o düşünsün banane moduna girdim. Isteyen yapar düzelmeyecek birsey değilmiş buna şahit oldum birebir yaşadım. Ben de seviyorum diye ayrılmamistim bu tercih meselesi . Ayrılmamak sabret mek beklemek akışına bırakmak hatta süpriz bebekle yeni bir düzene alışmak... Bunlar inşallah doğru tercihlerdir :)

Aslında psikolojik kaynaklı. Ama doktor şunu söyledi çok fazla dillendirmeyin bu konuyu psikolog vs kapı kapı gezmeyin bu ilacı kullanın gidişata göre karar verirsiniz dedi. Psikiyatrik bi ilaç verdi rahat olması için ama asıl sertleşme için verdiği bi ilaç var. İlişkiden 1 saat önce içiyor. Kan dolaşımı hızlandığı için erekte olması kolaylaştı. Bu ilacı ilk kullanmaya başladığında yine kendine güveni yoktu korkuyordu insan farkediyor partnerinin ruh halini. Zamanla baktı ki sorun yok kendine güvenmeye başladı şimdi daha iyiyiz çok şükür. Ben netten çok araştırdım psikoloji en önemli etken ama hormonlar kolesterol kan şekeri bile etkiliyormuş. Eşimi de bu yolla ikna ettim. Tamam psikoloğa falan gitmeyelim ama bi ürolojiye gidelim kan değerlerine bakılsın eğer sağlığınla ilgili bişey yoksa bi daha doktor demiycem yeter ki senin iyi olduğundan emin olayım dedim. Zaten üroloğa gidince doktor size de eşinize de sorular soruyor orda sıkıntı dillenince çözüme gidiliyor bi şekilde. İş doktorun kapısından girmeye ikna etmekte. Ama aklında olsun iyi bir doktor bul çünkü bi kere gittiğinde doktor da ilgili değilse bi daha gitme şansın olmayabilir aman diyim

Evleliğin ilk zmnları normal değil.sonra olsaydı normal karsılardım

Yaklasik bir senedir evliyim ayni problemleri yasiyorum desem ki esimde bir saglik problemide yok yani benim bildigim uzak araliklarlada olsa anlayabiliyorsunuz bu durumu bende cesitli cezbedici seyler denedim konustum ama bilmiyorum icimden istek gelmiyordan otesi yok evlenmeden once ki adamla suanki cok farkli.. Halbuki kavusmanin tadini cikartacagimiz zamanlar olmaliydi.. Neden boyle bir aciklamasini bende bulamadim.. Ama istenmedigini hissetmek reddedilmek vs kadinlik gururunu cok kiran seyler ben bunlar icin evlenmedim diye cok soyleniyorum nafile gibi.. Bakalim zamana biraktik..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…