Eşim birlikte olmak istemiyor

polemik olsun istemiyorum

1- konu başlığı sahininin eşinin cinsel sorunu yok. evliliğin başında varmış zaten. konu sahibi korkmuş sonra zamanla azalmış ve masturbasyona dönmüş olay.

2- adamın cinselliğe ilgi duymadığını nereden çıkarttınız ? Eşi bile sonradan eşinin normal olduğunu ve sadece kendisiyle birlikte olmadığını yazmış.

3- bu evlilikte dayak varmı? hakaret varmı ? aldatma? borç-haciz? ailelere karşı saygısızlık? neyin boşanması bu?

4- En önemli konu*** ben kesin söyler demedim lakin bu kadar kısa süren bi evlilikte insanlar soru sorar. Çok söylenmese 1 ima, 1 kere 'şey yüzünden' cümlesi çıksa ağızdan dalgalanır. Benmi Türkiyede yaşamıyorum, bu toplumdan değilim anlamıyorum'

git boşan. mahkemede bu durumu delil olarak kullanırsın donuna kadar alırsın

benim anlamadığım kadın olaydan uzaklaşınca erkek boşanınca haklı oluyor, aynı sebepten kadın boşanınca aaa olmaz öyle şey yuva kolay mı kuruluyo oluyor. garip
Merhaba, ben yuvanın kolay kurulmaması olayını iki taraf için de düşünüyorum. Bu sebepten boşanılmaz da demedim, fakat elimden geleni yapmadan bu şekilde ayrılığı düşünemem, en azından bir uzmana danışmak istiyorum. Yanlış anlaşılmasın, boşanana da evli kalana da saygım var ama bu şekilde asla ömür geçmez onu bir noktada çok iyi anlıyorsunuz. Resmen "Allah düşmanımın başına vermesin" dediğim bir durum. Maalesef çok üzücü.. Herkesin hayatı kendine, ben sadece kendim için yazdım onu, kadını erkeği yok lütfen yanlış anlaşılmasın.

@miss-sunshine ve T Thracian hanımlar lütfen, ben her ikinizi de çok iyi anladım. Burada kötü bir niyet hiç sezmedim. Sevgili @miss-sunshine seni çok çok iyi anlıyorum, 1 yıl bu şekilde yaşamışsın ben birkaç ayda ne hale geldim sen ki sabretmişsin, bana boşan derkenki hislerini anlıyorum lütfen T Thracian birbirinizi yanlış anlamayın tartışmanız beni üzer burada

3 sene önce yaşadığım evlilikte bu sorunu yaşadım. nasıl hissettirdiğini çok çok iyi biliyorum. biz başka sebepler de olduğu için boşandık. nasıl düzelir bilmiyorum. Allah yardımcınız olsun gerçekten

Çok teşekkür ederim, samimiyetinizden hiç şüphem olmadı sadece bazı şeyler yazıştıkça aklıma geliyor ve ekliyorum, hepsi bu. Umarım o yolları bulabilirim veya bulabiliriz. Tekrar teşekkür ederim.

Bir an "mastürbasyon" kelimesini kullanıcaksınız diye ödüm koptu..

senın oglunda iş yok ben getırmıyeyım o kumayı dıyenedınmı

bende aynı sorunu 8 yıl yaşadım. sonunda ya kapı orda yada düzelırsın dedim. üstelık 2 cocugum vardı. pıskolojım bozulmustu resmen. ev arkdaşı gıbı takılıyorduk. ki eşim cok ıyı bırı bu konu haric. şimdi düzeldi ama korkudan ama neyden artık kendı bılır.

bende aynı sorunu 8 yıl yaşadım. sonunda ya kapı orda yada düzelırsın dedim. üstelık 2 cocugum vardı. pıskolojım bozulmustu resmen. ev arkdaşı gıbı takılıyorduk. ki eşim cok ıyı bırı bu konu haric. şimdi düzeldi ama korkudan ama neyden artık kendı bılır.

Bir an "mastürbasyon" kelimesini kullanıcaksınız diye ödüm koptu..

Masturbasyon kelimesini kullanmaktan korkmuyor veya çekinmiyorum hanımefendi. Sitede yeni olduğum için kelimelerime dikkat etmeye çalıştım sadece. Malum cinsellik başlığı altında açamayınca konuyu, amaç mesajın yerine ulaşması. Anlayan anladı zaten benim ne demek istediğimi. Eksik kelimeyi tamamladınız, mutlu musunuz?

Kötü bir niyetim olmadigini gördügünüz icin cok tesekkür ederim. Bir yil degil tam iki yil evli kaldim, ve bunun nasil insani yiprattigini biliyorum. Aslinda kendi adima daha önce bitirmedigim icin büyük pismanlik duyuyorum, bunun icin böyle fevri bir sekilde bosan gitsin diyebiliyorum haddim olmayarak. Siz beni cok iyi anladiniz biliyorum, sadece diger arkadaslara da kötü bir amacim olmadigini belirtmek istedim. Bu tür evlilikleri duyunca sinirleniyorum ister istemez.
Insan bir kere dünyaya geliyor, ne hakki vardi benim iki senemi zehir etmeye. Bu yüzden böyle adamlari bosamak lazim diye düsünüyorum artik, kendilerini kurnaz zannedip, oyuncaktan bir evlilik tasarlamalari beni benden ediyor resmen. Hakkinizda en hayirlisi olsun inshallah :)

Alt metin vermeye çalıştım ama alamamışsınız.Aydınlatmam gerekiyor sanırım..mastürbasyon demekten bile çekinip "malum " kelime diye bahseden bir insanın cinsel hayatının kötü olması kadar normal birşey yok..bunu gidin istediğiniz uzmanla tartışın

Anlamadığım için o cevabı verdim galiba değil mi? Bunu siz hariç herkesle tartışabilirim. Değerli yorumlarınız için teşekkür ederim vaktinizi harcadınız

Bu tip konular çok açılıyor. Ben artık bilinenin aksine erkeklerin cinsel anlamda her zaman çokta istekli olmadıklarını düşünmeye başladım.
Erkekler makine değil ki her an sevişmeye hazır olsun.

Ayrıca bu tip konuları çok duymanızın sebebi çiftler arasında ten uyumu olmaması. Evlilik öncesi yakınlaşmalar, cinsel ilişkiler olmadığı için insanlar eşleriyle ne derece uyumlu olduğunu bilmiyor. Birini çok sevmeniz, aşkından ölmeniz cinsel olarak da çekim hissedeceğiniz anlamına gelmiyor.

E kimse de cinsel hayatıyla ilgili arkadaşlarıyla konuşmayacağı için çevrenizden duymuyorsunuz, forumda üst üste açılınca da şaşırıyorsunuz o nedenle.

Bu arada konu sahibi, iki kere aynı şeyi söyledim ama ısrarla görmezden geliniyorum, valla alınacağım artık

Konu sahibi arkadasim

yillar once yine burda bu tarz bir konu acilmisti

arkadaslar erkegin kadinlardan hoslanmadigini dusunduklerini söylemişti.

once herkese utopik gelmisti . sonra inandik
konu sahibi de inandi ve evde bilgisayarda arastirma yapti . ve esinin gercekten de erkeklerle olan mesajlarini ve yine bilgisayarda izlenmis videolar buldu. kocasinin haberi olmadan bilgisayar kasasini sokturmustu savcilik delil olarak kabul etti ve adami bosamisti.

bilmiyorum ard niyetli olup sizi uzmek ve yanlis yönlendirmek de istemem .
bence bi dusunun . arastirin . gozlemleyin.

yillar onceki arkadas esinin vucuduna bakmak istemedigini de yazmisti .

nasil da unutmamisim

Bu arada konu sahibi, iki kere aynı şeyi söyledim ama ısrarla görmezden geliniyorum, valla alınacağım artık
Valla gözümden kaçmıştır hepsine cevap yazmadım galiba zaten :/ ne diyeyim ki evet ten uyumu yok mu demeliyim? O halde seyrek olmasına rağmen neden keyif alınsın ki? Tabii eşim için ne biliyorsun belki keyif almıyordur da diyebilirsiniz, sizi tenzih ediyorum ancak bazıları hakikaten boş konuşmak için yazıyor. Alınmayın lütfen. Uzman olmadığım için bir uzmana danışma konusundaki tutumumu sürdüreceğim. Bize muhtemelen ikimizin de farkına varmadığı ya da bilmediği şeyler söyleyecektir.

Takılıyorum, mutlaka bir sürü bildirim geliyordur. Ten uyumunu da size cevaben yazmamıştım zaten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…