Eşim birlikte olmak istemiyor

seksin olmadığı bir hayat normal geliyor çünlü öyle bir ihtiyaçları yok. e benim var. misal bi yerin kaşınıyor sadece bir kişi kaşıyabilir ama kaşımıyor banane diyor ve sen kaşındığı için sinirli oluyorsun başka bir şeye konsantre olamıyorsun psikolojin bozuluyor. bütün gün evdesin çocuk bakımı ev işi derken iyice patlıyorsun bir deşarj yolun yok. kötü bir durum

Evet kesinlikle kötü bir durum ama evlilik bir yol arkadasligi ve o yol hep güllük gülistanlik olamiyor tabi.

Siz anlamadınız beni. Genel yazmışsınız ama benim yorumuma ithafen yazdığınız için cevap vereyim.

Evlilikte tabiki de kötü günde iyi günde birbirine yardım etmeli insanlar. Ama benim bahsettiğim durumda, seneler sonra ortaya çıkmıyor bu durum, bizzat evlenirken var, ve bundan kadına bahsedilmiyor. Eğer hastaysa kişi, doktora gider, evliliğide erteler. Yada hastalığından bahseder.

Kadınlar duygusaldır, dediğiniz gibi sekslede alakası yok konunun üstelik. Evlendiği kişi tarafından beğenilmediğini düşünen bir insanın yıpranan ruh haliyle alakalı konu. Ben seks için boşanmadım, ki boşandım boşanalı cinsel bir birlikteliğim olmadı kimseyle, bunuda kabul ederek boşandım, ve şu halimle emin olun ki çok daha mutluyum.

Hastalık yada cinsel tercih farklılığı varsa eğer, buda paravan evliliğine dönüştürür olayı, ki bu hiç hakkaniyetli bir durum değil, o yüzden beylik laflar filan diyerek saptırmayalım konuyu.

Az önce söylediklerimin tamamen arkasındayım, kocasından ilgi dilenmek zorunda değil hiç bir kadın yada erkek, evlenirken zaten ilgisi olduğunu var sayıyor insanlar doğal olarak.

Şimdi ki aklımla değil 2 sene, 2 dakika bile durmazdım o evlilikte.

Son düzenleyen: Moderatör:
Genel olarak yorumlara göz atip genel bir cevap yazdim. Sizin yorumunuz neydi gercekten hicbir fikrim yok. Cinsel tercih farkliligindan kesinlikle söz etmiyorum. o bambaska bir sey ve bu halde evlenmek kadini da kandirmaktir ayni zamanda ve bence savunulacak bir yani da yok. Önceki yorumumda da bahsettigim gibi cinsel isteksizlik sorunu yasayanlar bir sorun yasadiklarinin farkinda degiller cok zaman. Ayrica ülkemizde cinsellige bakis acisi malum ve insanlarin genellikle evlenmeden önce aktif bir cinsel hayati olmuyor. Dolayisiyla cinsel sorunlarinin da farkinda olmuyor. Bahsettigim seyin ilgi dilenmekle alakasi yok. Hasta olan ese yardim etmekten bahsediyorum ben.

Aynen beni anlatmissiniz

Canım böyle şey mi olur? Cinsellik bir ihtiyac sonucta 2 günde bir yapıyorsa 2 günde bir seninle de sevisebilir ki bence cinsellik iki kisinin hem bedenini hem ruhunu doyuran yaklaştıran bi şey? Ayrı mı uyuyorsunuz? Yada doktora gitsin sorunu neymis öğrensin, yoksa boşa gerçekten de aşağılanıp kötü hissettiğine değmez. Eşim bana üzerinde ki elbise kalsın cıkartma dedi diye tribe girmistim beni görmek mi istemiyor acaba diye sen deliriyorsundur eminim cok zor

E
Evet hemde nasıl. Aynı yataktayiz ayrı yatmayı hiç uygun bulmadım. Ilk zamanlar o önemsemedi aynı yatakta yatmasak nolur diye . Sonra ben ayjinseyi yapınca olmaz öyle dedi. Ayrı yatmıyoruz ama ben bir türlü anlayamadım . Dr a gittik ürolog cinsel gücü artırıcı ilaç verdi . Ama daha başlamadı bile . Neyi bekliyrisa ? Benim demem gerekmez ki her defasında ilaç ichin mi diye ? Tepkisini takip ediyorum adam konuyu biel açmıyor ya

Bence konuşun böyle olmaz farklı bir sorun varsa paylaşmasını isteyin, kadınlar hep istenmek istiyoruz biraz ilgi alaka. Ne düsünüyorsanız ona söyleyin size ne hissettirdiğini bilsin. Açık ve net olun bana kalırsa

ya boşan yada tedavi başka olmaz bu iş

Tedavisi nedir bu işin bilginiz var mi . Belki içinde yaşıyordur bu sorunu bilemiyorum. Hani bana söylemeye cekiniyordur diyecem ama bu kadar zaman da insan hiç mi düşünmez. Nasıl olduysa dr a bi gittik işte onda ilaç verdi . Daha hiç konuşmadık bakın şimdiye kadar . Napacaz ne edecez diye . Evlilikte cinsellik önemli dimi , yani ben mu abartıyorum diyorum bazen kendi kendime inanın psikolojim bozuldu . Cinsellik olmasa evliliğin ne anlamı olur dimi ? Birde ailem de çocuk ne zaman olacak diye çaktırmadan bekliyorlar . Onlara bahsetmeli miyim özellikle anneme bu konuyu ? Çünkü ilerde benden bilecekler olmazsa çocuk

Konuştum zamanında . Beni mi beğenmiyorsun dedim . Olur muoyle şey diye tepki gösterdi . Hatta erkektir gururu incinmesin diye kötü de konuşmadım . hala da öyle . Fakat eşimin bu konuda hala daha birşey yapmaması veya önemsemiyor gibi görünmesi beni sinirlendiroyir. Nw bilim insan onemsemz mi ya

Merhaba aynı sorun bende de var 5 aylık evliyim çok bunaldım çözüm bulabildiniz mi

ana

Bendede ayni odundan var size de konu sahibinede yazıyorum eğer böyleyse cinsellik istemiyorsa ayrılın benim 2 çocuk var ayrılmak istiyorum (başka sorunlarda var) ama çocuklar icin yapamıyorum. Çocuk olunca daha zor ve duzelmezler beklemeyin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…