Eşim Beni Dövdü Bana Yardım Edin:(

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
moraliniz bozuk anlıyorum ama paragraf vs yapın konunuzu zor okunuyor
evlenmekle yapmışsınız hatayı olan olmuş

ailenize annenize açın durumu gerekirse yanlarına gidin

Bunu yaşayan bir kadına ne öneri verecekseniz siz de onu yapmalısınız
Bosan diyecekseniz bosanin
Demeyip sabret düzelir diye enayi olmasını önerecekseniz de onu yapın
Adam nikahtan sonra direk belli etmiş ne olduğunu niye kuyruğu kıstırıp ezik gibi davraniyorsunuz? Benim bildiğim güçlü kadın orada adamı pişman ederdi.
Güçlü kendini ezdirmeyen kadın bunu lafta yapmaz başına gelince tepkisini verir
Üzgünüm siz güçlü bir kadın değilsiniz
Bu adama haddini bildirip bosanmadiginiz sürece de ben güçlüyüm diye kendinize yalan telkinlerde bulunmayin

Konu sahibi bence önce bir konunu düzenle, araya paragraf at, boşluk yap, aynı şeyleri yazmışsın birkaç yere, bu haliyle konuyu anlamak zor.

Yorumuma gelince, adamın ne olduğu zaten belliymiş de işte sen görmek istememişsin. Hala geç değil, madem kendini ezdirmeyen güçlü kızdın eskiden, kendi ayaklarım üstünde durur dik yaşarım diyorsun hemen en acilinden git bi darp raporu al, süründür bu dallamayı.

Bu hıyardan ne köy olur ne kasaba
Darp raporu alacağım şekilde dövmedi . İlk kez konu açtım ..
Sürekli bu hasta tipi affetmeye devam edecek misiniz?
Normalde çok şahane biriymiş . iyi bari . Devam edin lütfen daha bıçağı eline almamış...

O cümle su hem mükemmel biri olup hem nasıl ruh hastası oluyor anlam veremiyorum

Bu tipler sürekli böyle devam eder bende yaşadığım için tecrübe ile sabit bak gelip özür dilemesine inanma sen defalarca affetmişsin o hata üzerine hata yapmışsın yukarıda arkadaşın dediği gibi birbirinizi öldürmeden Allah korusun yani boşanmaya bakın.

Ortada sevgi saygı hiç bir şey yok. Can güvenliğiniz bile yok o evde. Bir an önce ayrılıp kendinizi kurtarın. Sabrettikçe iyiye gitmez böylesi giderek arsızlaşır.

Sorsan seviyorum ben senin için ailemden korkuyorum der dün vurduktan sonra gelip bugün ablamadan araba yıkamak için su istedim şaka yapar gibi karın nerde dedi onun ayağının tozu olamazsınız dedim senin yaptığına bak diyor bana ne yaptım sizce

O cümle su hem mükemmel biri olup hem nasıl ruh hastası oluyor anlam veremiyorum
BERBAT BİR HASTA RUHLU TİP.(ERKEK BİLE DEMEK İSTEMİYORUM.)
Anladınız umarım? Ama yok ya siz anlamazsınız. Devam lütfen.

Darp raporu almak için ağız burun dümdüz olmasına gerek yok, kadının beyanı esastır ve senin yok zannettiğin tüm darp izlerini doktorlar belgeleyebilir.

Konun içinse metnin alt kısmındaki düzenle butonuna basıp yeniden düzenleme yapabilirsin

Ne uzun ve karışık yazmışsınız zor anladım.hata sizde kusura bakmayın yok dini nikahtan sonra şöyle oldu nikah günü almaya giderken böyle oldu nikahtan sonra böyle oldu.hersey aleni ortadayken niye böyle bir adamla inatla evlendin? Kendini ezdirmeyen hakkını savunan biri olsaydın evlenmeden noktayı koyabilirdin.madem bir hata yaptın bu saatten sonra yapacağınız tek mantıklı şey acilen boşanmak olur.

Ne uzun ve karışık yazmışsınız zor anladım.hata sizde kusura bakmayın yok dini nikahtan sonra şöyle oldu nikah günü almaya giderken böyle oldu nikahtan sonra böyle oldu.hersey aleni ortadayken niye böyle bir adamla inatla evlendin? Kendini ezdirmeyen hakkını savunan biri olsaydın evlenmeden noktayı koyabilirdin.madem bir hata yaptın bu saatten sonra yapacağınız tek mantıklı şey acilen boşanmak olur.

Kötü şeyler yaşıyordu o sırada onun etkisiyledir dedim.. aptallikti. Uzun ve karışık yazdım oda nasıl anlatsam nasıl konu açıdan bilmedigidmen

Ben okurken yoruldum, siz yaşıyorsunuz. Hali hazırda bebeğiniz yokken neden kurtarmıyorsunuz kendinizi? Adliyeye gidip dava açmakla başlayın, darp raporu da alın, haklarınızı talep edin. Neyse ki Kendinizi ezdirmemişsiniz, preslemişsiniz bayağı..

ya evlenmeden önce seni itip kakan küfür eden birini bırakmamışsın evlenmişsin evlendikten sonra devam etmiş şiddet gene susmuşsun dayak yemişsin dün gene susmuşsun evde oturuyosun kusura bakma sen hala o evi terk etmediysen benim söylüycek bişeyim yok merak etme 2 güne affedersin devam eder evliliğin ben anlamıyorum boşa gitsin en fazla ne olabilir ya şu anki halinden daha iyi olursun emin ol

Kimseye kolay kolay boşan demem ama sinir hastası bu adam boşan bence çocuk yokken kurtar kendini

Niye kendinize bunu yapıyorsunuz..Bu sekılde evlilik olmaz. Hatta iyiken iyi ama kavga edince dövüyor gibi bir evlilik te olmaz. Şiddet bir kere olunca devamı gelir. Sizin üzerinzde psikolojik baskı kurar ve bunu kaettiğinize sizi inandırır, lütfen bu sekılde devam etmeyin. Şiddetin devamı gelecektir. Üzgünüm ama ayrılın diyeceğim. Hiç bir kadın buna katlanmamalı. Birden hemen ayrılmak istediğinizi söylemeyin bence. Önce düzeninizi düşünün neyi nasıl yapacagınızı düşünün ve ayrılın

İşte nasıl yapacağımı bilmiyorum... Ailesinin yaptıkları bosanirsam yapacakları sevinçleri düşün düşün bir yere varamadim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X