Eşim beni aldatmisti

Papatya hepimiz dunya uzerinde yasayan insanlariz, farkli gezegenlerden bildirmiyoruz. Su profilde biri bosandi diye sevinecek kadar insanligimizi yitirmedik cok sukur. Gidecek yeri yok, isi yok, gucu yok, iviri yok ziviri yok. Normal bir evlilik olur bosanmaz yine sevinirim ama burdaki konu o kadar normallikten uzak bir konu ki.

Daha ilk konusunda basladi mukemmel evliligim diye ben orda kopmustum. Esi ile tartisiyor ve 2 gun sonra bosanalim diye adama gidiyor. Cogumuz evliyiz ve normal evliliklerde bunun olmadigini bilecek kadar tecrubeliyiz. Sonra birden adam seni aldattim diyor falan hikaye bastan falso.

Bana ne senin mukemmel evliliginden ya da sana ne dimi? Hepimiz kendi evliligimize bakiyoruz, biri mutsuz olsa uzuluyoruz cunku insaniz. Ama goz gore gore boyle aptal muamelesi gorunce bana bir geliyorlar. Barisacagi en basta belliydi simdi gelmis fesatsiniz diyor. Neyine fesatlik yapilsin senin? Dun ekmek almaya param yok diye agliyor, bu gun yalvardi yakardi tatile gidiyoruz diyor. Valla akli olan icin baslibasina uzulme konusu ama bu aptal biri olmadigim icin bana cemkirebilecegi anlamina gelmiyor.

Bence bir daha gözüyle görse sormaz. Adam biraz da burnunu sürttürmek için yaptı. Bundan sonra sesini kestiğinden emin. At koşturacak. Korkuyu saldım artık kafasında.

Ya o zaman git mutsuz evliliginde bogul. Yani burdakiler sana ne yapsin. Anneligin de ortada, kadin olarak o evde durumun da ortada. Gidin bu caliminizi sizi aldatan kocaniza satın

Mükemmel evliliği olmadigini sanırım iki gün önce baya bı anlatmaya çalıştım . Mümkün değil kabul etmiyor. Eşi için de onun için de mukemmelmis . Ben bu kadar aklı başında olmayan bir kadın olduğunu düşünmüyorum . Gayet farkında herşeyin niyeyse bir ispatlama çabası içine girdi . Ben onu istemedim o benim için yalvarıyor . Evliliğimiz mükemmeldi kız aklını çelmeye calisti .

Bak bir insanın eşine çok aşık olmasına ve boşanmak istememesine yine saygı duyarim . Iki kişi arasındadır adamı affedersin bize ne . Ama çoluk çocuğu rezil etmenin bir mantığı var mı rezil oldu iki çocukta. Birini yanına aldı şampuan kıyafet almamış ek gıda yok . Diğer garibim bı akrabada kalmış . Ona bile kaç gün öz babasinin yanında sanki yabancida mi görüntülü görüşüyorum her gün diye yalan söyledi . Çocuk oysa akrabadaymis . Bilmiyorum hala milleti kandırma derdinde

Hem kayınvalidem para pul verecek kadın değil demiş hem de oğullarına almadıklarını bana alır demiş komedisiniz resmen
Zaten tutarsızlık doluydu. Annesi babası çalışan insanlar anneanne için gidiyorlar günlerce kalıyorlar. Gündeliğe giden kadın bir de. Gündelik işinde randevular bellidir iki hafta üç hafta bırakırsan döndüğünde bulamazsın onu. Uzun uzun kalmaya gider gibi o zaman neden bir lokma yemeklik bırakmadılar. Tarhana bile yok diyordu. Kayınvalide o zaman umursamazdı sonradan melek oldu.

Bana da nispet yaptı aklı sıra iyi kaynana görmedin tabi diye. Ahahahah ya güleceğim yoktu, çok kıskandım evliliği kaynana sayesinde kurtuldu diye.

cocuk misyonunu tamamladıktan sonra sağa sola ona buna sosyal medyadan göze sokulacak mutlu aile fotoğrafı için lazım.

daha fazla da yazmak istemiyorum. Allah akıl fikir versin. sinirim bozuluyor detayları gördükçe. ben konuyu ilk başta okuyup geçmiştim çünkü

Bir uye var simdi durduk yere isim yazmayalim ama sende ben de onun konusuna cok yazmisizdir. Kadin diyor ki ben bosanmak istemiyorum diyor. Hicbirimiz de konusuna bosan yazmiyoruz. Uzun uzun yazip yardimci olmaya calisiyoruz. Yani bosanmak istrmeyene zorla bosan demiyoruz.

Aldatildim, bosanacagim, cocugumun 1'ini babasina biraktim, evi terkettim, cocuk sadece benim mi diyen birinin bosanmak istemeyecegini bilmeyecek kadar da zeka seviyemiz yerlerde degil sukur.

Mukemmel evliligin olsa zaten ispatlama derdin olmaz. Ama bosan denilmesin diye araya o mukemmel evlilik sikistirilinca bana soldan soldan gelmeye basliyorlar.

Bana da nispet yaptı aklı sıra iyi kaynana görmedin tabi diye. Ahahahah ya güleceğim yoktu, çok kıskandım evliliği kaynana sayesinde kurtuldu diye.

Su forumda bir senin kaynana, bir benim kaynana mukemmel degildir zaten. Gerisi kusursuz. Cok saapmamak lazim. Cok sukur bizim evliliklerimiz kaynananin iki dudagi arasinda degil. Salla gitsin.

Aman boşver gelmesin su konuyu en çok o üç yaşındaki çocuk için bu kadar yazdım. Insalalh şu saatten sonra o günahsız çocukları sersefil etmezler . Daha fazla üremezler .

Sanki bosansa kocasına karı mi bulacaz ya tövbe estağfurullah. Bize ne zaten . Ayrılmak istemiyorsan ayrılma insanlara çatıyor anca .o çok mukemmel anne baba çok iyi baba . Bu arada konunun başında millet gelip burda sizin kocalariniz demek ki iyi baba değil bırakmıyorsuniz kadına yüklenmeyin yazıyordu . Çocuk sadece annenin mi sorumlulugi diye baba atıp gitmiş . Bunların evliliği de mükemmel biz bozduk zaten her şeyi

Su forumda bir senin kaynana, bir benim kaynana mukemmel degildir zaten. Gerisi kusursuz. Cok saapmamak lazim. Cok sukur bizim evliliklerimiz kaynananin iki dudagi arasinda degil. Salla gitsin.

Valla benimki de değil, kocam da değil bende değilim. Evliliğim de mükemmel değil
Ama kimseye oyun yapmam aynı yatağa girdiğim adamın annesine saygılıyım oda beni ciddiye alır sever saygı duyar

Valla benimki de değil, kocam da değil bende değilim. Evliliğim de mükemmel değil
Ama kimseye oyun yapmam aynı yatağa girdiğim adamın annesine saygılıyım oda beni ciddiye alır sever saygı duyar
Kusursuz kayınvalide yok zaten.
Ben benimkini severim. İyidir, yuva bozmaya çalışmaz. Derdi olsa da bana söyler gidip oğlunu doldurmaz. Onun da kızı yada başka gelini yok. Ama bu demek değil ki kızım yok diye beni kızı yerine koyuyor. Bugün oğlunu üzsem, oğlunu zor durumda bıraksam karşıma geçer yanımda durmaz. Normali de budur bence. İnsan emek verip büyüttüğü evladı varken gelini tercih etmez. Öyle bir insan yoktur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…