Eşim beni aldatmisti

Çocukları düşünen mi var ya kendi için barıştı kim bakacak kim psikolojik olarak destekleyecek bırak Allah aşkına
Adamın ne yaptığı belli değil, aldattı mi aldatmadı mi niyeti ne
Günlerce evde aç kaldı ufak Çocuk ek gıda almadı simdi çok kıymetli olduğunu ispatlamasin bize, gerek yok. Su an ona verilen değerin bir önemi yok, işsiz güçsüz çocuklar perişan sorunları çözüldü he he desin yoluna baksın ama yok kv ile anne kız gibiymiş
He o yüzden günlerce aç kaldın

Ya 1 tane kadın sen aldatan adamı nasıl affedersin demedi. Hatta ne yap et dön dedik, ayrı ev saçmalığına girme şu halde, ne evli ne boşanmış olursun arada derede kalırsın bari dön kocana adın belli olsun demeye getirdik. Kendi kendine pembe bir dünya yaratıp kafasının içinde kendini orda olduğuna inandırabilir hiç mesele yoktu bizim için, tek istediğimiz aptal yerine konmamaktı, çok görüldü.

Kendi adima konularda en cok sinirlendigim nokta bu gerizekali muamelesine maruz kalmak. Bazi konular benim icin bosanma sebebi iken ilimli yazmaya calisirim cunku konu sahibinin hali ortadadir. Bazi seyler bariz belliyken aptal muamelesi insani sinirlendiriyor.

Kesinlikle öyle, bir hafta ne arayan ne soran kayınvalide birden melek oldu.
Çocuğun alması da stratejideydi. Baktı adam birine baktırıyor zorlanmayacak geri aldı. Sonra da adama günlerce ağladı etti diye etkilemeye çalıştı.
İşte insan bu kandırmaya çalışmasına kızıyor. Hiç kimse salak değil herkes biliyor anlıyor

Evet cocuk agliyor diye çağırmaya calisti adam çıkıp çıkıp geldi mi hayır
Adamın ne kadın ne çocuklar umrumda değil muhtemelen hayatına devam edecek ayak bağı olmasın diye böyle sonuca bağladı
Insallah aklını kullanır da bir iş sahibi olur 2. Kez aç kalmaz

O hangi olaydı? Yakın zamanda mı oldu

Pandemi donemiydi galiba. Konuya hem cok uzulmustuk hem cok fazla tutarsizlik vardi. Hepimiz konuyu cozmeye calisiyorduk. Sonra konu sahibi geldi kayinpederim geldi dusunecegim minvalinde seyler yazdi. Hepimiz ne oldu diye beklerken ben zaten arkadaslarima ozelden yazmak icin giriyordum dedi ve gitti. Sanirsin hepimiz konu acmasina yalvarmisiz gibi kaldik. Konu adini hatirlamiyorum Katibin Ruhu belki hatirlar.

Kaynanaya üzüldüm, 2 çocuk var arada, rezil rüsva olmasınlar diye çalışmış kadıncağız. Ama gelin kendinden biliyor ahahahah

Gunces valla konuda kimse boşanmaktan yana değildi . Kadın çocuğunu bile bırakmıştı kocası dönsün diye . Ben sevindim barismasina . Kocası terk etse o çocuklar rezil olacaktı . Üç yaşındaki bir tanidikta kalmış beş aylığın şampuanıni kıyafetini almadan ailesine gitmiş kayınvalide ne yapsın bunları tanıyor ki geri birleştirmiş. Iyi ki barıştılar umarım üremezler. Çoxuk büyüyünce ise gir yazıyorum işine gelmiyor ya cevap vermiyor .

Ben konu başlığını değil üyeyi hatırlıyorum ama şimdi ortaya zikretmek uygun mu bilmiyorum. Kapattı mevzuyu gitti sessizce çirkefe de bağlamadı Allah için.

Alışmış kızım hazırdan yemeğe, çalışır mı hiç? Satır aralarındaki kibiri ben gördüm, bana şunu yaptılar bunu yaptılar.. Para harcatmayı marifet bellemiş, değerini onunla biçiyor.

Kaynanaya üzüldüm, 2 çocuk var arada, rezil rüsva olmasınlar diye çalışmış kadıncağız. Ama gelin kendinden biliyor ahahahah
Aynen katinvalide baktı ki bu iki aklı havada yüzünden (kibarca yazdım ) çocuklar ortada sersefil olacak barissinlar da rezil olmasın çocuklar diye uğraşmış . Yine iyi yapmış valla m

Tospomun baştan beri amacı buydu. Çocuğu bırakırken de, çocukla duygu sömürüsü yaparken de, ailesinin yanına gitmeyip adama yapamayacağı maddi şeyler isterken de. Biz diyince tabi ki inkar ediyordu ama oradan bakınca çok saf duruyoruz demek ki. Neyse barışmaları iyi oldu, çocukları koz olarak kullanmayı bırakırlar en azından. Çünkü konu sahibi hiç Bi zaman ayrılığı kabullenmeyecek, çocukları daha da sefil edecekti. Tek kötü tarafı adam mecbur kalıp barıştı gibi. Konu sahibi de kabullenmiş oldu sonuçta aldatmasını. hatta hesap bile soramadı ayrılacağız korkusundan. Adam inşallah yüzsüzlüğü ele alıp devam etmez aldatmaya da çocuklar tekrar tekrar bu travmaları yaşamaz. Sana tek tavsiyem tospom, Bi daha boşanmayacaksan boş yere evi terkedip artistlik yapıp çoluğu çocuğu perişan etme. Evliliğini kurtarmak için çocukları kullanma. Otur sineye çek.

Bence asla çalışacak bir kadın değil . O oturacak kocası getirecek . Sırf ondan taviz vermemek için üç yaşındaki çocuğu bıraktı . Yemedi adam sonra yanına aldı bu sefer çocugun psikolojisi bozulduya getirdi . E sen bozdun ya o çocuğun psikolojisini . Hiç dusunmedin . Birden çok değerli oldu o çocuk . Bilmiyorum ilk defa aldatılan bir üyeye ayrılmama taktiği verdim barissin da bari cocuklarinin başında dursunlar

Hem kayınvalidem para pul verecek kadın değil demiş hem de oğullarına almadıklarını bana alır demiş komedisiniz resmen

çok hoşsun tatilde 3. bebeği yapmak varken neden var olan bebelerle ilgilensin
Malesef haklısın. Çocuğun psikolojisini düşünse baştan kocasına ders olsun diye bırakıp gitmezdi. Pedogoğa götürme amacı bile kocasıyla ortak Bi paydası olsun, adam çocuğa üzülsün de geri dönsün diyeydi. Artık barıştılar, çocuk önemini yitirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…