Eşim beni aldatmisti

Siz benim aklımla oynuyosnz zaten yeterince kötüyüm ama dalga geçiyorsunuz yeter

Çok güzel bir restoranda etti diyo. Aldattığını itiraf etti di mi? Yeniden evlenme teklif etmiş gibi, çok güzel bı restauranta götürdü diyo ben neyi kaçırıyorum ya
Suna cevap verir misin? Sen beni dalga geçenlere karistirdin sanırım. Ben seni konunda dalga gecmedim

Bize üzüleceğine çocuğundan ayrı kaç gece geçirdin onu düşün ona yeter de azıcık mantıklı hareket etmeye başla. Çocuk kaç gündür annesini gormedi mesela, -yeter- olmadi mi artık?
Yiyecek ekmek yok evde, günde bir öğün makarna yiyorum yazıyo, sonra adam bunu aldattığını itiraf etmek için lüks bı restauranta götürdü diyo, sonra yok restaurantta itiraf yok diyo. Ne diyo ben çözemiyorum

Bize üzüleceğine çocuğundan ayrı kaç gece geçirdin onu düşün ona yeter de azıcık mantıklı hareket etmeye başla. Çocuk kaç gündür annesini gormedi mesela, -yeter- olmadi mi artık?
Size uzulecegime mi benim üzüntüm.bana yeter

Lüks bi restoranda
Ay sonunu zor getiren adam lüks restorana mı götürdü? Yalancı olduğun geçti elimize.

Diyor ki adam seni aldattım diyor evde mi duruym hala babam sonradan gitti Bir gün evde bir gün işte yani bir hafta izin alınca 15 güne tekabül ediyor bilmiyorum anlatabildim mi
Taksiciler günlük para kazanır on bes gün izin aldığına göre durumlar o kadar kötü değildir bence kendinizi haklı cikarmak için millet üzülsün diye yazdıginizi düşünüyorum . Onu binu bırakın bunca zamandır sizi aç bırakan aileniz çocuklarınızı da doyuramaz bencil kararlar almayın o zaman çocuklar babalarının yanında daha iyi şartlarda yasayacaksa oraya donmeliydiniz çoktan . Ben sizin kafanızı anlamadım

Adam aldatıyor diye birini bırak git diğerine de ek gıda mi var diye doğru düzgün besleme yemin ederim bu konu beni çıldırtacak. Sen nasıl değişik bir insansın ya kendine gel kafa mı gitti dusunemiyor musun bu nasıl bir psikoloji anlamıyorum . Hiç eşin dostun akrabam yok mu konuştuğun

Eşi chef aşçı lütfen …

Eklentiler

• 0295F9D7-E3B9-4573-9AF5-0D235BFD41D9.png
    455,1 KB · Görüntüleme: 66
Eşi chef aşçı lütfen …
Yani chef aşçı ne kadar alıyor ki en kötüsü yine iyi bir miktar alır . Çalıştığı yer küçük değilse olsa bile asgari ücretle çalışmıyorsa su kadına üç beş lira nasıl bırakmaz . Evde tek öğün yiyorum diyor aile gelmiyor . Yani inşallah anlattıkları doğru değildir . Sinirle karışık üzülüyorum

Kesinlikle haklısın, yalanları ortaya çıkınca da geyik yapmaya başladı. Ama chef aşçı ise yemek yapıyordur en azından ben artık konuya cevap vermiyorum sizlerle muhabbet ediyorum

Kesinlikle haklısın, yalanları ortaya çıkınca da geyik yapmaya başladı. Ama chef aşçı ise yemek yapıyordur en azından ben artık konuya cevap vermiyorum sizlerle muhabbet ediyorum
Konuya kaç gündür bakmıyordum cidden rahatsız hissediyorum kendimi baktığımda ek gida yok çocuğa verecek diyor sütüm yetmiyor diyor beş aylık bebek kiyafetleri almadım banyo yaptiramitorum şampuani yok diyor yani ilk başta aldatsa da ayrılmam deyip gurur yapmayan kadın çocukların biri evde biri kendisinde temel gıda ihtiyacını karşılayamadigi halde gurur yapıyor . Gider adamın kapısında yatarım çocuklar doysun annem babam bakmiyorsa napicam aç mı kalacak bu çocuklar biri annesiz biri tam doymuyor diyor valla sinirlerim bozuldu

Ay taksici adam kayınvalidesi vefat etti diye günlerce bu kadar işinden uzak kalabilir mi ya? Babası dönerdi, hastalanınca gittiler diyot. Mümkün değil ya.
Senin annen, sen aç susuz evinde onu beklesen babanı yollamaz mı? Ben kendim gelirim sen git kızın yanına der.

Taksici olan babası mı eşi mi?

Ya benim annem kendisi de gelir .Şimdi Allah rahmet eylesin ölen kişi seksenin üzerinde vardır .tabi ki anne acısı başka birşey ama evladın da burda normal bir durum yok evde de birşey yok . Acı orda olunca geçmiyor ki içinde taşıyorsun yine aynı şekilde . Yani kendim düşünüyorum bir yerde vefat etmiş annem artık yapacağım birşey yok . Diğer yerde beş aylık bebeğiyle bir öğün yiyen belli ki psikolojisi iyi olmayan kızım var dönerim .

Ne zaman dönmem kızımın amacının surundurmek olduğunu biliyorsam daha önce de eşini böyle cezalandirdiysa ne hali varsa görsün acım var şimdi bir de onunla uğraşamam derdim .ama insan elinde olmasa bile en kotu beş yüz TL yollamsz mi . Annem de çalışıyor diyor temizlik işinde günlük en az üç yüz dört yüz TL kazanılıyor hadi asgari ücretle çalışsın bu kadın kenara hiç mi para atmadı ya yok yani bulamazsan beş bin TL kredi çekersin aylık ödersin

İnanın ben çok çok kotyum yüz felci gerçircm.nerdeyse ben oğlumu zaten yanıma alcam ama o şuanda bunu bilmiyor
Hem ben annesiyim o da babası cami avlusuna değil babasına biraktim benim kadar oda bakmakla yukumlu
O kadar saçma bir zihniyet ki kusura bakma! O bebeği kullanıyorsun
Bu vicdansızlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…