Eşim beni aldatmisti

Önce küçüğü aramıyor sormuyor dedi. Kendin çocukla görüşmüyor musun denince görüntülü arıyorum oldu. E çocukla görüntülü konuşurken kocası da sen de ufağı göster demiyor mu yani? Nereden baksan tutarsız.
Hele bu kadar fakir bir insanın işini kaybederse kaybetsin demesine şok oldum.
Ben eşim yada benim işini kaybetme ihtimali olsa korkarım. Aman işsiz kalsın diyemem. O zaman ne yapacak nafaka alabilecek mi sanki?
Tuhaf tuhaf saçma sapan şeyler diyor

Evden hiç çıkmamış bile olabilir yalnız. Tek açık ve net olan şey şu an ne yaptığını da ne yapacağını da bilemiyor. Boş evde 5 aylık bebek ile günler geçirmesi zor , hele 3 yaşındaki çocuğu yanında yokken. Eşim işini kaybederse kaybetsin , isterse her yerden para bulur, babam taş taşır yine bize bakar diyecek kadar rahatına düşkün dünyadan bihaber birinin bu kadar radikal bir hamle yapacağını ben sanmıyorum, adamın tutup kolundan atması lazım evden, başka türlü çok zor yani.

Anneanneymiş. Ama öyle bir durum olsa annem babamı gönderirdi. Ben kendim dönerim sen git kızın yanına derdi. Çok saçma yani
Konu detayları saçmalık dolu zaten.
Bir yerde dolabı boşaltmıslar demiş gidecekler diye, insan annesinin cenazesine bunları düşünerek mi gider?
Kendi evinin boş olduğu kısmıda gerçekçi değil çünkü ilk konusunda eşiyle yemege çıktığını, kendisini aldattığını orada söylediğini yazmıştı. Ev boş ama dışarıya yemeğe çıkıyorlar.

Son düzenleme:
Konu sahibinin dediği hiçbir şey tutarlı değil. Annem babam bana sahip çıkar ben çocuklara daha iyi bakarım diyor ama anne babanin kızları mı eve gelmiş, eve yanlışlıkla kuş mu girmiş umurlarında değil.
Kocam ne istesem yapan ağzımın içine bakardı, çok iyi evliliğimiz vardı, çok iyi Bi baba çocuğa iyi bakar diyor, ama adamın yaptıkları malum.

Babamın ölüm haberini aldığımda eşim hastaydı, adamı bıraktım öyle yollara düştüm, kardeşlerim üstüne giyecek bir şey getirmemiş de evde ne buldularsa geçirdiler üstlerine. Ölüsü olanın aklına buzdolabını boşaltmak gelmez o an, zaten buzdolabı boşaltmaya gerek yok ki, içindekiler bir müddet taze kalır . Yapılacak en gereksiz iş, ki kimsenin aklına gelmez o an.

Adam karısını yemeğe çıkarıp aldattığı haberini veriyor ya, hüöfff havalara bak, zengin bir görüntü değil mi sence de?

Başta verdiği imaj bambaşkaydı zaten. Sonra evler boş, açız noktasına geldi. Sonra da benim size niye yalan söyleyeyim diyor. Kendisi ne bilmiyorum ama biz okuduğumuz yorumlardaki tutarsızlıkları anlamayacak kadar aptal değiliz, onu biliyorum.

Yemekte aldatma itirafı ancak dizilerde olur ayrıca. Orada bile olay çıkar, bunlar beraber eve dönmüş uslu uslu.

Ortahalli çocuklu insanlar haftada bir yemeğe çıkıyorsa kendini şanslı sayar, şurada güzel güzel yemeğimizi yiyelim sakince, yok yere sıkıntı çıkmasın bari birkaç saat başımız ağrımasın diye bakar, ama ay sonunu zor getiren adama bak ya, yemekte aldatma itirafı yapıyor. Az izlesinler 10 000 bölümlük Beni Unutma dizisini.

Ne diyonuz ya yemekte hangi aldatma itirafi yapılır abartmayın ya

Ouffffff daha önceki yorumları okusaydin bu yorumu yapma gereği duymazdin
Annanmm rahatsizdi annmler daha önce gitti sonrada öldü planlı gittiler yani

Ekmek arası döner yemeye çıkmışlardır belki, yemek var, yemek var anacim

V
Kusura bakmayın ama ne kadar bossunuz
Yahu aslında senin tarafında bı mesaj atıyorum, ama onu bile anlayacak kapasitede değilsin. Herkes boğaza balık yemeye gitmiyo yemeğe. Maddi imkanlar neye olanak sağlıyor ise öyle yaşarsın. Sen de cebimizde para yok deyip duruyorsun. Aman kime ne anlatıyorum ya ne halin varsa gör.

Ay deliricem milletin salliyo dediği kadar varsın yani.
Hı hı delirmeye devam
Kusura bakmayın ama siz dalga geçerseniz bende gecerim herkese tek tek cevap vermeye çalıştıkça resmen benle dalga geçtiniz
Şimdi nerede itiraf etmesimi sorun dediğim gibi çok güzel bi restoranda e nolcak sonuç elinize ne gecti

Tamam canım hadi çaçav

Çok güzel bir restoranda etti diyo. Aldattığını itiraf etti di mi? Yeniden evlenme teklif etmiş gibi, çok güzel bı restauranta götürdü diyo ben neyi kaçırıyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…