Eşim beni aldatıyor olabilir mi?

Sen kimsin de benimle böyle konuşma cüretinde bulunuyorsun ? Nesin de sen bütün site hakkında karar verebiliyorsun şu sözlerine kadar sakin güzel konuştum seninle ama yasak alacağımı bile bile yazacağım bunları ? İrite olmak falan ne demek ? Sen kralların sol ta….ğı mısın ki kendini böyle yüksekte böyle kaf dağında görüyorsun Açmış bir hesap sadece insan aşağılayıp duruyor sen ve senin gibilere de irite olan çok merak etme … Oran verebilecek seviyede misin ki sen kim aldatır kim aldatmaz oran verebiliyorsun 😁😁 ucube dönde bi kendine bak sen , zorla böyle konuşturuyorsunuz kendinizle , Bir daha da bana cevap verecek şeylerde bulunma , sürekli yasak alacağımı bilsem de hakettiğin dilden konuşurum sana . Yallah
Kız sakin ol ne bu hakaretler ne bu öfke celal ıcınde hakaret barınan tek bi yorumum yok ama senın dolu relax bebeğim hahaahahhahahaha

Eşim de emniyette ve birimi ve rütbe gereği telefonları yoğun oluyor. Şifresini bilirim, açıp bakmadım. Zırt pırt bildirim gelir işle alakalı. Yazar, çizer, konuşur vs. Ama, telefonunu hiç saklamaz. Sadece çocuk almasın diye yukarı koyar.

Belli başlı uygulamalara, uygulama kilidi koyuyor çünkü bir keresinde oğlum, çöp konteyneri çekip, wp durumu yapmış oynarken.😅 Yine öyle bir şey olmasın diye şifreli ama o da 1234 😅

Amir pozisyonunda olunca daha alengirli bilgiler oluyor telefonunda (Resmi yazı, görevlendirme vs.) Bunun dışında zaten çok gizli bir durum var ise bunu telefonda tutmazlar.

Eşiniz, ülke istihbaratına bakmıyor ise neyin gizliliği bu? Çok çok resmi yazı, görevlendirme, mesai şu bu vardır. Çok gizli olsa wp.tan mi gönderecekler 😅 sizi çok saf bulmuş. Benim eşim, yanımda otururkende açıp bakıyor veya yazıyor.

Kanmayın, yalan söylüyor.

Sen kimsin de benimle böyle konuşma cüretinde bulunuyorsun ? Nesin de sen bütün site hakkında karar verebiliyorsun şu sözlerine kadar sakin güzel konuştum seninle ama yasak alacağımı bile bile yazacağım bunları ? İrite olmak falan ne demek ? Sen kralların sol ta….ğı mısın ki kendini böyle yüksekte böyle kaf dağında görüyorsun Açmış bir hesap sadece insan aşağılayıp duruyor sen ve senin gibilere de irite olan çok merak etme … Oran verebilecek seviyede misin ki sen kim aldatır kim aldatmaz oran verebiliyorsun 😁😁 ucube dönde bi kendine bak sen , zorla böyle konuşturuyorsunuz kendinizle , Bir daha da bana cevap verecek şeylerde bulunma , sürekli yasak alacağımı bilsem de hakettiğin dilden konuşurum sana . Yallah
Kımseyı asağılamıyorum merak etme cilekli hurma😂

bacım ne anlatıyorsun? askerlerin genlinin esini aldattığı artık anayasaya gitmek üzere. burda bir arkadas da asker esiyle bir olay yasamış, anlatmış. gelip burda duyar kasıyorsun. yok askerlerimiz öyle böyle diye. ne anlatıyorsun? burda sana verilen tepki bu anladın mı? konuyu baska yerlere cekme. acık olan bir seyin de izaha ihtiyacı yoktur. git milletvekili falan ol, burası öyle bir yer değil. sen burda milleti tahrik ediyorsun asıl. hala daha düzgün konusanın sen olduğunu iddia ediyorsun. korktuğun şey yarın bir gün senin de konu sahibiyle aynı seyleri yasaman ama millete böyle saldıramazsın. önce sen haddini bil sonra gel bize terbiye anlat ki biz de lafına değer verelim.
Ettiği hakaretlerın haddi hesabı yok ciddiye alan yok o ayrı😂

bacım ne anlatıyorsun? askerlerin genlinin esini aldattığı artık anayasaya gitmek üzere. burda bir arkadas da asker esiyle bir olay yasamış, anlatmış. gelip burda duyar kasıyorsun. yok askerlerimiz öyle böyle diye. ne anlatıyorsun? burda sana verilen tepki bu anladın mı? konuyu baska yerlere cekme. acık olan bir seyin de izaha ihtiyacı yoktur. git milletvekili falan ol, burası öyle bir yer değil. sen burda milleti tahrik ediyorsun asıl. hala daha düzgün konusanın sen olduğunu iddia ediyorsun. korktuğun şey yarın bir gün senin de konu sahibiyle aynı seyleri yasaman ama millete böyle saldıramazsın. önce sen haddini bil sonra gel bize terbiye anlat ki biz de lafına değer verelim.
Üzülerek söylüyorum ki meslek guruplarında aldatma oranı en yüksek

1-Asker
2-Polis

Bunun sebebide bana göre dışarıdan bakıldığında "Bunda para çoktur" düşüncesi. İster eş, olsun ister sevgili, ister partner. Üniforma, kabak gibi ortada. Yani potansiyel bayağı geniş oluyor.

Bir Dr. U hastane harici hekim önlüğü ile göremezsiniz ama, kolluk kuvvetleri ortada.

Ben eşimi ilk sivil gördüm, bana bakıp duruyordu, aynı yerde kalıyorduk. Sonra tanıştık vs. Emniyet mensubuyum dedikten sonra içim çekilmedi değil. Sonra tanıdıkça bir yola çıktık.

Aldatmak, meslekle alakalı değil, karakterle alakalı ama maalesef bu iki meslekte çoğunlukta.

Merhaba, öncelikle her şeye hazır olacaksanız bu işin peşine düşün. Eğer banka şifresini biliyorsanız veya ortak vs kullanıyorsanız, muhtemelen harcamalarından görebilirsiniz. Kredi kartı haricinde para gönderim kayıtlarına da bakın son 6 ayın mesela.

Bunun dışında arama motoru kayıtlarına ulaşabiliyorsunuz anladığım kadarıyla, konum geçmişine de ulaşabilirsiniz muhtemelen. Oradan gün gün bakabilirsiniz neredeymiş.

Dediğim gibi boşanacaksanız peşine düşün, tereddüt varsa hiç yüz göz olmayın. Son olarak bu süreçte lütfen cinsel birliktelik yaşamayın. Umarım her şeyi yanlış anlamışsınızdır (hiç sanmıyorum ama). Hakkınızda hayırlısı olsun.

X