Eşim beni aldatıyor olabilir mi?

Maalesef askeri personeller böyle. Küçük bir yerde görev yapıyorum fazlasıyla askeri personel var ve lise öğrencileriyle görüşebilecek seviyedeler. Hepsini aynı kefeye koymuyorum ama çoğu böyle. Yan komşum askerdi, eşi 6 aylık bebekleri varken kocasının onu aldattığını öğrenmişti ve kıyamet kopmuştu. Daha sonra taşındılar ayrıldılar mı bilmiyorum. Sizin durumunuza benziyordu o da.

Bazı haltlar karıştırıyor orası kesin. Gözü var dışarıda, burası da kesin. Biriyle ilişkisi var mı yok mu ya da öncesinde var mıymış, yok muymuş sadece bunu bilmiyorsunuz. Şüphe düşmüş bir kere, kemirir durur. Çok zor Allah yardımcınız olsun.

Adam gidip 6 ay gelmiyor. O uzaktayken küçücük bebekle bir evlilik sürdürmeye çalışıyorsunuz. Bu arama kayıtlarının ne olduğunu açık açık sormaya hakkınız var. Sizi gaza getirmek istemem ama şüphenin içinizde oluşturduğu daralmayı ben buradan hissedip daraldım
Öyle daralıyorum ki, Öyle içimi kemiriyor ki. Soruyorum açık bir şekilde Yok diyor hayır hayatımda kimse yok diyor. Ama ben hissediyorum

Ne diye dalga geçeyim. Evet yaşadıklarım size saçma geliyor belki veya saflığımı saçma buluyorsunuz. Ama durum vaziyet aynen anlattığım gibi eksiği var fazlası yok. Hem kadınlar kulübü adı üstünde sizin ne işiniz var ???
Ben de üye oldum ne var bunda . Dışarıdan zaten okuyorduk

Ya genelleme yapmak istemiyorum ama polis,özelliklede uzman çavuşlarda falan eşlerini aldatma oranı baya yüksek gibi ya. Hayır bir de bu kadar kör göze parmak sokarcasına da yapmazsın yani. Genelkurmay başkanı mısın ne olabilir o telefonun içinde bu kadar gizli? Cevap belli aslında ama kabullenmek istemiyorsun doğal olarak. Allah korusun hastalık falan da bulaşır sana bundan. Bence boşanmalısın.

Israrla nedenini soruyorum o da ben askerim telefonumu öyle eline alamazsın hiç sevmem böyle şeyleri diyor
O küçük beyniyle gizem katmaya çalışmış bir de ahajjs askerse ve altı ayda bir eve geliyorsa aldatır zaten yahu ne bekliyordunuz?

Maalesef askeri personeller böyle. Küçük bir yerde görev yapıyorum fazlasıyla askeri personel var ve lise öğrencileriyle görüşebilecek seviyedeler. Hepsini aynı kefeye koymuyorum ama çoğu böyle. Yan komşum askerdi, eşi 6 aylık bebekleri varken kocasının onu aldattığını öğrenmişti ve kıyamet kopmuştu. Daha sonra taşındılar ayrıldılar mı bilmiyorum. Sizin durumunuza benziyordu o da.
Evet ben de küçük ilçede görev yaparken tanıdım onları. Yurt nöbetim oluyordu, liseli kızların mesajlarını yakalıyordum bazen, hep uzman. Bazen aynı kişi iki üç kızla mesajlaşıyordu yurtta ajsjjsj emin ol boşanmamıştır o komşun da. Sosyo-ekonomik düzeyi düşük, aile baskısı, zorbalığı yaşayabilen kızlar evleniyor çünkü onlarla. Baba evine dönmeleri hiç kolay değil onların.

Merhaba kızlar benim eşim askeri personel ve 6 ayda bir izne geliyor Bir tane de bebeğimiz var henüz 7 aylık Eşim her izine geldiğinde telefonu benden saklıyor. Israrla nedenini soruyorum o da ben askerim telefonumu öyle eline alamazsın hiç sevmem böyle şeyleri diyor en son izne geldiğinde numarasını değiştirdi nedenini sordum ya öylesine dedi daha sonra ben bir şey fark ettim hiç evlendiğimiz zamanlarda telefonunu sürekli buzdolabının üstünde saklıyordu. Bir şekilde telefonu açıp şifresini buldum WhatsApp'ta engellenenler kısmında masaj salonları vardı. Daha sonra bu en son izine geldiğinde sürekli evden çıkıp gidiyordu eve geldiği zaman da arama geçmişine baktığımda hep masaj salonlarını aratmış. Beni aldattığından şüpheleniyorum sorduğum zaman da kesinlikle yok diyor yeminler ediyor ama hem Google geçmişinde hem de arama kayıtlarında masaj salonları aratmış bir de Google geçmişinde iki kişilik lüks otel bakmış ne yapmam gerekiyor kafayı yemek üzereyim
Hem yalancı hem de aldatıyor.

Evet ben de küçük ilçede görev yaparken tanıdım onları. Yurt nöbetim oluyordu, liseli kızların mesajlarını yakalıyordum bazen, hep uzman. Bazen aynı kişi iki üç kızla mesajlaşıyordu yurtta ajsjjsj emin ol boşanmamıştır o komşun da. Sosyo-ekonomik düzeyi düşük, aile baskısı, zorbalığı yaşayabilen kızlar evleniyor çünkü onlarla. Baba evine dönmeleri hiç kolay değil onların.
Askerler genelde hem cimri hem de çapkın oluyorlar. Kendi ailesine yedirmedikleri parayı elaleme yediriyorlar. Ve köyde kasabada yaşayan kızlarla evlenirler. Çünkü oradaki kızları kandırmak daha kolay oluyor. Köylüler de asker oldugu için hem memur hem zengin kafasında olup kızlarını evlendiriyorlar.

Merhaba kızlar benim eşim askeri personel ve 6 ayda bir izne geliyor Bir tane de bebeğimiz var henüz 7 aylık Eşim her izine geldiğinde telefonu benden saklıyor. Israrla nedenini soruyorum o da ben askerim telefonumu öyle eline alamazsın hiç sevmem böyle şeyleri diyor en son izne geldiğinde numarasını değiştirdi nedenini sordum ya öylesine dedi daha sonra ben bir şey fark ettim hiç evlendiğimiz zamanlarda telefonunu sürekli buzdolabının üstünde saklıyordu. Bir şekilde telefonu açıp şifresini buldum WhatsApp'ta engellenenler kısmında masaj salonları vardı. Daha sonra bu en son izine geldiğinde sürekli evden çıkıp gidiyordu eve geldiği zaman da arama geçmişine baktığımda hep masaj salonlarını aratmış. Beni aldattığından şüpheleniyorum sorduğum zaman da kesinlikle yok diyor yeminler ediyor ama hem Google geçmişinde hem de arama kayıtlarında masaj salonları aratmış bir de Google geçmişinde iki kişilik lüks otel bakmış ne yapmam gerekiyor kafayı yemek üzereyim
Whatsapp web yükle

X