Eşim bana el kaldırdı

Bende bunu anlamıyorum işte. Kaçıncı yüzyıldayız, aç olan insan arar pideciyi iki pide söyler. Naz yapacaksa arar oğlunu iki lahmacun getirir misin der vs. Her şeyi gelin yapmak zorunda hem düşünecek hem yemek getirecek hem çay demleyecek.. gelin zaten kanser ama düşünen yok. Sinirlendim

Eşim bana el kaldirdiginda napsaydim susup köşeme çekilip aglasamiydim. Bende vur ama vurursan eve geldiğinde ben olmam dedim

Hemde çok büyük vebal..

Doğru söylüyorsunuz.. eşime en ufak bir ağrım var dediğim zaman hep hastasın diyor korkup artık esime ağrım var bile diyemiyorum
Bu adamin özür dileyip eve dön demesini beklemek gurursuzluk değil mi?

Bu zihniyet size, hastalik sebepli çocuğunuz olmuyor diye de eziyet ediyordur. Belki tüm hırsları bundan. Zalim yaratıklar.

Ki benjm eşim bana bunun lafını yapıyor ama kendisi bir gün sonrası gitti bakmaya..Madem ben yemek yapmadım bakmadım annene o zaman sen niye o gün akşam eve gelmek yerine dükkana gittin ki dükkan kendimizin çalışan var gitmesine gerek yok

Bu adamin özür dileyip eve dön demesini beklemek gurursuzluk değil mi?

Bu zihniyet size, hastalik sebepli çocuğunuz olmuyor diye de eziyet ediyordur. Belki tüm hırsları bundan. Zalim yaratıklar.
Çocuğum olmadığı için lafını da yedim tabi...Ailemin problemlerini kafama takıyormusum çok çocuğum ondan olmuyormuş

1 senelik evliyim görücü usulü evlendim.bugun gidip bı kaç gün kalmayı düşündüm ama o zaman eşim ( eşim bile demek istemiyorum) bir şeyleri düzeltmek için cabalamayacak biliyorum
Bu çabayı bile göstermeyeceğini bildiğiniz bir adamla neden evli kalmak için çabalıyorsunuz?

Sizi hizmetçi olarak almış anne babasına.

Yemek konusunda haklı falan değil endoskopi yemek yapmaya engel bir durum değil. Gireceği belliymiş eli ayağı tutan insan yemeğini yapıp koyabilirdi dolaba gitmeden. Daha olmadı dışarıdan söylenir. Eşiniz dahil sizi hizmetçi olarak görüyorlar.

Aynen öyle

Endoskopiyi ne sanıyorsunuz ameliyat mı? İnsanlar günlük hayatına devam ediyor olup. Ayrıca annesini çok düşünüyorsa oğlu yapsaymış yemeğini kadınlar hizmetçi mi!

k.peder neden gülüyormuş
o da şiddet mi diye düşünüyor dimi?
yazık çok yazık cidden
ben olsam üzülür dur kızım ne yapıyorsun? nasıl vuruyormuş.. eline kırarım onun vs derim

gittiğinizi bile önemsememişler nasıl olsa döner diye düşünmüşler

Yorumlarınıza girip bakmıyorum sadece kullanıcı adınız akılda kalıcı

Her gördüğümde istemsiz şu şarkıyı mırıldanıyorum

Fikrinize aynen bende katılıyorum, endoskopi zamanı bellidir bir gün önce yap çorbanı yemeğini at dolaba, bu ilkde değilmiş süreci az çok biliyor.Gelini hizmetçi görmek bu başka bir şey değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…