Eşim ailesini hep ön planda tutuyor

Maalesef insan sevince aptal gibi hareketler yapıyor sonra aklı başına geliyor

Hemen bir direksiyon hocası bulun pratik yapacağım deyin bir daha da arabayı geri vermeyin. Para vermez diyorsanız da kardeşimin arkadaşı bana bedava gösterecekmiş deyin yine de alın o arabayı.
Başkasının arabası olmasına rağmen onun keyfi için arabamı vereceğime gider duvara çarpar sanayiye veririm.

Yaptım arabayı bırakmamak için elinden geleni yapıyor sürekli ailesiyle benim aramda kalmaktan bıkmış böyle söylüyor bana sen arabaya takıntılısın diyor

Yaptım arabayı bırakmamak için elinden geleni yapıyor sürekli ailesiyle benim aramda kalmaktan bıkmış böyle söylüyor bana sen arabaya takıntılısın diyor

Arabaya değil "arabama" takıntılıyım deyin, arabanın sizin olduğunu belki benimser.
Onun kardeşi yerine gider abime babama veririm arabayı onlar sürsün bakalım nasıl oluyor. İki kardeş bir olmuşlar kendilerine pahalı oyuncak almışlar oynuyorlar sizi de takan yok.

Tamam simdi kayinbiraderinizi ariyorsunuz ve arabanizi hicbir bahane one surmeden istiyorsunuz.

Benzin deposunu fullemeyi de unutmasın. Esinizle siz kavga edeceginize, siz dertleneceginize kayinbiraderiniz dertlensin.

Araba sizin paranizla alindiysa hakkinizi soke soke alin.

Son düzenleme:
Arabanızın eşinin kardeşinde ne işi var? Bunu söylediğinde kavga edecek insanlarla evlenmeyin ya. Daha kardeşine arabayı veremem diyemiyorsunuz. Hayır araç sizin, soylemenize bile gerek yok ne sacma birsey bu.
Kardeşi arayıp arabaya getir derdim sizin yerinizde olsam. Lütfen biraz sesinizi çıkarın

Konya damısınız)Konya da takılan altınlar hep damada iş kurma parası vs oluyor

Kaynına şey de.
Hayırdır senin araban yokmu bizimkine dadandın.
Ay hiç sevmem böyle insanları, surat yap bağır çağır veremesin.

Ben hakkımı istediğim kadar koruyayım karşımdaki insan anlamadıktan sonra ne yapsan boş duvara konuşsan daha mantıklı
Karşınızda size saygısı olmayan,ezikleyen ve sizi hiç duymayan bir duvar var Ne diyelim!!!!! bir çocuk yapın mı????kocadir ne yapsa doğrudur mu???? Siz anlamayan insanı ömür boyu çekin mi????Sizden kısan ailesine yağdıran adamı baş üstünde tutun mu?????
Aksiyon alın ,masaya yumruğunuzu vurun ,şikayet edip edip kusura bakmayın yemeğini önüne koyup, akşam sevişirseniz sizi niye hesaba alsınki....

Eşime altınlarımı verdim araba aldı bende kullanayım diye araba sürekli kardeşinde duruyor tartışma yaşıyoruz sürekli bu konu yüzünden eşim beni anlamak istemiyor bağırıp çağırıyor

sen neden istemiyorsun arabanızı ?
İsteme, hatta vazgeç.. Senden iyisi olmaz emin ol ! :))

pasif olma, hakkın olanı istemeyi bil. Herkes için geçerli bu kaide.

Çocuk falan yapma.bu adamdan baba olmaz.ailesini çocuklarından üstün tutar çocuğu aç birakir kardeşine yedirir demedi deme

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…