Eşim ailesini hep ön planda tutuyor

Eğer durumda bir aciliyet varsa bu gayet anlaşılabilir bi durum olurdu ancak yoksa üzgünüm, eşiniz değişmeyecektir. Ve o, sesini çıkarmadığı sürece siz huzursuz olacaksınız ve bu sizin ilişkinize orta-uzun vadede ciddi zararlar verecek. Tabi kısa vade de olabilir, sizin bu suskunluğa ne kadar süre katlanacağınıza göre değişir. Şimdilik sabır diliyorum.

Değişmiyor sürekli bu durumu kavgaya dönüştürüyor çaresizim

Ben hakkımı istediğim kadar koruyayım karşımdaki insan anlamadıktan sonra ne yapsan boş duvara konuşsan daha mantıklı
Mesela altınları verirken arabayı kendi üstünüze yapabilirdiniz. Ya da arabanın anahtarını alın vermeyin. Çocuk gibi hakkınızı koruyamiyorsunuz ya neden evlendiniz o zaman bu yaşta?

Mesela altınları verirken arabayı kendi üstünüze yapabilirdiniz. Ya da arabanın anahtarını alın vermeyin. Çocuk gibi hakkınızı koruyamiyorsunuz ya neden evlendiniz o zaman bu yaşta?
ne kadar kolay yargı dağıtıyorsunuz insanlara - çocuk gibi ... bu sitede yargı dağıtan insanların kendi konuları olunca dağıttıkları yargıları kendilerine o kadar da kolay uygulayamadıklarını gördüm çok kere.

Son düzenleme:
Çağırın babanız korusun haklarınızı belli ki kendi kendinize bir şey beceremiyorsunuz. Evlenmeyi de biliyor ama herkes koşa koşa evleniyor. Aman bir işe yara desen asssla

Konuşmaktan anlamıyorsa ehliyet alıp arabayı sahipleneceksiniz başka yolu yok maalesef. Ne tuhaf insanlar var arabası olan insana araba vermek nedir...
Mesele şu ehliyetim var araba kullanmayı biliyorum arabayı senin için alıyorum dedi araba alındı hiçbir söylenen yerine gelmedi

Ben hakkımı istediğim kadar koruyayım karşımdaki insan anlamadıktan sonra ne yapsan boş duvara konuşsan daha mantıklı

Hak verilmez, alınır diye bir şey var, bildiniz mi?
O anlamıyorsa siz de anlamayın. Alın anahtarı vermeyin o zaman. Biraz da benim ailemde kalsın deyin. Yaptığı şey çok mantıklıysa bu da mantıklı. İşe otobüsle gitsin gelsin.
Düğün zamanı altın diye tutturup sonra o altınlarla alınan şeyleri neden bu adamların üstüne yapıyorsunuz onu da anlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…