Eşim ailesini hep ön planda tutuyor

Ben hakkımı istediğim kadar koruyayım karşımdaki insan anlamadıktan sonra ne yapsan boş duvara konuşsan daha mantıklı
Siz de konuşmaktan fazlasını yapın. Demek ki konuşmanız sinek vızıltısı gibi geliyor kocanıza. Bak verilmez alınır, alın anahtarı siz kullanmaya başlayın. Ne yapabilir kocanız, boşar mı sizi korkunuz bu mu?

Her defasında alttan alan insan altta kalıp ezilmeye mahkumdur. Kullanmayacaksanız bile aracınız kapınızın önünde dursun. Arabanızı sert dille isteyin ve eşinize kardeşiyle ortak mal kullanmak istiyorsa,siz ve kendi ailesinin arasında kalmaktan sıkılıyorsa paşa paşa ailesinin evine dönebileceğini söyleyin.

Ben hakkımı istediğim kadar koruyayım karşımdaki insan anlamadıktan sonra ne yapsan boş duvara konuşsan daha mantıklı
O zaman susup oturun evde. Kendi hakkını savunamayan kadın için biz ne yapalım?

Çok yüksek ihtimalle yakın yada aile binasında oturuyorsunuz. Yakın olunca bu gibi sorunlar çok olur.

Koparın kıyameti, ben olsam kaynımı arar arabayı istediğine pişman ederim, ne münasebet.

Ama size ailesinin taktıkları takılarla alındıysa o araba, aileminde hakkı var bir yerde onlar aldı mantığında olabilir eşiniz.

Çok yüksek ihtimalle yakın yada aile binasında oturuyorsunuz. Yakın olunca bu gibi sorunlar çok olur.

Koparın kıyameti, ben olsam kaynımı arar arabayı istediğine pişman ederim, ne münasebet.

Ama size ailesinin taktıkları takılarla alındıysa o araba, aileminde hakkı var bir yerde onlar aldı mantığında olabilir eşiniz.
O altınlar benim mihirim

Eşinin kartını al. Her yere taksi ile git. Markete bile. Eşinede araba var ama ben kullanamıyorum dolmuş da otobüs de sürünemem de. Arada da eşinin kardeşine laf çarp araba bizim mi senin mi gibisinden ne arsız insanlar var ya.

X