Saç Kesim Şekilleri Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
iyi bakalım kestirsin ama kestirdikten sonra hergün aynaya bakıp buraya bişiyler yazmasını istiyorum.merak ediyorum terk edip gitmesinbu başlığı.

bence bu modelı etrafta cok kestıren var sımdı mıllet postısle cıtcıtla pısman olup uzun ssacla gezıyor.....her gıden kuafore bu modelı ıstıyor bence renk degısımıne gıdebılırsın katlı kesım yaptırıp hos bır fon ıle karsısına cıkabılırsın yada sacın duzde su dalgası yaptırabılırsın dalgalıysa duzlestırıcı alabılırsın illa bence kısa kestırmeye gerek yok benım kı anlamaz Allahtan arada kuaföre döktüğüm paralara acıdıgından kendı rengıne boyasan der durur........:)tavsıyem yakısmaz dıyosan kestırme dedıklerımı uygulaaa...sonrada kotu olunca dır dır etcek basındaa:):)

iyi bakalım kestirsin ama kestirdikten sonra hergün aynaya bakıp buraya bişiyler yazmasını istiyorum.merak ediyorum terk edip gitmesinbu başlığı.

dilacım bu hafta içinde veya en geç bayram sonrası kestircem saçımı ve söz cnm sizlerle hissettiklerimi yaşadıklarımı anlatcam .
ilgin içinde cok tşk.. cnm sende yine yanlız bırakma aklına geleni paylaşırsan sevinirim

cnm arkadaşlarımda yakışır dediği için artık daha kararlıyım kociş için deliik yapcez aşk heralde böle bşi azcık delice şeyler yaptırıyor insana

canımm sana yakışacağını düşünüyorsan eğer bu model çok hoş.. kadında güsel gerçi daha güsel görünmüş olablir gözüme ama sen daha ii bilirsin yüzünü bilmedğim için sen daha ii bilrisin bak güsel buu

aaa kııızzzz ikiside aynı modelmiş anladığım kadarı ilee biri dağınık biri düz iki şekle de bu model çook yakışmışş.. ben bayıldımm.. ne dersin sen???

bırakmam merak etme.merakla takip edicem.

Bence yakışıcağını dşünüyorsan kestir.yani kendini iyi hissediceksen ama yanlızca eşin böyle istiyor diye yapma bunu

yüzünüz yuvarlaksa kısa saç pek yakışmaz. Kısa saç en çok oval yüzlere yakışıyor ve birazda minik yüzlere. İri ve yuvarlak yüzlere hiç yakıştıramıyorum. Fotolara dikkat ederseniz zaten kısa saçlı bayanların hiçbiri yuvarlak yüzlü değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…