Saç Kesim Şekilleri Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
eşim istediği için kaynak saçlarımı çıkartıpbir süre kısa saçla gezmiştim ama açıkcası bu kadar zaman uzattığım saçlarımı kestirmem, saç uzatmak çok zahmetli...eşim için uzatırım ama kısa kestirmem...canım isterse kestiririm...

side-view-of-sienna-miller-short-hair.jpg

keira-knightley-short-hair-photos-09.jpg

0.jpg

holiday7.JPG

Bence o kadar kısa kestirme, omuzlarında yaptırablirsin yada küt yaptır sonra karar ver yavaş yavaş kestir, çok kısa çünkü o saçlar, bilmiyorum yani. Yıllarca o kadar uzun saç kullandıktan sonra bir anda erkek saçı, ben yapmazdım açıkçası. Omuzlarımda kestirirdim, renk değiştirebilirdim, ama erkek saçı gibi saç uç bir istek, sen istiyorsan, kullanabilceksen yap.

ovvv baya tepki toplamışım :) bu benim görüşüm arkadaşlar buna saygı göstermek zrundasınız.böyle davranarak beni ikna edemezssiniz.

eşim olsun sevgilim olsun hiç farketmez 1 yıllık evli oluyim 20 yıllık evli oliyim hiç farketmez.bi hayatı paylaşmaktan söz ediyosunuz sevgisen sevilmekten söz ediyosunuz sizce sevgi bu şekildemi ölçülmeli.kocam saçını kestir dedi bende kestirdim onu çok seviyorum bumudur yapmayın allahaşkına.

ayrıca ben fiziksel bi değişimden bahsediyorum bedenen olan bi değişiklikten.sizse ruhsal bi değişiklikten bhsediyosunuz.değişik kıyafetler denemyle bu iş olamaz.sonuçta kıyafetini tarzını hergün yenileyebilirsin ama biz kızlar bu saçlaı nasıl uzattığımız neler yaptığımızı biliyoruz.yıllarımızı alıyo.bunu bir elbiseyle eş değer tutamayız.sonuçta bu adam beni uzun saçlı gördümü gördü böyle sevdimi sevdi böyle kabullendi.kısa saçı seviyosa kısa saç kullanan biryle evlenmeliydi.bu bu kadar basit.belliki kafasında ben evlendikten sonra kestirirm değiştiririm hesabı yatmış.

aslında burda benim bahsetmek istediğim şey bi saç kestirme olayı değil.böyle yapsana deyip manevi baskı yapması.bu adamların her dediğini yapıyoruz sonra sonuçları görüyoruz.biz kendimize değer vermezsek onlar bize hiç vermez.ben uzun saç kulanmayı seviyorum niye sevdiğim bişeyden kocam istiyo diye fedakarlık yapayım.yılarca bu saçı böyle kullanmışım kestirince illaki üzülcem şimdi olmasa bile bi müddet sonra pişman olucam üzülceğim bişeye neden kocam sbep olsunki.bide bu yönden düşünün.

Son düzenleyen: Moderatör:
yaaaa şu victoria modelini benim sevgilimde istiyor çok beğeniyomuş o tarz saçı bende beğeniyorum amaaaaa bana asla yakışmazz koca kafalı bi insan olarak uzun saç beni paklar ancak yıllardan beri uzun saçlıyım aslında bende değişiklik istiyorum ama kuaförler bile yakışmaz diyor:çok üzgünüm::nazar:

Banada eşim kestir kestir diyip duruyordu, sonra kestirdim ama pek beğenmedi. Eşinle model beğen ve ona göre kestr, sonra benim gibi hayal kırıklığına uğrarsın.
Minyonsan ve zayıfsan, yüzün küçükse bence mutlaka yakışır. Uzun saça hep aynı modeli vermek Zorundasın, ya bağlarsın yada serbest bırakırsın ama kısa saça farklı modeller verebilirsin, hem insanı genç gösteriyor, enerjik gösteriyor.

İstediği rengi yaaprım ama saçımı kestirmek mi yapmam onu işteeeee.
Ben onca sene zahmet çekicem uzatmak için...Herif gelcek saçını kısa kestirsene değişiklik olsun dicek cıx olmaz:) Zaten ben bu lafının altındaaa çoook şey ararım.o da zaten sonunda aman be tamam nabarsan yap der:)

ovvv baya tepki toplamışım :) bu benim görüşüm arkadaşlar buna saygı göstermek zrundasınız.böyle davranarak beni ikna edemezssiniz.

eşim olsun sevgilim olsun hiç farketmez 1 yıllık evli oluyim 20 yıllık evli oliyim hiç farketmez.bi hayatı paylaşmaktan söz ediyosunuz sevgisen sevilmekten söz ediyosunuz sizce sevgi bu şekildemi ölçülmeli.kocam saçını kestir dedi bende kestirdim onu çok seviyorum bumudur yapmayın allahaşkına.

ayrıca ben fiziksel bi değişimden bahsediyorum bedenen olan bi değişiklikten.sizse ruhsal bi değişiklikten bhsediyosunuz.değişik kıyafetler denemyle bu iş olamaz.sonuçta kıyafetini tarzını hergün yenileyebilirsin ama biz kızlar bu saçlaı nasıl uzattığımız neler yaptığımızı biliyoruz.yıllarımızı alıyo.bunu bir elbiseyle eş değer tutamayız.sonuçta bu adam beni uzun saçlı gördümü gördü böyle sevdimi sevdi böyle kabullendi.kısa saçı seviyosa kısa saç kullanan biryle evlenmeliydi.bu bu kadar basit.belliki kafasında ben evlendikten sonra kestirirm değiştiririm hesabı yatmış.

aslında burda benim bahsetmek istediğim şey bi saç kestirme olayı değil.böyle yapsana deyip manevi baskı yapması.bu adamların her dediğini yapıyoruz sonra sonuçları görüyoruz.biz kendimize değer vermezsek onlar bize hiç vermez.ben uzun saç kulanmayı seviyorum niye sevdiğim bişeyden kocam istiyo diye fedakarlık yapayım.yılarca bu saçı böyle kullanmışım kestirince illaki üzülcem şimdi olmasa bile bi müddet sonra pişman olucam üzülceğim bişeye neden kocam sbep olsunki.bide bu yönden düşünün.
canım ben saygı duyarımm sadece çok şaşırdğımı belirttim ve bence abartılıyor bu durum arkadaşım bende bir bayan ım zahmet çekmeyi hepsini bende biliyorum.. canım işte sevgi böle ölçülmez diyorsun ama bunlar basit şeyler..yani bence sorun edilmeyecek kadar basit... sevgi biçok yolla gösterilir bu da bi yoldur. yalnız bununla olur demiyorum ki zaten... neyse herkesin kendi fikri ne diyem kiiiiiii:sm_confused:

yaa evlilikte öle bi önyargı oluşmuş ki onların dediğini yaparsak tepemize çıkarlar falan çok yanlış yeri gelince bitakım fedakarlıklar yapılmalı.... bu her dediğini yapıyorsun anlamına gelmez ki... bu sebepten dolayı üzücü olan evlilikler biliyorumm.. fedakarlık karşılıklıdır.. bugün sen yaparsın yarın eşin...

cnm bisquit rihanna ve 2 ci eklediklerinden 2ci sıradaki hoşuma gitti siz ne dersiniz kızlar
canım ilk rsimlerden en baştaki alttakide aynı kişi galiba:) dediğin de güzel ..bi arkadaş demiş kestirdim eşim beğenmedi diye eşine danış demiş öle bi durum u göz önüne alırsan sorman daha mı iyi olur ki:sm_confused:

Banada eşim kestir kestir diyip duruyordu, sonra kestirdim ama pek beğenmedi. Eşinle model beğen ve ona göre kestr, sonra benim gibi hayal kırıklığına uğrarsın.
Minyonsan ve zayıfsan, yüzün küçükse bence mutlaka yakışır. Uzun saça hep aynı modeli vermek Zorundasın, ya bağlarsın yada serbest bırakırsın ama kısa saça farklı modeller verebilirsin, hem insanı genç gösteriyor, enerjik gösteriyor.

cnm sendemi benmkinin istediği gibi kısacık kestirmiştin??
arkadaşlarım kısa saçın yakışacağına eminler bende aslında yakışır diyorum cnm sadece cesaret işibu sanırım ama onuda baya aştım gibi

canım ben saygı duyarımm sadece çok şaşırdğımı belirttim ve bence abartılıyor bu durum arkadaşım bende bir bayan ım zahmet çekmeyi hepsini bende biliyorum.. canım işte sevgi böle ölçülmez diyorsun ama bunlar basit şeyler..yani bence sorun edilmeyecek kadar basit... sevgi biçok yolla gösterilir bu da bi yoldur. yalnız bununla olur demiyorum ki zaten... neyse herkesin kendi fikri ne diyem kiiiiiii:sm_confused:

yok şaşırmana bişey demedim zaten olabilir herkez farklı fikirde.ama düş arkadaşımızın dediği gibi ben bunun altında farklı bişey ararım.belki basit bişey ama çok anlam çıkabilir.aslına bakarsan basit bi saç kesimi olarakta bakmadım ben.sadece neden kendi istediği şeyi bana yaptırmaya çalışıyor.kadın bakımlıyım diyo.saçlarımı seviyorum diyo e herşeyleri yolunda gidiyosa eğer, şimdi kalkıp saçını bu kadın gibi kestirsene demesi banabatar.bi saçını kestirmeyi hiç düşündünmü demek var bide böyle kestirsene demek var.yani ertesi günde dergide birinin burnunu beğenicek gidip aynı burundanmı yapıtırıcam veya herneyse göğüste olabilir dudakta olabilir.ben burda takıldım.neden başkalarına benzetmeye çalışıyo kadını.

bak ''saçlarını birazcık kestirsene çok uzamış cansız bakımsız görünüyo'' dese anlarım gerçektenmi der gider kestiririm.ama bu kadınınki gibi kestir çok beğeniyorum derse deliririm.tabi düşünce meselesi

dila cım benm kociş kaba biri değil zorlayarak sölemedi zaten ama adamcağızın cok hoşuna gitmiş ve beni öle görmek istediğini söledi cnm .zaten kaba kırıcı sölesene bu kadar düşünmezdim bile hayır der lafı kapatırdım cnm çok şükr o yönden baskıcı değil benm kociş ama istekli:::):))):hevesli:::)))

kabalık açısından söylemedim canım canım.tabiki baskı yapmaz kimse ama sürekli bunu dile getirmesi bi manevi baskı bence.istekli hevesli diyosun benim anlayamadığım nokta saç benim saçım o n,iye istekli oluyo.benim üzerimde yapılacak bi değişiklik niye o istediği için oluyo ben sadece burda takılıyorum yoksa sorun kocalar sevgililer saçlar falan değil.

dila canım çok ince düşünme yaaaaaa bak ben çoook kıskancım ama hoşuna gidip derse öle bişi alınırmıyım bilmiyorum alınmam gibi geliyor... ama belli de olmaza şimdi güvenemedim kendime:KK70::KK70::KK70:belki kızarım belki kızmam.........:KK70::KK70: ama yine de eşin sonuçta ne bilim belki yeni değil önceden beri hoşuna gidiyordur bekarkende hoşuna gidiyordur hani her insanın hoşuna giden bişi olur ya şimdi istemiştir değişikliği hoşuna gittiği için yani her erkek öle yapmaz bilmeden günahını alıp terslenmekte ii olmaz be güzelim:)) zaten bayanlar anlar ne amaçla niye sölediğini arkadaş rahatsa vardır bi bildiği tek istediği cesaretti bennermin in....

ben ince düşünüyorum ya.yani bendeki düşünce bana geldiyse eğer niye onu istiyo.böyle bi düşünce çıkıyo.ben benermenin eşine hiçbişekilde gönderme yapmadım.onu düşünerek yazmadım düşüncelerimi kendimi onun yerine koydum ve benim eşim istese naparım gibisinden cevapladım.tabi rahatsa vardır bi bildiği.istediği cesaretse eğer ben veremem.bi kere kendim istediğim için ama sırf kendim istediğim için kestirmiştim saçımı bellimden kssacık.o saçın fönü gittikten sonraki hergecemi allaha yalvararak geçirdim lütfen mucize olsunda saçım uzasın aniden diye.tekrar aynı şekilde uzamış halini görmem 2 yılımı aldı.bu çok uzun bi süre öyle vazgeçilebilecek bi değişiklik değil onun için tepkim sert.yani etkilemek istemem ama uzuuuuuun bi süre uzun saçlar kullanan birisi için illaki lerde bi pişmanlık duyulcaktır.ben 22 yaşımdayım hep uzun saç kullandım işte o bi seferi saymazsak.ve kısa saça özenmedim.çünkü okadar alışmışımki uzuna artık saçımın huyunu suyunu biliyorun hangi tokayla ne yapmam gerektiğini ne kullanmam gerektiğini bi yere gidiceğim zaman napmam gerektiğini herşeyini öğrendim o yüzden öğrenmişliğin rahatlığı varken ve en önemliside görüntü açısından ben olsam kısa saça dönmezdim.çok iyi düşünmesi lazım.çok istiyorsa arkadaşların dediği gibi hafiften kısaltarak başlasın bence.

bence eşin istiyorsa bunu denemelisin ..
ben eşim istediği için saçlarımı sürekli kısa
kestiriyorum:)

DİLACIĞIM datlum.. bişi demedm cnm senn düşüncen yani olablr bende kendi düşüncemi süledima.suzun saç hastası yerim senilülülülülülü bende çok severima.s senin ağzın yanmış bu konuda üzlmüşsün ondan böle sert çıkıosun anladım ama kız kestirecek karar verdi haaa:KK70:

Son düzenleyen: Moderatör:
X