Saç Kesim Şekilleri Eşi veya sevgilisi istediği için saçlarından olan var mı kızlar ne yapmalıyım sizce?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
anladm cnm ben yine de yapmam da senin için farketmicekse kestir ama yok öle kısa saçla dolaşamam diyosan anlayışlı olması gerek bence fisfisfis
kızın aklını çelme kızklava: cesaretini kırma yaw zaten stres olmuş sende böle yaparsan yaaniiklava:

Ben sevgilim istiyo diye kestirmem zaten o anlamaz böle şeylere hiç karışmaz :))

canım kadını kadın yapan saçı değil. bu şekilde yaklaş olaya bıraz. saçın kıada olsa sen yıne kadınsın değil mi? benımkılerde aşırı kısaydı onemli ola o saçı bıt düşmüşte mecburıyetten kestirmiş havasını vermemek surekli kamufle etmemee çalışmak. onemli olan taşıyabılmek yanı. gözlerin guzelse kiloluda değilsen kafa yapında duzgunse kesinlikle yakışacaktır kısa sac. hem eminim bu kısa saclarla eşinizle aranız dahada ıyı olacaktır. onunkıde kısa seninkide kısa:) eşin berbere gitcegi vakıt bende geleyımde enseyı duzelttireyım dersin eşinle jöle bakarsınız eşinizle saç bakımı yaparsınız. saç boyunuzda aynı olacagı için halıyle bu gıbı küçük ama önemli seylerde paylaşırsınız.

küllümangocum hakaten gercekleri söledin.arkadaşlarım kısa saçın yakışacağına eminler ama benm kestiremeyeceğimede nerdeyse eminler uzun saç hastasıyımda ondan cnm.ama kendimi artık aşmalıyım sanırım herşeyin ilki varmış inş. başarabilirim

canım bende etrafımda uzun saç takıntımla bılılen bırıydım. kimse ama kımse ıhtımal vermezdi ben dahıl kestirmeye. yanı bırgun içinde oldu tum olanlar banyodan çıktım ve sekil almayan saçımla masada duran makas bana ilham verdı ve oracıkta dıpten dıpten kestim. çok eglenceli birsey kesinlikle. ama önumuzde kış zaten bere takarsın bır sekilde daha kolay atlatabılırsın bu durumu. hem çok şükür mecburıyetten saglıgından oturu değil aşkın sevgın için kestiriyorsun saçını.

sanırım ben diğerlerinden çok farklı bi yorum yapıcam.bakımlı olmak saçın kesilmesiyle olucak gibi bişey değil.eşin değişmeni isteyebilir ama buna hakkı yok seni alırken böyle aldı değiştiricem diyemi aldı.ozman sende onu uzun saçlı görmek istediğini,bıyık bırakmasını istediğiniyada varsa kestirmesi istediğini söyle ne tepki vericek.tabiki onun kabullenmesi kolay olur çünkü bıyıkları 3 günde bir uzuyo ve fazla bi uzunluk gerekmiyo.

çok katı olabilirim ama bu bencillik bence.aşin senin değişmeni değil o kadını beğendiği için ona benzemeni istiyo bunu ben şahsıma hakaret sayarım.hemde öyle böyle değil uzun bi saçı kıssacık istiyo.o saçları nasıl uzatıyoruz biz belliki bilmiyo.

bennermin ;eğer dediğin gibi uzun saça düşkünsen kestirme derim.eşin beğenecek diye psikolojini bozma.bende uzun saçı severim ömrüm boyuncada hep uzun saçlı oldum.ağır seyreden sinüzit sebebiyle doktorum kestirmemi söylemişti.küt kestirdim banada çok yakıştı ama kendimi kötü hissettim uzayana kadar.elimi sırtıma atıyorum bomboş.bir daha o kadar kesmeyi asla düşünmüyorum.kendimi erkek gibi hisetmiştim. iyi düşün bence sonuçta bu tırnak değil 1 hafta sonra uzasın.ayda 1 cm uzadığını düşünürsen 2 yıla yakın ancak uzun saçlı olabilirsin.

uuu bu biraz fazla sert olmuş ya bence başka birini beğenmesiyle alakası yok hepimizin sevgilisi eşi şunu yapsana çok yakışır demiştir yani bu sdc saç olmaz zorunda değil bence sdc sevdiği kadını daha da güzel görmek istiyo hepsi bu bi çeşit fantazi de diyebilirzkaydirigubbakcemile3 cnm kestir sen kestir nasılsa geri dönüşü olmayan bişey deil yerimseniben

sakın başkası için saclarından vazgecme ben hayatım boyunca unutamayacagım bişe yaptım sevgılım için.saclarım belıme kadardı ve hıc boya yoktu yumusacık herkes hayranlıkla bakardı saclarıma herkes ama sevgılım kızıl sac hastasıydı süreklı bana kızıla boya kızıla boya dıe ısrar edıyordu bende gaza geldım acıkcası ve gıttık kuaföre kuaför ıstedıgım rengı yapamadı koyu kızıl oldu bende bır hafta sora tekrar gıttım kuaföre bu kez sacımı acıp resmen kırmızı yaptı eve geldıgımde annem bu saclarla dısarı cıkamazsın olmaz dıyınce ertesı günü bende saclarımı kısacık kestırıp koyu kahveye boyadım resmen bunalıma girdim ve saclarımı kestırdım kısacık suan okadar pişmanımkı anlatamam helede bı başkası için yaptım ya o daha kötü hala bu konuda sevgılımle kavga edıyorum sac konusu acıldıgında agzıam gelenı sayıyorum oda zavallım süreklı bana kremler bakım setlerı a lıyor ama gıden saclaırm gerıye gelmıyor

bence senin için bu kadar önemliyse bu konu, peruk kullan. eşin eve gelmeden tak gitsin
hevesi geçer nasılsa
ama bence kısa saç, gençlik belirtisiddir
dinamik ve güzel bir görünüm verir insana
keşke benden de istese arkadaşım
gerçi ben dinlemeyipo kestirdim ama çok kısaltamadım
keşke elimde fırsatım olsa
muhakkak kestiririm
muhakkak

bak cnm eşler birbirleri için ilk başlarda herşeyden fedakarlık ediyor.diyosun ya şu kadar yolu beni görmek için gelmişti diye.daha yeni sayılacak derecede evlisin,ilk başlardada böyle jestler yapması gayet normal,o yüzden bunu vicdan meselesi yapmana gerek yok.yeri geldiğinde biz kadınlar erkeklerden daha çok değer veriyoruz eşlerimize.gelelim şu saç meselesine belkide eşin dışarıda bi bayanda gördü böyle bi saçı ve çok hoşuna gitti.kim bilir erkek milleti sakın eşim böyle yapmaz şöyle yapmaz eve çok bağlıdır diye düşünme.dedim ya erkek milleti gözü her an dışarı kayabilir ama bunun olmaması içinde iş kadınlara düşüyor kestir bence saçlarını.adam ne güzel gelmiş sana böyle olmasını istiyorum diyor.görmüştür birinde benim eşime daha çok yakışır diye sana kestir diyor.tamam mı cnm kardeşim

canlarım hepinize cok tşk. farklı fikrler almak çok iyi geliyor hele bide ben gibi bu durumları yaşayanlarınız varsa ltfen sizlerde paylaşın düşüncelerinizi

:1shok::1shok:ne alaka yaaaa:roflol: hem güldüm hem şaşırdım arkadaşım ne demek hakkı yok yaa sonuna kadar hakkı var buna..ii o zamn evlendiğin zaman nasılsan hep öyle kal seni değiştirmek içinmi almış:roflol:ilginç bi yaklaşım valla çok şaşırdım.. eşinin değişmesini istediği şeyleri varsa aynı şekilde bayanında buna karışmaya hakkı var.. evlendin diyelim eşinin giyim tarzını beğenmeyip değiştirmek istiyorsun.. bu senin başkalarını beğenip onlar gibi olması istediğin anlamınamı gelir yani belki öle daha çok hoşuna gider sölersin giyimini değiştirir.. bu kadar kapalı olmamak lazım yani sonuçta bi hayatı beraber paylaşıyorsun ve değişiklik yapmanı istemesi kadar doğal bişi yok..eşler birbirleri için yapmalı her iki tarafta..bu durum kesinlikle böledir yani çok katısın valla sen biraz yumuşat kendini derim..yerimsenibenöle hoşuna gidiyor adamın dışardaki hoşuna giden kadınların saçına mı baksın tabiki eşine bakacak yanii...

insanlar sevdikleri için neler yapıyorlar ne fedakarlıklar yani.. bi şaç kesimi bu kadar büyütülmemeli çok şaşırdım yorumlara.. seviyorsan şayet fedakarlık yaparsın sonuna kadar.. sevgi böle anlaşılır seviyorum demek yetmez yanii. bunu bi şaç kesimi için söleyeceğim hiç aklıma gelmemişti:roflol::roflol:

bence de yani bazı yorumlara bende şaşırıyorum saçını kısaltmasını isteyen düşmanı değil ki hayat arkadaşı ne var yani onu öyle görmek istiyorsa...sanki bi kere kesince hayat boyu öyle kalıcakmış gibi davranmak ve konuşmak yanlış...eşinin gönlü olsun kestirsin istiyosa uzatır...benim görüşüm bu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…