ertuğ yan dönüyo artıkk

canımm fiyatıda uygunmuş bulabilirsek alalım...adı neydi tam olarakkaydirigubbakcemile2

egzersiz seti

buna benzer bişiy ikili egzersiz arkadaşım adı. bu farklı bi marka ama.
hıı şunu da söleyeyim markası bilinmedik setlerde var mesela ben buldum o 15 ytl idi. aynı fonksiyonlara sahip. yani araştır. resim sana fikir olsun.

bende alayım valla nasıl olsa aşısını devlet karşılıyo o parayıda oğluşuma harcıycam zaten rotayı yaptrmıyorum ben nihan yaptrmamış bide zehirli ishal ırsi olduğunda tahlikeliymiş çok şükür 2 taraftada yok öyle bişe çok şükür bide herzaman yapıloyumş.yaptrmama karaı aldım zaten bir karma oldu bebeğimin herşeyi değişti aralıkta bitane daha aşısı var bide pnomok yaptrırsam yeter

ya ben tek bır markanın buluyorum oda 55 ytl civarı . link verebilirmisin bu ucuz bulduğun yeri.. teşekkürler.

bende hep o fiyata ve yükseğine buldum bencede link gondertttt bize askuuuuuuuum

bende alim hemen haftasonu ... :teytey::teytey:

netten araştırdım hemen okuyunca mantıklı almalı kasları için,,,ama evet hep 70-80-90 ytl lik o uygun olanlar nerde ki ?

ya kaç nolu sağlık ocağı bilmiyorum ama atrium var ya ordaki sağlık ocağına bağlıyım ben büyükşehir A mahallesindeyim .Gelsene ya bana :)) yada ben sana geleyim :)
ya özel msj almıyrsun sen deminden beri uğraşıyorum....:asigim:

yhaa sorma benimkilerde yatırıyoum yastıga kafalarını kaldırıyolarr yastıktan düşücekler die korkuyom artık ... kolotugun üstüne koyuyorum ordaki yastıkta korkuyorum yanii yatakta deil :)))) bidee ufak mufak derken minik kuşum bugram bile yapıo allahım nazarlardan saklasın .. ölür anneleri onları yaradana:)

oy oy oy maşallah ertuğa ya benimkinden 3 gün büyük ama bizde hala dönemiyoruz sadece poposuyla kayıp gidiyor yatarken demekki bizim de döneceğimiz gün yakınlaştı artık daha dikkatli olmalıyım....

benim kızımda dönmeye başladı yuvarlanıyor artık ;yere kalın battaniye atıyorum orda cebbeleşiyor bırakın çocukları çabalasın arkadaşlar benim ki çok hareketli kucağımıza aldıkmı ayakta durmak istiyor

benimkide 3 aylık kafa kaldırıyor kalkacak yaramassss :ecrin_bebek::ecrin_bebek:
hergün ben ellerinden tutup kafasını kaldırmasını sağlıyordum. şimdi kim elinden tutsa daha çekmeden kafasını kaldırıyor öğrenmiş yani:teytey: ... Allah'ım nazarlardan korusun Eylülümü ve tüm bebekleri

ana kucağında durmuyor doğrudüürst artık mekiki çekme gibi kollarından güç alıp kaffayı olabildiğince kaldırıyo kolları yorulunca küt arkaya sonra yine,,pancar gibi kıpkırmızı oluyo ama pes yok maşallah
ey allahım işimiz gittikçe zorlaşıyo:=)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…