Ertesi gün hapı

gmzya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
24
3
34
İlişki esnasında prezarvatif içimde kaldı yumurtlama günü gösterdiği için hemen panik yapıp 5 saat sonra ella kullandım. İlk adet dönemim 5 gün gecikti oldum ama normalde yoğun olurum bunda az az oldum ve 4 ünde bitti rengi de normalden daha açık renk idi. 2. Ay adetim geldi hala olmadım 4 gün geçikti test aldım negatif çıktı testi tam çöpe atacaktim 5 saat sonra baktım diğer çizgide az bir şey var kuruma çizgisi mi emin olamadım. Ama açık pembe falan değil. Bu tarz ertesi gün kullanıp süreci böyle giden var mı gerçekten çok can sıkısı durum adet olma belirtilerin var ama olmuyorum. Ella bunu yapar mı ?

Merhaba arkadaşlar nişanlımla bi birliktelik yaşadık 5 temmuz günü gebe kalma ihtimali düşük gözüküyor uygulamada prezervatif içimde kaldı ve 20-30 dk içerisinde ella kullandım adetimi 28 temmuzda olmam gerekiyordu ben 29 temmuzda oldum iki gün gayet pıhtılı ve kırmızı kan geliyordu 3. Günden itibaren kahverengi ve az miktarda devam etti ben şüphe edip iki tane test yaptım negatif birisi erkendi şu an adetimden sonraki haftadayım bel ve kasık ağrım devam ediyor sizce yerleşme kanaması mıdır

Yerkesme kanamasi oyle adet kanamasi gibi olmuyormus merak etmeyin leke gibi az bisey gelirmis. İlactan dolayida adet dengeniz bozulmus olabilir icinizin rahat etmesi icin kan testi verin isterseniz

Yerkesme kanamasi oyle adet kanamasi gibi olmuyormus merak etmeyin leke gibi az bisey gelirmis. İlactan dolayida adet dengeniz bozulmus olabilir icinizin rahat etmesi icin kan testi verin isterseniz
Kan testi veremem şu an küçük bir yerde yaşıyorum sağlık personeliyim herkesi tanıyorum hastanede ama tekrar idrar testi yapmayı düşünüyorum

Yani oda net bilgi veriyor sonucta :) telaslanmayin ki ella yi da zaten zamaninda kullanmissiniz sorun olcagini sanmiyorum
Umarım sorun olmaz dediğiniz gibi olur çok fazla ağrım var o yüzden endişeleniyorum birde afedersiniz özür dileyerek söylüyorum böyle beyazımsı sarımsı karışık yumurta akı gibi 10 cm boyunda bi akıntım geldi biraz önce genelde yumurtlama olacağında gelir diye biliyorum siz yaşadınız mı öyle bir durum

Benimde durum aynı hala olmadım 6 gün gecikti midem yanıyor 2 test negatif çıktı sinirlerim çok bozuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…