Ertesi gün hapı

gmzya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
24
3
34
İlişki esnasında prezarvatif içimde kaldı yumurtlama günü gösterdiği için hemen panik yapıp 5 saat sonra ella kullandım. İlk adet dönemim 5 gün gecikti oldum ama normalde yoğun olurum bunda az az oldum ve 4 ünde bitti rengi de normalden daha açık renk idi. 2. Ay adetim geldi hala olmadım 4 gün geçikti test aldım negatif çıktı testi tam çöpe atacaktim 5 saat sonra baktım diğer çizgide az bir şey var kuruma çizgisi mi emin olamadım. Ama açık pembe falan değil. Bu tarz ertesi gün kullanıp süreci böyle giden var mı gerçekten çok can sıkısı durum adet olma belirtilerin var ama olmuyorum. Ella bunu yapar mı ?

Merhaba arkadaşlar nişanlımla bi birliktelik yaşadık 5 temmuz günü gebe kalma ihtimali düşük gözüküyor uygulamada prezervatif içimde kaldı ve 20-30 dk içerisinde ella kullandım adetimi 28 temmuzda olmam gerekiyordu ben 29 temmuzda oldum iki gün gayet pıhtılı ve kırmızı kan geliyordu 3. Günden itibaren kahverengi ve az miktarda devam etti ben şüphe edip iki tane test yaptım negatif birisi erkendi şu an adetimden sonraki haftadayım bel ve kasık ağrım devam ediyor sizce yerleşme kanaması mıdır
Benimde durum aynı hala olmadım 6 gün gecikti midem yanıyor 2 test negatif çıktı sğklefim
Bende de çok mide yanması oldu mide ekşimesi çok zor günler geçirdim adet oldum rahatladım dedim hop birde üstüne görme olayı çıktı çok zor durumdayım bende
şimdi anlamadım ben olayı siz Ella dan sonra adet oldunuz mu

Çok sağolunn🤗 doktora gittiğimde de bilgi veririm belki ihtiyacı olan arkadaşlar okur
Merhaba ihtiyacı olan arkadaşlar için yazıyorum doktor gebelik olmadığını söyledi ben çok takıntılı olduğum için haftaya tekrar bakalım içiniz rahat etsin dedi ağrıların ve adet azalmasının nedeninin de ella olduğunu söyledi

Ben ilk adet oldum rengi farklı idi az gün sürdü. 2. Ay da 7 gün gecikti mide yanması eşlik ettti ve bugün adet oldum. 2 kez test
Yaptım. Sizinde böyle olacaktır
Evet muhtemelen öyle olacak ben bu yok hamileydim adet gördüm öyleydi böyleydi bir sürü şeyler yazmışlar onlardan etkilendim olabiliyormuşta zaten böyle şeyler o yüzden yinede bi doktora gitmek istedim içim rahat olsun diye

Evet muhtemelen öyle olacak ben bu yok hamileydim adet gördüm öyleydi böyleydi bir sürü şeyler yazmışlar onlardan etkilendim olabiliyormuşta zaten böyle şeyler o yüzden yinede bi doktora gitmek istedim içim rahat olsun diye
Dün adet oldum bende çok etkilendim yazılanlardan. İlk ay 4 gün gecikti oldum rengi farklı idi. Sonrasında 2 ay 7 gün gecikti mide yanması ve ilk test negatif 6 saat sonra 2. Çizgi renklendi. Bi kısım yazmış test bozuk bi kısım yazmış bende de oldu hamile idim diyerek. Korktum 2. Testi aldım onda tek çizgi diğer günde aynı. Sonrasında midem yandıkça yandık dedim bir baktım ki papatya çayı içe içe biranda oldum ve çok yoğun kanamam var. Herkesin döngüsü farklı bu yorumlar korkutmasın sizi. Benim tam yumurtlama günümde Ella kullanmam oldu .

Dün adet oldum bende çok etkilendim yazılanlardan. İlk ay 4 gün gecikti oldum rengi farklı idi. Sonrasında 2 ay 7 gün gecikti mide yanması ve ilk test negatif 6 saat sonra 2. Çizgi renklendi. Bi kısım yazmış test bozuk bi kısım yazmış bende de oldu hamile idim diyerek. Korktum 2. Testi aldım onda tek çizgi diğer günde aynı. Sonrasında midem yandıkça yandık dedim bir baktım ki papatya çayı içe içe biranda oldum ve çok yoğun kanamam var. Herkesin döngüsü farklı bu yorumlar korkutmasın sizi. Benim tam yumurtlama günümde Ella kullanmam oldu .
Evet bede ilk adetimi papatya çayı içerek oldum birde çörek otu ve bal yedim direk o gece ağrıyla uyandım ve adet olmuştum

X