Ertesi gün hapı

gmzya

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Ağustos 2024
24
3
34
İlişki esnasında prezarvatif içimde kaldı yumurtlama günü gösterdiği için hemen panik yapıp 5 saat sonra ella kullandım. İlk adet dönemim 5 gün gecikti oldum ama normalde yoğun olurum bunda az az oldum ve 4 ünde bitti rengi de normalden daha açık renk idi. 2. Ay adetim geldi hala olmadım 4 gün geçikti test aldım negatif çıktı testi tam çöpe atacaktim 5 saat sonra baktım diğer çizgide az bir şey var kuruma çizgisi mi emin olamadım. Ama açık pembe falan değil. Bu tarz ertesi gün kullanıp süreci böyle giden var mı gerçekten çok can sıkısı durum adet olma belirtilerin var ama olmuyorum. Ella bunu yapar mı ?

Merhaba arkadaşlar abelove isimli ertesi gün hapını kullandım 3 gün sonra kanamam başladı ayın 13 de ve hala devam ediyor 10 gün oldu sizlerinde başına böyle birşey geldi mi daha kaç gün sürer acaba bir bilgisi olan var mı adetime de daha 8 gün var kanamamda lekelenme gibi değilde bildiğimiz adet gibi bana bı yardımcı olsanız çok iyi olacak

Merhaba arkadaşlar abelove isimli ertesi gün hapını kullandım 3 gün sonra kanamam başladı ayın 13 de ve hala devam ediyor 10 gün oldu sizlerinde başına böyle birşey geldi mi daha kaç gün sürer acaba bir bilgisi olan var mı adetime de daha 8 gün var kanamamda lekelenme gibi değilde bildiğimiz adet gibi bana bı yardımcı olsanız çok iyi olacak
Bende kanama falan olmadı ama hapın yan etkilerinde var zaten ara kanama ama için rahat etsin istiyorsan bir doktora danış derim

Teşekkür ederim kanamam 15 gün sürdü doktora gittim herhangi bir sorun yok dedi vücuda hormon yüklendigi için kanama oluyor dedi.ama şimdide adet olamadım daha o sıkıntı oluyor
Zaten hormonların baya bozulmuş ara kanamadan belli ben sağlık personeliyim hatta bu konular benim işim çok normal adetinin gecikmesi

X