Ertesi gün hapı

Hulya1991

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
14
0
33
Merhaba ben yumurtalama dönemimdeyim prezervatif kullanarak ilişki sırası patlamış ve içime boşalma olmuş hemen gidip ella adında ertesi gün hapı aldım içtim 15 dk sonra hamile kalmaktan çok korkuyorum ne olur içimi rahatlacak bir şey söyleyin başka ne yapabilirim

Yapman gerekeni yapmışsın. Endişlenme. Endişe de regl geciktirir. Tamamen moralin bozulur. 🤷🏻‍♀️

Sen olma ben olurum senin yerine hamile. 🤣🤣 Biz de olsun diye uğraşıyoruz. 🤣
Allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah size ne diyeyim ilk çocuğum da bu ayda kaza oldu ertesi gün hapını bilmiyordum birde böyle hemen hamile kalacağım hiç tahmin etmezdim zor bir hamilelik ve annelik yaşadım yaşıyorum da 2. Bir kaza 😭kaldıramam isteyen herkese rabbim nasip etsin inşallah

Allahım en kısa zamanda nasip etsin inşallah size ne diyeyim ilk çocuğum da bu ayda kaza oldu ertesi gün hapını bilmiyordum birde böyle hemen hamile kalacağım hiç tahmin etmezdim zor bir hamilelik ve annelik yaşadım yaşıyorum da 2. Bir kaza 😭kaldıramam isteyen herkese rabbim nasip etsin inşallah
Allah evladınızi bağışlasın yardımcınız olsun. 🤲🏻🤗

Durum nedir hamile misiniz?

X