Aile Planlaması Ertesi Gün Hapı Aldım, Genede Çok Korkuyorum

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
ilişkiye girmemizin üzerinden 24 saat geçmedi ertesi gün hapı kullanmaya karar verdim norlevo diye bi hap yan etkilerinden dolayı tereddütlerim var bilgilendirirseniz sevinirim

alla alla..çok çok ilginç..bu konuyu açan arkadaşa
şaşırdım, her türlü ilişki adını biliyor anal vajinal oral ama tersten hiçbişey olmayacağını
bilmiyor garip geldi..ama bakire o ayrıııı

tersten bişey olmayacağının o da farkında sadece prezervatif yırtıldığı için ve vajinasına biraz da olsa sperm bulaştığı için bir panik yaşamış ki haklı da.
öyle bir durumda hamile kalma ihtimali az da olsa vardı.

anam arkadan yapan öndende yapar bozduruver elın değmişken daha 20 yasındasın erkek ark senı sevse sana bunu yapmazdı bu bır abla sözudur bunu unutma kendınıde kullandırtma derım kendındende suphelenıosan eczaneden test al öğren bız nerden bılelım senın hormonlarını

arkadaşlar bu genç kzıımıza çok yüklendiniz tamam haklısınız ama bu uslupla bu anlayışla yol gösteremezsiniz. etrafınızdaki çevrenizdeki akrabalarınız olan, kızınız, yeğeniniz, kuzeniniz vs biraz takip edin şimdi dünya böyle malesef ve en saf gibi görüneni bile yapabiliyor, takip edin yapmaz bizde böle şey olmaz demeyin yanılırınısız! hatta oğullarınızada bakın muhtemelen oda kız arkadaşına yapmıştır. acaba onlara nasıl davranırsınız? beni yanlış anmayın ama artık gençlik böyle,
biz tabuları yıkamadığımız sürece dahada kötüye gidecek. tekrar ediyorum haklısınız ama birazda anlamaya çalışın ne olur sanki.

konuyu açan kardeşşş
öncelikle geçmiş olsun
konu hakkında yeterince açıklama yapılmış o yüzden bir şey söylemicem
ve herkesle ben de aynı fikirdeyim..
sen burada derdine derman bulamassın .
biri görür duyar die endişeleniosan
tak gözlüklerini,gir bi uzakta eczaneye bikaç milyona al bi teste
test yap her şeyi öğren ondan sonra da çaresine bakarsın.
herkes yeterince fikrini söyledi zaten.
şu saatten sonra kimse sana yardımcı olamaz.
stres yüklendiğinle kalırsın.
test yap ve hatalarını bir daha tekrarlama....

Test yapamam korkudan ölürüm heralde.. bu arada hakkımda konuşmayada artık son verin artık ! burası bilgi paylaşım forumu kişisel düşünceniz varsa özel mesaj yoluyla bana bildirin lütfen

benim anlamadığım adet görmeme rağmen neden kasıklarım ağrıyor, miğde bulantısı hayatım boyunca oldu kansızlık yüzünden, ve bi kezde belim ağrıdı... test yapamam ben ölürüm onun çizgisini falan bekleyene kadar sadece bunların sebeplerini merak ediyorum eğer bir gebelik varsa gidip kürtaj yaptırrım artık ama adetim gelmeden bunları düşünmekten uyuyamaz oldum artık...

Bir garipsin yaa
Test yapmak ölüm geliyor kürtaj ne kadar basitkafamçokkarıştı

konu açıyo yazınca da kızıyo bu ne iş anlamadım. teste dediğin 1 dakikalık iş git kürtaj yaptır o zaman. milletin vaktini de çalma allah allah yaaa kafa buluyo ne anlamadım ki

galiba kafa buluyor bizimle lmaz:adet olmuşun işte yav daha ne istiyosun anlamadım yok neymiş hissediyormuş olacakmış gibiymiş git doktora o zaman yaa ne yapalım biz ne istiyosun senin psikolojinde normal değil buna kanaat getirdim.sana bi psikolog bide jinekolog lazım

Son düzenleme:
Anal yolla ilişki bir kadını resmen hayvan yerine konması gibi geliyor bana...
ilişkinize karışacak değilim,yargılayacak ta değilim..
ama biraz ağırdan satın kendinizi yaa....

ne zamandan beri anusten giren vajinadan cikiyor??? ortada kavsak falan var da bulusyor mu yollari?
yani ne yaptiginiz beni hic ilgilendirmiyor, yargilamiyorum. ama akil fakirisiniz. cahilsiniz. beni en cok rahatsiz eden bu oldu... http://www.kadinsaglik.gen.tr/resim/kadin-organlarinin-yapisi-ve-isleyisi4.jpg
bakin bakalim anus nere, vajina nere? ordan cikanlar sizin vajinayi bulucak, iceri giricek....olme esegim olme.

bundan sonra bilmediginiz deliklerden uzak durun... ya da once bir arastirin ucu nereye variyormus. bakin cumle aleme rezil olmak da var...lmaz:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…