Erken mi sizce?

XIXBXIXARU

benim tatlımı tatlı kızım
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
522
3
ARKADAŞLAR EKİM ANNELERİ OLARAK SİZE SORUM OLACAK BEN YAKINDA 5 AYLIK HAMİŞ OLACAM VE BEBEĞİME İHTİYAÇLARININ BAZILARINI ALDIM AMA ÇEVREMDEKİ KİŞİLER DAHA ERKEN SONRA ALIRSIN FALAN DİYOLAR HEVESİMİ,İSTEĞİMİ KIRIYOLAR kafamçokkarıştı.EŞİMDE ÖYLE DİYOR DAHA ERKEN SONRA TOPLUCA ALIRIZ FALAN DİYOR.SİZE SORUM ŞU SİZCE ERKENMİ SİZLER NE ZAMAN HAZIRLIKLARA BAŞLADINIZ VE BU AYLARDA NELER ALDINIZ ?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM.BEN BİRAZ SABIRSIZIM O YÜZDEN HEPSİNİ ALIVERESİM GELİYOR.TŞK EDERİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE.a.s.:1hug:

Canim Bence Erken Ben Aldiğim Için çok Pişmanim........ Nedeni Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi 21 Ve 23 Haftalarda Kaybettim 20.haftada Nerdeyse Odalari Tamamdi Yataklarini Bordürlerini Pusetlerini Ve Bebek Arabalarini Ve Elbiseler Offf şimdi öyle Pişmanimki Aldiğim Kiyafetleri Koklayip Ağliyorum Tabiki Allah Kimseye Sanada Böyle şeyler Yaşatmasin Ama Biraz Daha Beklemelisin .. şimdi Hamile çok Samimi Arkadaşim Var Bende Düşünüyorum Ne Yapsam Diye Aldiklarimi Versemmi Diye Kiyamiyorum ... Odalarini Boşaltmak öyle Zor Olduki.. Yani Eşim Ben Hastanedeyken Kaldirmiş Ama Kimbilir Nasi Ağlaya Ağlaya... Onlari Kaybedeli şuan 17gün Oldu Eğer Olsalardi Bende Eylül Annesi Olacaktim.. Allah Sana Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin Arkadaşim..

Canim Bence Erken Ben Aldiğim Için çok Pişmanim........ Nedeni Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi 21 Ve 23 Haftalarda Kaybettim 20.haftada Nerdeyse Odalari Tamamdi Yataklarini Bordürlerini Pusetlerini Ve Bebek Arabalarini Ve Elbiseler Offf şimdi öyle Pişmanimki Aldiğim Kiyafetleri Koklayip Ağliyorum Tabiki Allah Kimseye Sanada Böyle şeyler Yaşatmasin Ama Biraz Daha Beklemelisin .. şimdi Hamile çok Samimi Arkadaşim Var Bende Düşünüyorum Ne Yapsam Diye Aldiklarimi Versemmi Diye Kiyamiyorum ... Odalarini Boşaltmak öyle Zor Olduki.. Yani Eşim Ben Hastanedeyken Kaldirmiş Ama Kimbilir Nasi Ağlaya Ağlaya... Onlari Kaybedeli şuan 17gün Oldu Eğer Olsalardi Bende Eylül Annesi Olacaktim.. Allah Sana Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin Arkadaşim..

:çok üzgünüm:CANIM ÇOK ÜZÜLDÜM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN NİYE BAŞKASINA VERECEKSİNKİ ALDIKLARINI İNŞALLAH ALLAH O GÜZEL DUYGUYU TEKRAR NASİP EDER SANA.ALLAH KİMSEYİ EVLATSIZ BIRAKMASIN.TEKRARDAN GEÇMİŞ OLSUN ÜZME KENDİNİ UMARIM EN KISA ZAMANDA TEKRAR HAMİŞ HABERİNİ ALIRIZ.AYRICA YARDIMCI OLDUĞUN İÇİNDE TŞK EDRİM SEVGİYLE KAL:1hug:

canım çok geçmiş olsun benimde ikizlerim vardı birini 13 haftalık iken düşürdüm diğerininde düşme tehlikesi vardı sürekli yattım şu an 20. haftadayız umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın bencede kimseye verme aldıklarını inşallah bir daha ki gelecek bebeğine kullanırsın

canıım bende ekım annesı olacağım insallah bende ufak tefek eşyalarını aldım yanı mağazaya giriyorum e ılk olduğu için heveslenıp alıyordum sonra herkes alma bak iyi değil bı belırsın falan dedı almayı durdurdum şımdılık 7. ayını beklıyorum o zaman beşiğini eşyalarını almayua ağırlık vereceğim istersen sende oyle yap

inşallah tekrar bebeğin olurda aldıklarını ona giydirirsın kaybetmek çok zor bılırım allah sabrını versın ınsallahta tesellısı bır evlat versın sana canıma.s.

ARKADAŞLAR EKİM ANNELERİ OLARAK SİZE SORUM OLACAK BEN YAKINDA 5 AYLIK HAMİŞ OLACAM VE BEBEĞİME İHTİYAÇLARININ BAZILARINI ALDIM AMA ÇEVREMDEKİ KİŞİLER DAHA ERKEN SONRA ALIRSIN FALAN DİYOLAR HEVESİMİ,İSTEĞİMİ KIRIYOLAR kafamçokkarıştı.EŞİMDE ÖYLE DİYOR DAHA ERKEN SONRA TOPLUCA ALIRIZ FALAN DİYOR.SİZE SORUM ŞU SİZCE ERKENMİ SİZLER NE ZAMAN HAZIRLIKLARA BAŞLADINIZ VE BU AYLARDA NELER ALDINIZ ?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM.BEN BİRAZ SABIRSIZIM O YÜZDEN HEPSİNİ ALIVERESİM GELİYOR.TŞK EDERİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE.a.s.:1hug:

ben pozitif olmanın bebeği etkilediğini düşünüyorum yani aklımda ya bebeği kaybedersem gibi bir düşünce olmasını istemiyorum..ibiarucum bazı şeyleri alman için eken değil bence sonuçta okadar çok şey almamız gerekiyoki bunların hepsini bi arada almak zor bence..mesala puset beşik uyku seti gibi ihtiyaçlarını son 1-2 aya bırakabilirsin..ama battaniyesiydi hastane çıkışıdı,kıyafeti hatta ilk ayakkabıları bebek telsizi ateş ölçer ne bilim bu gibi şeyleri alabilirsin yani en azından ben aldımm..Şeniz

canım çok geçmiş olsun..meleklerin cennet kapısında seni bekliycek annesii.rabbim en kısa zamanda kucağını tekrar doldursun.

canımın içi sana söölenenler banada söölendi erken alma die..hala bişisi yok kuzucuğun..işte sebepte yağmurcn ın yaşadıkları..snrasında cok üzülürsün die..allah korusun ..hep derler 7.aydan sonra basla die..çünkü yaşama sansı coktur..buarada yağmurcum allahım sabır versin..aldıklarınıda kimseye verme..allah cok büyük..umudunuda yitirme sakın kızarımm

Hepinize Teşekkürler Ve Hayirli Sağlikli Doğumlar... Evet Bende Kendimi Zorla Yok Bişey Olmaz Niye Olsun Kötü şeyler Düşünmeyip Aldim Sanki Onlar Aldiklarim Bana Güç Veriyordu Daha Fazla Hevesleniyordum... Aslinda Benim Abimin Kizi Olmuştu Ona Erken Bişeyler Aldim Daha Gelinimiz Hamile Olduğunu Duyunca Fakat Aldiklarimi 7 Ay Onlara Göstermedim Ne Biliyim Işte... Fakat Bunu Kendime Yapamadim... Neyse Canim Biraz Daha Sabret özellikle 26.haftandan Sonra Her Istediğini Al..... Allah Bebişine Sağlik Sanada Kolay Doğumlar Nasip Etsin.......

canım ya erkenden almak iyidir heralde.zamanın nasıl geçtiğini anlamazsın.yavaş yavaş anca bitirirsin.bebğin bi sürü ihtiyaçları var.onları nasıl bi seferde alasın.bende bebek istiyorum olmuyor ama patikler yelekler yaptım.insan hevesleniyor.örüyorum.hamile kalsam öğrendiğimden başlarım.işallah bebişini sağlıklı bir şekilde alırsın kucağına.rabbim benim gibi tüm istiyenlere nasip etsin.

saolun arkadaşlar en iyisi ben biraz daha beklim bazı şeyleri almak için ufak tefek görüpte hoşuma giden şeyleri alırım artık yerimsenibenhiç almadanda duramam kızlar:asigim::emir_bebek: Allahım herkese nasip etsin bu duyguları :1hug:

biz son alınacağı önce aldık yani beşiğini başkada bişey yok valla benim elim hep pembelere gdiyo eşim de girmeyelim diye çekiştiriyo zaten mağzalara neymiş cinsiyeti belli değilmiş belli olunca alırmışız falan annem de alma diyo ama kendi alıyo valla neyse şimd yaz tatilinde annemin yanına gidip halletcem herşeyi işallah ben de ilk aylar bişey olur korkusu çok yaşadım ama şimdi özellikle bebeğim içimde kıpır kıpr hiç durmuyo kendini hep hissettiriyo yavaş yavaş ben de başlıycam destinanın dediği doğru çoook şeyler almak lazım çookk

evet sana katılıyorum çok şey var alınacak Allah hepimize kolaylıklar versin arkadaşlar

canım ALLAH sabır versin.hiçde kolay değil.ama genelde ikizlerde bu durumu çok yaşayan vaar.serkilaj yapılmışmıydı sana.inşallah tez zamanda tekrar gebe kalırsın.senağlama

canım Allah Sabır Versin.hiçde Kolay Değil.ama Genelde Ikizlerde Bu Durumu çok Yaşayan Vaar.serkilaj Yapılmışmıydı Sana.inşallah Tez Zamanda Tekrar Gebe Kalırsın.senağlama

Inşallah Cnm. Yok Yapilmadi çok Geç Kalindi Yani Dr.hatasi Desek Yeri...

Cnm Eğer Hepsini Bir Anda Almak Zor Diyorsaniz Bence Bebiş Için Hesap Açin Para Yatirin Zamani Gelince Onlari Bol Bol Harcayip Bebeğinize Güzel Güzel şeyler Alin... Veya Aldiklarin Ailende Kalsin... Allah Hayirli Doğumlar Nasip Etsin..

Inşallah Cnm. Yok Yapilmadi çok Geç Kalindi Yani Dr.hatasi Desek Yeri...
yağmurcan valla hayretler içindeyim nasıl olurad dr bunu zamanında önermez.ablamda tüp bebekle gebe kaldı ikizdi ve serkilaj hemen yapıldı.gerçekden dr un çok iğrençmiş.ama gebe kalabiliyorsun sonuçda tüp bebekle.inşallah tekrar gebe kaırsın.sanırım yaklaşık 6 ay geçmeli deneme için.tekrardan geçmiş olsun canım.a.s.

X