Erken mi sizce?

Canim Bence Erken Ben Aldiğim Için çok Pişmanim........ Nedeni Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi 21 Ve 23 Haftalarda Kaybettim 20.haftada Nerdeyse Odalari Tamamdi Yataklarini Bordürlerini Pusetlerini Ve Bebek Arabalarini Ve Elbiseler Offf şimdi öyle Pişmanimki Aldiğim Kiyafetleri Koklayip Ağliyorum Tabiki Allah Kimseye Sanada Böyle şeyler Yaşatmasin Ama Biraz Daha Beklemelisin .. şimdi Hamile çok Samimi Arkadaşim Var Bende Düşünüyorum Ne Yapsam Diye Aldiklarimi Versemmi Diye Kiyamiyorum ... Odalarini Boşaltmak öyle Zor Olduki.. Yani Eşim Ben Hastanedeyken Kaldirmiş Ama Kimbilir Nasi Ağlaya Ağlaya... Onlari Kaybedeli şuan 17gün Oldu Eğer Olsalardi Bende Eylül Annesi Olacaktim.. Allah Sana Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin Arkadaşim..

canım öncelikle geçmiş olsun ve başın sağolsun...bebeğini yitirmek çok zor bilirimsenağlama Allah kolaylık versin...:teselli:

ARKADAŞLAR EKİM ANNELERİ OLARAK SİZE SORUM OLACAK BEN YAKINDA 5 AYLIK HAMİŞ OLACAM VE BEBEĞİME İHTİYAÇLARININ BAZILARINI ALDIM AMA ÇEVREMDEKİ KİŞİLER DAHA ERKEN SONRA ALIRSIN FALAN DİYOLAR HEVESİMİ,İSTEĞİMİ KIRIYOLAR kafamçokkarıştı.EŞİMDE ÖYLE DİYOR DAHA ERKEN SONRA TOPLUCA ALIRIZ FALAN DİYOR.SİZE SORUM ŞU SİZCE ERKENMİ SİZLER NE ZAMAN HAZIRLIKLARA BAŞLADINIZ VE BU AYLARDA NELER ALDINIZ ?YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRM.BEN BİRAZ SABIRSIZIM O YÜZDEN HEPSİNİ ALIVERESİM GELİYOR.TŞK EDERİM ŞİMDİDEN HEPİNİZE.a.s.:1hug:

canım bence de erken hele bi 7 8 aylık olsun alırsın ben geçen sene kaybettim bebeğimi 8 aylıktı herşeyini almıştık...şimdi gene hamileyim almak istiyorum ama tutuyorum kendimi hele bi doğsun sağ salim bi alayım kucağıma o zaman alcam eksikleride...bence bekle biraz...bu arada Allah kimseye böle bi acı yaşatmasın....

yağmurcan Valla Hayretler Içindeyim Nasıl Olurad Dr Bunu Zamanında önermez.ablamda Tüp Bebekle Gebe Kaldı Ikizdi Ve Serkilaj Hemen Yapıldı.gerçekden Dr Un çok Iğrençmiş.ama Gebe Kalabiliyorsun Sonuçda Tüp Bebekle.inşallah Tekrar Gebe Kaırsın.sanırım Yaklaşık 6 Ay Geçmeli Deneme Için.tekrardan Geçmiş Olsun Canım.a.s.
Teşekkür Ederim Cnm Işte Görüyorsun Drçönemini.. Inşallah Bidaha Sağlikli Birşekilde Gebe Kalabilirim...

canım bence de erken hele bi 7 8 aylık olsun alırsın ben geçen sene kaybettim bebeğimi 8 aylıktı herşeyini almıştık...şimdi gene hamileyim almak istiyorum ama tutuyorum kendimi hele bi doğsun sağ salim bi alayım kucağıma o zaman alcam eksikleride...bence bekle biraz...bu arada Allah kimseye böle bi acı yaşatmasın....
canım kaybettiğin bebeğin için başın sağolsun.ama 8 aylık bebekler yaşarlar.neden kaybettin canım.sorun neydi.ALLAH bir daha kimselere göstermesin.inşallah sağlıkla alırsın bu bebişini kucağına.a.s.

slm tatlım bende ekim annesi olcam.bu gün 30hft oldum tam sadece hastane çıkışıve ufak tefek şeyler aldım.sende aceleetme yavaş yavaş halledersin hevesini kırma boşa

ben de ilk hamileligimde ne olur olmaz diye butun alisverisi son aylara birakmistim,ama insan son aylarda ozellikle sicaklarda alisveriste zorlaniyor,birde ben surekli biseyleri unutuyordum.birde o kadar cok sey almak gerekiyorki oyle haa deyince alinmiyor hepsi.3 hafta kadar erken dogum yaptim ve bir suru ihtiyaci ya internetten gormeden yada birilerine sipariş vererek yaptim.
bence bebisimin biraz erken gelmesinin nedeni o sicak havalarda hazirlik yaparken kendimi cok yordugum icin oldu. :)
birde indirimde begendigin bisey olur,ihtiyacin olan bisey kampanyaya girer vs vs yavas yavas alirsin.hepsini birden almaya kalktiginda mutlaka biseyler eksik kaliyor,ve ekonomik olmuyor.
sen icinden nasil geliyorsa oyle yap.keyfini cikar hamileliginin,hep pozitif dusun.

Canim Bence Erken Ben Aldiğim Için çok Pişmanim........ Nedeni Tüp Bebekle Sahip Olduğum Ikizlerimi 21 Ve 23 Haftalarda Kaybettim 20.haftada Nerdeyse Odalari Tamamdi Yataklarini Bordürlerini Pusetlerini Ve Bebek Arabalarini Ve Elbiseler Offf şimdi öyle Pişmanimki Aldiğim Kiyafetleri Koklayip Ağliyorum Tabiki Allah Kimseye Sanada Böyle şeyler Yaşatmasin Ama Biraz Daha Beklemelisin .. şimdi Hamile çok Samimi Arkadaşim Var Bende Düşünüyorum Ne Yapsam Diye Aldiklarimi Versemmi Diye Kiyamiyorum ... Odalarini Boşaltmak öyle Zor Olduki.. Yani Eşim Ben Hastanedeyken Kaldirmiş Ama Kimbilir Nasi Ağlaya Ağlaya... Onlari Kaybedeli şuan 17gün Oldu Eğer Olsalardi Bende Eylül Annesi Olacaktim.. Allah Sana Sağlikli Doğumlar Nasip Etsin Arkadaşim..

cok gecmis olsun,Allah sanada en kisa zamanda saglikli cocuklar nasip etsin.

canım çok geçmiş olsun benimde ikizlerim vardı birini 13 haftalık iken düşürdüm diğerininde düşme tehlikesi vardı sürekli yattım şu an 20. haftadayız umarım en kısa zamanda tekrar hamile kalırsın bencede kimseye verme aldıklarını inşallah bir daha ki gelecek bebeğine kullanırsın

yesimmerve sanada cok gecmis olsun insallah saglikla kucagina alirsin yavrunu.

cok gecmis olsun,ne kadar cok kadinin basina geliyor ,insan her iste bir hayir var dir demekten baska bisey diyemiyor.saglikla alirsin insallah bebegini kucagina.hepimiz icin hayırlısı olsun.

X