Erken menopozdayım. Adetim bitti 10 gün sonra yine kanamam oldu neden olabilir

gizemcim11

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2022
43
19
29
Merhaba arkadaşlar. Adet görmüyordum haziranda prp aldıktan sonra adet gördüm ancak her ay gitgide azaldı. En son kasım ayında da adet söktürücü kullandığım halde adet olmadım. Doktora gitmeyi bıraktım ve bitkisel şeylere başladım. Ve son 2 ay kendiliğimden adet oldum hemde 4-5 gün sürdü bu benim için mucize gibiydi. Ancak adetim biteli 10 gün oldu ve dün bugün yine kanamam oldu. Çok moralim bozuldu, neden olabilir fikriniz var mı?

Merhaba arkadaşlar. Adet görmüyordum haziranda prp aldıktan sonra adet gördüm ancak her ay gitgide azaldı. En son kasım ayında da adet söktürücü kullandığım halde adet olmadım. Doktora gitmeyi bıraktım ve bitkisel şeylere başladım. Ve son 2 ay kendiliğimden adet oldum hemde 4-5 gün sürdü bu benim için mucize gibiydi. Ancak adetim biteli 10 gün oldu ve dün bugün yine kanamam oldu. Çok moralim bozuldu, neden olabilir fikriniz var mı?
Bende aynı şeyleri yaşıyorum doktora gittim sorun yok menopozda yok smear testi yaptırdım sorun var dendi onkoloji jinekolağa gittim kolposkopi yaptılar yani detaylı inceleme parça aldılar şükür temiz çıktı böyle işte canım

nerede prp yaptırdınız acaba? ben de erken menopozluyum. bitkisel kürler ben de kullandım soğan kürü uyguladım ama ondan sonra da adet görmedim. cyclo proginova kullanarak adet görebiliyorum sadece. ovulasyon testi denedim ve pozitifi gördüm belki de yalancı negatifti lh düzeyi yüzünden bilemiyorum.siz denediniz mi ovulasyon testi?

X