Erken menopozdan kurtulan varmı

Mayis1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2022
4
0
38
Merhaba,36 yasındayım erken menopoz teshısı konuldu amh degerim. 0.010 ve fsh da 120 hamile kalmayacağım ı ve bebek sahibi olamayacağım söylendi. Suan psikolojim çok bozuk düşünmeden edemiyorum kafayı yemek üzereyim. Benim gibi bu sorunu yaşayan varmı erken menopozdan kurtulan oldumu 🥺

Merhaba,36 yasındayım erken menopoz teshısı konuldu amh degerim. 0.010 ve fsh da 120 hamile kalmayacağım ı ve bebek sahibi olamayacağım söylendi. Suan psikolojim çok bozuk düşünmeden edemiyorum kafayı yemek üzereyim. Benim gibi bu sorunu yaşayan varmı erken menopozdan kurtulan oldumu 🥺
En son ne zaman adet oldunuz , vajinal akıntı var mi

Bende 27 yaşındayım erken menopoz teşhisi kondu. Prp tedavisi aldım 20 haziranda. Fsh değerim 34 ten 19.9 a düştü. Amh ne yazık ki 0.01. Çocuğum yok çocuk sahibi olmak istiyorum ç. Sizde gelişme var mı?

X