Erken menopoz belirtileri

Umarım öyledir canım teşekkür ederim ♥️ 30 yaşındayım fsh 23 amh 0.15 doktor tüp bebekle bile şansın yok dedi bi kızım var cok şükür ama kardeşi olsun cok istiyorduk sanırım nasip olmıycak 🥺
Hiç üzülmeyin yaşınız genç. Tüp bebekte şansınız neden olmasın. İnsanlar 47 yaşında o amh ile deniyorlar ki sizin yaşınız genç. Eğer imkanınız varsa sakin bir şekilde iyi bir yer araştırıp tüp bebek yaptırabilirsiniz.

Canım ben 30 yaşındayım 160 boy 37 kilo 🙈
Bir kızım var ona da hamile kalırken böyleydim ama enfeksiyon vs denmedi zaten sonucları görünce anladım doktor da hemen attı başından sağolsun başka doktora gittim oda bi tahlil daha istedi işte o normal cıkarsa bizim için iyi demişti. Sen herseyine baktırdın mı olabilir evet ama hep mi enfeksiyon var yani Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin bebeğini inşallah canım ♥️🥰🤲🏻
Zayıf olduğunuz için de olabilir. doktorlar bu kısmı es geçiyor. 157 boy 35 kiloyum. Tıbbi olarak sorun olmasa bile normalde olduğundan farklı şeyler oluyor bende de.

Canim banada erken menapoz baslangici dedi doktorum adetlerim duzenli ama kisaldi 7 gun surerken 3-4 gune indi amh bundan 7 au once kadar 1.9 cikmisti az dedi simdi tup bebek tedavisondeyim yas 31 cocuk yok bence bir merkezle gorus burda cok daha dusuk amh la bebek sahibi olanlarda var bende tup benek sonrasinda nasil bir tedavi gerekiyorsa deniycem bu yaslar cok erken
Umarım bebişin bekletmeden gelir kuzum 🥰🤲🏻 fsh ta yüksek canım zaten ilk başta fsh bakıldı ona bakıp doktor beni yeniden muayene bile etmedi bu değerle seni muayene etmeme gerek yok dedi bende başka doktora gittim doktor kalbimi kırmadan tüp bebekle bile şansın yok dedi amh için yüksek cıkarsa bizim için cok iyi dedi ama malesef oda düşük 😕çarşambaya randevu aldım zaten gidicem bakalım en azından ilaç vs kullanırım bilmiyorum kafam kazana dönmüş durumda 🥺

Zayıf olduğunuz için de olabilir. doktorlar bu kısmı es geçiyor. 157 boy 35 kiloyum. Tıbbi olarak sorun olmasa bile normalde olduğundan farklı şeyler oluyor bende de.
35 miiiğğ yalnız değilmişim Allahım ♥️ son gittiğimde doktorum bunu söyledi zaten normal insanların olduğu kiloda olmadığın için vücudun sadece yaşamak için çaba sarf edebiliyo dedi 😂 ama sorun şu ki ben hep bu kilodaydım

Hiç üzülmeyin yaşınız genç. Tüp bebekte şansınız neden olmasın. İnsanlar 47 yaşında o amh ile deniyorlar ki sizin yaşınız genç. Eğer imkanınız varsa sakin bir şekilde iyi bir yer araştırıp tüp bebek yaptırabilirsiniz.
Umarım gerek kalmaz tüp bebeğe şuanlık biraz zor gibi bizim için😕

Canım ben 30 yaşındayım 160 boy 37 kilo 🙈
Bir kızım var ona da hamile kalırken böyleydim ama enfeksiyon vs denmedi zaten sonucları görünce anladım doktor da hemen attı başından sağolsun başka doktora gittim oda bi tahlil daha istedi işte o normal cıkarsa bizim için iyi demişti. Sen herseyine baktırdın mı olabilir evet ama hep mi enfeksiyon var yani Rabbim en kısa zamanda sağlıkla nasip etsin bebeğini inşallah canım ♥️🥰🤲🏻

Asset olabilmeniz için yağ oranı gerekiyor sizinki inanılmaz düşük. Biraz kilo alın lütfen destek alın

Umarım bebişin bekletmeden gelir kuzum 🥰🤲🏻 fsh ta yüksek canım zaten ilk başta fsh bakıldı ona bakıp doktor beni yeniden muayene bile etmedi bu değerle seni muayene etmeme gerek yok dedi bende başka doktora gittim doktor kalbimi kırmadan tüp bebekle bile şansın yok dedi amh için yüksek cıkarsa bizim için cok iyi dedi ama malesef oda düşük 😕çarşambaya randevu aldım zaten gidicem bakalım en azından ilaç vs kullanırım bilmiyorum kafam kazana dönmüş durumda 🥺
Anladim canm tup bebek ilaclarinin cogu menapoz icin kullanilan hormon ilaclari zaten insallah uygun bir tedavi bulabilirsin

Yok doğru okudunuz 🙈😂

Kızlar 37 35 kilo da hiç duymamıştım şaşırdım okuyunca hadi boyunuz daha kısa olsa neyse dicem ama boy da 157 160 bi diyetisyen kontrolünde en azından 47 ye falan çıksanız zayıflıktan da olabilir bu adet düzensizlikleri

Selam kızlar.. yaklaşık 7 ay önce hersey yolundayken birden bire adetlerimin arası 2 ay üstüste sıklaştı 22. Gün oldum bu arada TSH ilacına başladım değerim yüksek cıktığı için ve sonuncu erken gelen adeti 20. Oldum randevu almıştım tesadüfen adete denk geldi 3. Günü yaptırdığım hormon tahlilleriyle erken menapoz tehşisi koyuldu başka bir doktora gittim oda amh bakalım dedi baktık oda düşük 0.15 bende üzülüp yeniden doktora gitmedim sonucu gördükten sonra 20. Olan adetten sonraki adet 30. Gün geldi ve bugün 34. Gündeyim hala ne adet belirtisi var ne gebelik 3 gün önce yaptırdığım kan da gebelik negatif... nolduğunu anlayamıyorum böyle bir teşhisle hemen adetten kesilen var mı aranızda 🥺
Selam kızlar.. yaklaşık 7 ay önce hersey yolundayken birden bire adetlerimin arası 2 ay üstüste sıklaştı 22. Gün oldum bu arada TSH ilacına başladım değerim yüksek cıktığı için ve sonuncu erken gelen adeti 20. Oldum randevu almıştım tesadüfen adete denk geldi 3. Günü yaptırdığım hormon tahlilleriyle erken menapoz tehşisi koyuldu başka bir doktora gittim oda amh bakalım dedi baktık oda düşük 0.15 bende üzülüp yeniden doktora gitmedim sonucu gördükten sonra 20. Olan adetten sonraki adet 30. Gün geldi ve bugün 34. Gündeyim hala ne adet belirtisi var ne gebelik 3 gün önce yaptırdığım kan da gebelik negatif... nolduğunu anlayamıyorum böyle bir teşhisle hemen adetten kesilen var mı aranızda 🥺
Canım denemedim ben ancak yorumları şahane yumurta kalitesi için vs şifamix diye bir markanın mucize diye karışımı var. Onu bir araştırıp eğer sana uygunsa deneyebilirsin yorumları cok iyi.inşallah en yakın zamanda düzelir her şey

Rabbim evladınıza sağlık sıhhat versin size bağışlasın ne güzel bişey yapmışsınız 🥰🥰♥️♥️ Umarım menopoz değildir ve umarım bir mucize oluyordur ♥️ hiç gecikmezdim bu kadar bu ay ne yumurtlama ne başka bişey anlamadım zaten internetten okuduğum kadarıyla menopoz 1 ay da da tamamlanırmış 1 yılda da yada daha uzun sürede de yani adetlerin kesilmesi 1 ayda da olabilirmiş 😐 hiç gitmek istemiyorum aslında ama kalp ve kemik erimesi ihtimalleri yüzünden gitmem gerek sanırım
Aminnn aminn🤲 Ben de hiç gitmek istemiyorum doktora. 2 yıl denedik biz 3 tedavi ile noktayı koyduk. Gün geldi İyiki olmamış diye şükrettik. Bin şükür.
Ama siz gebelik geçirmişsiniz ve yaşınızda çok genç daha. Ben 36 yaşındaydım.Benim arkadaşım 0.128 amh ile hamile kalmış. Tabi doğumdan 2 yıl sonra menopoza girmiş. Belki mucizenizdir. Bellimi olur.

Umarım öyledir canım teşekkür ederim ♥️ 30 yaşındayım fsh 23 amh 0.15 doktor tüp bebekle bile şansın yok dedi bi kızım var cok şükür ama kardeşi olsun cok istiyorduk sanırım nasip olmıycak 🥺
Sakın böyle düşünmeyin Rabbim ol der ve olur 0.01 amh ile çocuk sahibi olan var benim bir sürü tanıdığımda gördüm ama çok iyi bir merkez seçmenizi öneririm yani size yardımcı olmayı hedef tutacak bir yer

Canım fsh yükselince zaten otomatikmen yumurta kalitesizleşiyor bu sebepten dolayı fsh yüksek oldumu amh düşük çıkıyor . Geçen sene bende bitmeyen adet ile doktora gittim tahliller yaptı fsh 20 amh 0.68 çıktı menopz başlangıcı dedi sonra korunmayı bıraktım tabiki ama olmadı sonra bayıt macunu ile propolis balı aldım 2 ay düzensiz kullandım ve hamile kaldım ama agustosda düşük yaptım. Şuan iki aydır instgramda doktor mfk ürünleri var onu kullanıyorum takip et istersen tüp bebek ile dahi hamile kalmayanlar kalıyor 3 ay kullanman lazım ürünlerini şuan fshım 9 a düştü doktora gittim yumurtalrın var hamile kalabilirsim dedi

Benim yengem menepoza giriyorum diyordu ama şuan hamile canım tek sorun düşük tehlikesi çok yüksek ilaçlar alerji yapıyor onda

Bende de erken menopoz teşhisi var 4 yildirda aynıydı değerlerim hep erken adet görüyorum birden kesilmedi ama son iki üç aydır azalma ve gecikme var bende çok korkuyorum benim de bir oğlum var 9 yaşında tüp bebekte yaptım tutmadı 7 yıldır istiyoruz kısmet inşallah olur isteyen herkesin

İlaçtan dolayı olabilir sonuçta bütün hormonları etkiliyor trioid hormonu

Bebek istiyorsanız vakit kaybetmeden tup bebege basvurun. Amh sonucu zaten erken menapozu gösterir. 0.15 dusuk bir değer ama bebek icin imkansız bir değer degil. Sadece vakit kaybetmeyin.

Canım denemedim ben ancak yorumları şahane yumurta kalitesi için vs şifamix diye bir markanın mucize diye karışımı var. Onu bir araştırıp eğer sana uygunsa deneyebilirsin yorumları cok iyi.inşallah en yakın zamanda düzelir her şey
Tamam canım teşekkür ederim bi bakarım bakalım ♥️🤗

X