Erken Hamilelik Belirtisi

O kadar erken olabiliyor mu? Leke geldiğinde de hiç ağrım olmadı.
Yumurtlamadan 9 gün sonra belli olabilir demişti doktorum. Yumurtlama takviminizi kontrol edin. Eğer ogünlerde denediyseniz ve aradan 9-10 gün geçtiyse (ki yazdığınızdan geçtiğini anlıyorum) belli olur tabi. Çünkü yerleşme de 9-10 gün sürüyormuş

Bu ay hiç kontrol etmedim. Umursamadım da. Hayırlısı olsun. Çok da emin olamıyorum. Çünkü geçen ay tatilden döndüm. Hava değişikliğine bağlı adetim 2 gün gecikti. Bu ay da gecikebilir düşüncesindeyim. O yüzden pek umutlanmak istemiyorum. Lekelenme çok garipti. Erken adet olacağım zannettim ama devamı gelmedi.

En güzeli boşver kendini kasmayınca daha kolay oluyor her şey canım benim. Adetin geciktiğinde yap istersen. Veya 1-2 gün kala

Bence bir test yapmalısınız benim testimde adete 5 gün kala pozitif oldu. Eğer lekelenme yerleşme kanaması dışında bir sebeptense en azından doktor müdahele edebilir. Umarım hamilesinizdir :)
Şöyle diyim. Normalde benim kahverengi lekelenmem hiç olmaz. Son bir iki aydır oluyor. Önceki ay dedim ki bu yumurtlamadan olabilir. Ama bu ay adetime yakın ve biraz daha fazla oldu. Hatta adet mi geliyor dedim baktım yok. Rahmimin durumunu,hormon durumumu biliyorum. Evlendikten yaklaşık 4 ay boyunca düzenli olan adet döngum bir anda değişti. Sonra tekrardan düzene girdi. Genel düşününce emin olamıyorum. Umutlanmak da istemiyorum. 9 ay geçti. Yine de sabırla bekleme taraftarıyım :) son durumum kasik ağrım yok. Göğüs hassasiyeti yok. Sıcak basması dışında hiçbir belirtim yok.

Herkese merhaba pozitif haber alan herkesi çok tebrik ederim umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız bebislerinizi
Benim 1 Eylül yumurtlama tarihimdi, sürecimi değerlendirdim. 1 haftadır da kasık ağrılarım var gelip gidiyor. göğüslerim büyüdü hissediyorum. (tabii PMS de olabilir.) sizce test yapmak için erken mi?
Bir de böyle beyaz krem rengi akıntılarım oluyor hiç yaşadınız mı? (koku kaşıntı vs yok)

Bugün 1 gün geciktim test yaptım sizce gecikmeye daha belirgin olması gerekmez mi

Eklentiler

• IMG_9185.jpeg
    133,1 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9183.jpeg
    35,2 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_9181.jpeg
    106,4 KB · Görüntüleme: 17
Merhaba, benimde 2 Eylül yumurtlama tarihimdi adet olmama 7 gün var dün ve bugün test yaptım ancak negatif. Sizin gibi 3/4 gündür kasık ağrım var, akıntı çok yoğun geliyor kremsi. Sanırım test yapmak için henüz erken. Ben sadece 2 gün değerlendirdim pek umudum yok ama kasık ağrılarım çok hissedilir derecede. Umarım tutmuştur. Sizdende güzel haberler alırız inşallah

İnşallah hepimizden güzel haberler alalım bugün test yaptım negatif gördüm.. reglimi bekleyeceğim umudumu yitirmemeliyim

İnşallah hepimizden güzel haberler alalım bugün test yaptım negatif gördüm.. reglimi bekleyeceğim umudumu yitirmemeliyim
Hiç üzülmeyin bende dün bir tane daha yaptım yine negatif gördüm. Zaten adet gecikmeden yapmayın diyenler ne kadar haklı aslında. Durduk yere moralimiz bozuluyor. Hiçbir şey için geç değil, her şey zamanında gelir. Canımızı sıkmayalım sizin için güzel haberleri hala bekliyorum hiç belli olmaz ne olacağı

Gerçekten öyle çok teşekkür ederim. Doğru zamanda sağlıkla inşallah ikimiz de güzel haberlerimizi veririrz

Merhaba sizin sonuç ne çıktı acaba hamilemisiniz

Adete 5 gün kaladan itibaren yapmanızı öneririm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…