Erken Hamilelik Belirtisi

Dediğim gibi günler geçtikçe neden koyulaşma görmedim diye düşünmeyin mutlaka her günnn yapın belkide geç yumurtluyorsunuzdur. Ben ovulasyon testiyle hamile kaldım
İki kutu aldım her kutuda 5 tane var iki tane yaptım kaldı 8 inşallah yakalarım

Eklentiler

• IMG_20240805_083028.jpg
    100,4 KB · Görüntüleme: 166
Merhabalar adınıza çooook sevindim sağlıkla ilerlesin inşAllah bende yumurtlama gününden sonra başladı belirtiler . İlk olarak göğüs ucu ağrısı ve süt kaynar gibi göğüs kaynaması yaşadım . Sonra sol bacağım arka baldırdan çekiliyormuş gibi kramplar oldu 1-3 gün. Karnımın içi sızlıyordu . Akıntım vardı sürekli . Bazen yemek yedikten sonra 1-2 defa bile mide bulantım oldu bugün geciken reglimin 3. Günü göğüs ağrım hala devam ediyor fakat testlerim negatif. Yani evet dediğiniz gibi bu ay çok farklıydım. İnşAlalh geç döllenme olmuştur . 7. Güne kadar bekleyeceğim bakalım

Merhaba, ben hamileymişim bütün hissettiğim belirtiler doğruymuş :) iç sesinize güvenin adetime 7 gün kala test yaptım negatifti. 5 gün kala yaptım pozitifi çok silik gördüm
Ben adetime 5 gün kala yani dün kan testi verdim. Negatif maalesef. Bir sonraki ay daha çok çalışmam lazım :))
Size çok sevindim. Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin

Teşekkür ederim öncelikle Belkide dediğiniz gibi geç döllenme olmuştur inşallah. Eğer ki o yaşadıklarınız her aykinden farklıysa hiç öyle şeyler yaşamadıysanız mümkün olabilir.

Hayır koyulaşana kadar 2 günde bir, koyulaşmaya başlayıp silikleşmesi sürecinde her gün değerlendirirsen çok yüksek ihtimal hamile kalabilirsin :)
Ya teşekkür ederim ama hesapliyorum bazı ovulasyon hesaplarına göre günüm geçmiş bazılarına göre daha var kafam allak bullak oldu dün iki tane yaptım test hala silik net değil bugün de zaman geçsin biraz sonra yapacağım sadece kasıklarim da ağrı oluyor ara ara hepsi bu belirti olarak

Testi yapmadan sivi almayin en az 2 saat. Ve hergin ayni saat aralaiginda yapmaya calisin herkesin yumurtlama gunu farkli zaten yumurtlamaya yaklastiginizda yavas yavas koyulasacak testiniz
Ben zaten her sabah 9 da aç karnına yapıyorum testi sadece bazı hesaplama araçlarıyla farklı çıkıyor ona kafam takıldı birde hep aynı koyulukta normalde bir tık koyulaşır bende hep aynı o dikkatimi çekti

Uygulamalar ile farkli cikiyor evet uygulama regliden 14. Gune hesaplıyor genelde. Ama vucudumuz erken ya da gec yumurtlama olabiliyor. Bu benim mart ayi takibimdi mesela. Koyulasma hemen baslamiyor genelde bunun oncesi benim hep silik 16 mart biraz daha belirgin mesela. Kacinci gununuzdesiniz

Eklentiler

• 2a0a6cd8-b357-41fd-b435-b5e2c524ad18.jpeg
    101,1 KB · Görüntüleme: 100
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…