Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

aminn canım herşein başı sağlıkk

Canımcım çok geçmiş olsun inşallah temiz çıkıcak sen içini rahat tut. Dediğin gibi gripten bile iz kalabiliyor belki anlamadan bi zaturre falan geçirmiştir onun lekesidir şimdiden takma kafana. Bende geçen gün akciğer filmi çektirmiştim leke gördü bronşit geçirmişsin sanırım yakın zamanda dedi belki de ayrıntıcı bir doktora denk gelmişsindir bir şey atlamamak için istemiştir tomografiyi bak sonunda seviniceksin hiç üzülme.

kızlar biraz önce tüp bebeği yaptırdığım merkezden aradılar bu ay gidecektim görüşme yapmıştım. adet omadığım için gelmedim dedim o arada doktorum benimle görüşmek istedi baya bi samimi olmuştuk önceleri. anlattım dedim böyle böyle şeyler hissediyorum bana dediki normalde elimde sonuç olmadan söylemem bunu hastalarıma ama sen benim arkadaşımsın artık bence hamilesin dedi pazartesiye kadar bekle hala olmazsan gel bi kan ver bakalım dedi. ay nasıl iyi geldi bu sözler anlatamam size

canım benımmmm ınŞallahn bak doktoerda sÖylÜyor hadı bakalım hamılesındır ınŞallah bıtanem

Canım ya hadi inşallah

Ne güzel bir haber gerçekten doktorlar kolay kolay umutlandırmazlar insanı hadi bakalım allah tamamına erdirsin tatlım.

canım benim agzından bal damlıo inşallah tatlım dediğin gibidir salı günü sonucu alınca burdan sizede hbr verrim ii haberi inşallah hem beklenen adet tarihimde salı allahım izin verirde 2 güzel hbr birden alırım inşallahhh :Saruboceq:

Alıcan tabi iki haberde güzel olucak bak gör, çifte sevinç yaşıycaksın inşallah.

Hadi bize şimdi bütün belirtilerinden bahset en baştan itibaren.....

Hadi bize şimdi bütün belirtilerinden bahset en baştan itibaren.....

bu arada kırmızılar gelmedi dimi canım hallaa ben senszhayat ve senden umutluyumm inşallah ii haberler verceksiniz bizlere :ecrin_bebek:

bende hiç belirti falan yok bebek habercisi olarakk ben ümidimi kestim artık

Damlam ve sensit hayat verin artık hamiş haberinizi bize.

bu arada kırmızılar gelmedi dimi canım hallaa ben senszhayat ve senden umutluyumm inşallah ii haberler verceksiniz bizlere :ecrin_bebek:

bende hiç belirti falan yok bebek habercisi olarakk ben ümidimi kestim artık

Yok valla hala bir şey sarı akıntım dışında bir şey gelmiyor her defasında korkuyla gidiyorum ama şimdilik yok aman olmasında gelmesin kırmızı falan....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…