Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

15 i 16sı gibi olmam lazım 3 gün var yani. bence canını sıkma eğer önceki günleri değerlendirdiysen şans var spermler 72 saat canlı kalabilyolarmış içerde.

canım oncekı gunler degerlendı....
senınde çok az kalmıs ..inşallah hamılesındır...

ne biliyim canım ya düşük yaşayan biri olarak anlarsın sen benim şu anki korkularımı zaten dün gecede salak salak rüyalar gördüm belkide ondan etkilendim. canım ne kadar kaldı senin adetine

canım benimde bi düşüğüm var hafıf bi lekelenme oldu önce dra gittim arada olur böyle telaş yok dedi bende aldırmadım lekelenmeler devam etti ve bi sabah kalktığımda şakır şakır kanama oldu sonra düştü bebeğimi gördüm biliyonmu göz noktaları falan baya belliydi omurga yapısı falan offf üzüldüm şimdi:çok üzgünüm:

canım benimde bi düşüğüm var hafıf bi lekelenme oldu önce dra gittim arada olur böyle telaş yok dedi bende aldırmadım lekelenmeler devam etti ve bi sabah kalktığımda şakır şakır kanama oldu sonra düştü bebeğimi gördüm biliyonmu göz noktaları falan baya belliydi omurga yapısı falan offf üzüldüm şimdi:çok üzgünüm:

olsun canım..saglıklı bebek olsaydı düşmezdıkı..allah saglıkla bır bebek versın sana..
benımde düşügüm oldu 2 ay once...10. haftadaydık..ilaç kullandım ama nafıle...düşecekse düşüyor...nasıp kader...bende kalkarken gordum..ama hemsıre hemen ustunu kapattı...bakmamak daha dogru olur canım ya..etkısınde kalınıyor..

canım geçti benimki 2 gün :)

çok ayıpladım şimdi kendimi o kadar muhabbet ettik ben niye kaçırmışım senin adetinin geçtiğini yahu. sen en iyisi yap o dediğin sabah akşam testleri bak heyecen yaptım bende şimdi hadi damlacım bekliyorum senin haberlerini :teytey:

Son düzenleme:

offf tarfil yaa seni çok iyi anlıyorum. meleklerimiz bize kardeşleri yollayacak ama ben buna çok inanıyorum sende inan lütfen

çok ayıpladım şimdi kendimi o kadar muhabbet ettik ben niye kaçırmışım senin adetinin geçtiğini yahu. sen en iyisi yap o dediğin sabah akşam testleri bak heyecen yaptım bende şimdi hadi damlacım bekliyorum senin haberlerini :teytey:
tamma şekerim akşama yapıcam yazarım size sonucu pek umudum yok pkoluyum biliyosun güvenemiyorumda pek adetimee

ama kuşum sabah ıdrarını beklesen..testlerdede oyle yazıyor..daha kesın çozum..sabredebılırsen tabı...
canım bend eöle diodum benimle aynı gün adet olacak bir arkadaşıom varıdı adetine bir gün kala yapmış gündüz çıkmış sıvı tüketme tahlil doğru çıkar dedi ama anlamadım şimdi ne yapayım???

canım bend eöle diodum benimle aynı gün adet olacak bir arkadaşıom varıdı adetine bir gün kala yapmış gündüz çıkmış sıvı tüketme tahlil doğru çıkar dedi ama anlamadım şimdi ne yapayım???

tatlım 4 saatlik idrar biriktir yani en az dört saat wcye gitme ama çokda su içme uzman oldum ben artık idrar testinde naniknanik

X