Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

haa unutmadan bişeyi unuttum bence en belirgini bu bir kaç günden beridir gögüslerimin ucunda sivilce gibi küçük bezeler oluşmuştu

ya bende yumurtlama gününde süpheli iliskiye girmistim..

mamoste senin dedigin gibi benimde süpheli iliskiden sonra kasiklarim agrimaya basladi hatta ne bu ya daha 2 gün oldu dedim...

adetime 10 gün varken karin agrilarim,bel ve kasik sancilarim öldürdü beni..adetten 1 gün önce hasta oldum ve hic olmadigim kadar güclü bi sekilde..iki dün sürdü ve bitti ama hamile olmadigim icin cok üzgünümmmmmmm ::KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

esragg duymuşsundur bazen döllenme olduğu halde tutunamıyor ve bunu ve normal adet zamanında adet görülüyor biz bunu normal adet zannediyoruz ama bu aslında erken düşük olabiliyormuş.

kızlar bendede ilişkiden sonra kasık ve karın ağrıları var 15 gündür böyle ya neden olabilir sizce bu bir belirtimidir karın ve özlellikle sol kasık ağrısı :KK43:

bi çok bayanda duyduğum çift çizgiyi görüp adet gördüm olayınıda buna bağlıyorum döllenme oluyor fakat rahme yerleşme gerçekleşmiyor yani aslında hamile kalınıyor ama bebek düşüyor en azından bir çoğunun böyle olduğunu düşünüyorum

bendede hep sol kasğımda oldu ama bunuda belirteyim daha önce bu şekilde şikayetim olmadı ağrıda dayanamayacağım bi ağrı değildi seninde böyleyse olabilirsin bence

bendede hep sol kasğımda oldu ama bunuda belirteyim daha önce bu şekilde şikayetim olmadı ağrıda dayanamayacağım bi ağrı değildi seninde böyleyse olabilirsin bence

3.5 senedir evliyiz hiç bir ilişkiden sonra bu tip ağrılarım olmadı korunmuyoruz bebek istiyoruzz olsa keşke çok seviniriz ..
sol kasık ağırlıklı vede karın ağrısıyla beraber su an resmen karnım ağrıyo hiç mide problemimde yoktur benim karnımın altıda ağrıyo rahimle alakalı orası kesin yani sen düşükmü yaptın geçmiş olsun güzelim

arkadaşlar hepinize merhaba yardıma ihtiyacım var bu ay yumurtlama günümü tutturdum galiba 2 gündürde sağ kasığımda ağrı var acaba hamile olabilirmiyim :kedi:

3.5 senedir evliyiz hiç bir ilişkiden sonra bu tip ağrılarım olmadı korunmuyoruz bebek istiyoruzz olsa keşke çok seviniriz ..
sol kasık ağırlıklı vede karın ağrısıyla beraber su an resmen karnım ağrıyo hiç mide problemimde yoktur benim karnımın altıda ağrıyo rahimle alakalı orası kesin yani sen düşükmü yaptın geçmiş olsun güzelim

inşallah hamilesindir bende çok istiyorum 8 aylık evliyim 1 aydır korunmuyoruz ve inanılmaz şekilde ara ara saplanan sağ kasığımda ağrı var hastalığımada 10 gün kaldı inşallah hamileyimdir
:emir_bebek:

kasık ağrısı tek başına belirti sayılmaz.ben de geçen ay kasık ağrısı yüzünden hamile olduğumu düşünmüştüm ama olmadı. bu ay yine şiddetli kasık ağrım var ama boşuna da umutlanmak istemiyorum. inşallah hepimiz hamişizdir

iklim yok düşük yapmadım hamilelik belirtilerini çok net yaşayan ve özelliklede idrar testinde çift çizgiyi görüp adet olnlar için söylemiştim

kasık ağrısı tek başına belirti sayılmaz.ben de geçen ay kasık ağrısı yüzünden hamile olduğumu düşünmüştüm ama olmadı. bu ay yine şiddetli kasık ağrım var ama boşuna da umutlanmak istemiyorum. inşallah hepimiz hamişizdir

tabiki tek başına yeteli değil ama ben daha önce kasık ağrısı yaşadığımı hatırlamam sadece adetime 5-6 gün kala çok hafif yaşardım ama bu defa tahmini yumurtlama günümden hemen sonra kasık ağrısını yaşamaya başkladım özelliklede sol tarafımda.adet ağrısı gibide olmuyor zaten ama sürekli o ağrıları yaşayanlar varsa tabi doktora görünmeleri daha mantıklı

kızlar merhaba, nasıslınız? bazı arkadaşlar bilir 4 ay önce kimyasal gebelik gçeirdim ilk adetimi ocak 15 te oldum şimdi 4 gün vr adetime ama 2 gündü fena bi mide bulantım var gece başlıyor özellikle gece kasıklarımda ağrı var. ümitlenmek istemiyorum ama sizce olabilir mii?? lütfen yardım eidn..

kızlar merhaba, nasıslınız? bazı arkadaşlar bilir 4 ay önce kimyasal gebelik gçeirdim ilk adetimi ocak 15 te oldum şimdi 4 gün vr adetime ama 2 gündü fena bi mide bulantım var gece başlıyor özellikle gece kasıklarımda ağrı var. ümitlenmek istemiyorum ama sizce olabilir mii?? lütfen yardım eidn..

canım inşallah hamişsindir. mide bulantısı bazı bünyelerde erken başlar bazısında geç ben 6.haftada başladım mesela. kasık ağrısı adet olacak gibi mi? ay inşallah hamişsindir damlacım yaaaa çok sevinirim inan senin adına yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalkisalkisalkisalkisalkisalkis

X