Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

Ya bılemıyorum olsaydı Çıkmazmıydı kanda tahlılınde
aranızda hıÇ bÖle olanınız varmı bıde kaÇ gÜn sonra tekrarlasam

merhaba bende yeni katıldım aranıza ocak ayında hiç adet görmedim en son adet tarihim aralık20 bügün kan tahlili yaptırdım gebelik yok dedeler ama 10gün sonra bidaha tekrarlıyalım dedi nasıl oluyo kafam karıştı yardım edermisiniz

kan degerin neydi yazarmısın.bide epey zaman geçmiş eger beklemek zor geliosa tkrr kanda baktırabilirsin belki degerin yükselmiştir inş hamilesindirr

arkadaşlar size sorum olucak belki bilen vardır adetim 3 gün geçikti ve sol kasığım fena çekilde şiş bide acayip bıçak batıyo acaba korkucak bişey var mı yarın doktora görüncem ama çok korkuyorum

benimde olmuştu ama 2gün sonra felan geçio kanda baktırabilirsin varsa bişiler belli olur....inş vardır:))))

ya bilemiyorum olsaydı çıkmazmıydı kanda tahlilinde
aranızda hiç böle olanınız varmı bide kaç gün sonra tekrarlasam

kan degerleri 2günde bir 2katına yükselir eger hamileysen kanda yükselme olmuştur:)saglık ocagın kan testi yaptırabilirsin beklemek istemiyorsann

iyi akşamlar ben cts muayne oldum hem vajinal hemde karından bakıldı yok dedi kan tahlilnide cts yaptırdım tlf açpı bu gün ögrendim negatif dediler yani tlf dan ögrendim degerlerimi bilemiyorum o yüzden sadece 10 sonra tekrarlıyalım dedi

bide benim adetlerim gecikse bile kisten gecikir ama onada bakıldı cts günü kist falan yokmuş acaba neden gecikti bu kadar şimdi merak ettim

Bence tkrr kanda baktır 2de yÜkselıo belkıde psıkolojıktır benım gbı Çok dÜŞÜndÜysen hamıleyım dıe ondanda geÇıkmıŞtır..bence fazlada dÜŞÜnmemeye ÇalıŞ

merhaba kizlar ben yeni katildim..uzun zamandir uye olmak istiyordum hep limit dolu oldugundan olmadi..ben de bebek istiyorum evlendigim 8 ay oldu yumurtalik kistiyle ugrasmakla gecti cogu ay''bi geciyor yumurtlama ilaclari iciyorum;olmayinca diger ay tekrar denememe firsat vermiyor yine cikiyor kist..bu ay yoktu ve klomen kullandim yine yarin adet gunum kac gundur adet sancisi cekiyorum,beklicektim ama dayanamayip su ucuz idrar testlerinden aldim negatif cikti..ne zaman cift cizgi gorucem buna guvenmelimiyim bilmiyorum adet olmak istemiyorummm:KK43:

merhaba kizlar ben yeni katildim..uzun zamandir uye olmak istiyordum hep limit dolu oldugundan olmadi..ben de bebek istiyorum evlendigim 8 ay oldu yumurtalik kistiyle ugrasmakla gecti cogu ay''bi geciyor yumurtlama ilaclari iciyorum;olmayinca diger ay tekrar denememe firsat vermiyor yine cikiyor kist..bu ay yoktu ve klomen kullandim yine yarin adet gunum kac gundur adet sancisi cekiyorum,beklicektim ama dayanamayip su ucuz idrar testlerinden aldim negatif cikti..ne zaman cift cizgi gorucem buna guvenmelimiyim bilmiyorum adet olmak istemiyorummm:KK43:

hg idrar testleri adetten en az 1hafta sonra belli oluyor eger çok merakl ediosan kan testine baktırabilirsin onun için adeti beklemene gerek yoktur inş hamişsind
ir

hg idrar testleri adetten en az 1hafta sonra belli oluyor eger çok merakl ediosan kan testine baktırabilirsin onun için adeti beklemene gerek yoktur inş hamişsind
ir
tesekkurler erkil ama bugun yaptirdim 0.52 cikti degilim hamile yani...cocugumun da benim gibi akrep olmasini istiyordum bu ay olsaydi terazi olcakti tek tesellim bu..sonraki ay olursa burcdas olucaz:p boyle dusunup avunayim bari..beklemek cok zor yaa umitlenip negatif sonuc almak...ne kolay saniyordum hamileligi meger cok zormus

helena canım sonucuna çok üzüldüm umarım gelecek ay kavuşursun bebeğine:)
şu kistlerle ilgili bişey sormak istiyorum, benim de bu ay oluşmuş sol overde 3,5 cm lik. ve yarın adet günüm; şimdi bu kistler adet olmayı geciktirir mi?
bi de bu çatlamayan yumurtadan dolayı mı oluşuyo? canım bilgi verirsen sevinirim...

helena canım sonucuna çok üzüldüm umarım gelecek ay kavuşursun bebeğine:)
şu kistlerle ilgili bişey sormak istiyorum, benim de bu ay oluşmuş sol overde 3,5 cm lik. ve yarın adet günüm; şimdi bu kistler adet olmayı geciktirir mi?
bi de bu çatlamayan yumurtadan dolayı mı oluşuyo? canım bilgi verirsen sevinirim...
saol catdog insallah kavusurum da sizlerle de paylasirim burda..kist konusunda uzman oldum artik benim surekli cikar.yumurtalik kisti catlamayan yumurta folikulunun kiste donusmesi sonucunda olusuyor;catlamayinca adet olmuyorsun;bekliyor bekliyor kist oluyor..adetle beraber gidiyor ama dedigim gibi bi ay kist var mesela o ay dogum kontrol hapi veriyor doktorum ;sansliysam bir ayda sonuc veriyor gidiyor bu sefer hemen yumurtlamaya yardimci klomene baslatiyor catlama seviyesine gelince de kendiliginden catlamasi aylari buldugu icin igneyle catlatiyor..catlamama sebebi beyindeki hipofiz bezinden salgilanan hormonun yeteriszligi diye aciklaniyor ama baska sebepler de olabiliyor..ben polikistik over hastasi oldugum icin benim yumurtalik yapim bozuk..ufak ufak yumurtalar oluyor cogunlukla buyumeyip kist oluyor;buyurse de zaten adet oluyorsun..o kadar bunaldim ki bekle bekle nereye kadar diyorum bazen ;;;bazen de Allahtan hayirlisini istiyorum niye bu kadar acele ediyorum diye kendime kiziyorum..az kaldi huniyle gezmeme:)bu arada bi okadar da hamilelikten korkuyorum:)panik atak var bende

tesekkurler erkil ama bugun yaptirdim 0.52 cikti degilim hamile yani...cocugumun da benim gibi akrep olmasini istiyordum bu ay olsaydi terazi olcakti tek tesellim bu..sonraki ay olursa burcdas olucaz:p boyle dusunup avunayim bari..beklemek cok zor yaa umitlenip negatif sonuc almak...ne kolay saniyordum hamileligi meger cok zormus

kesinlikle katiliyorum sana..3,5 senelik evliyim bi kac sene bekledim istemedim cocuk..istedigim zaman olcak sandim..simdi deli gibi istiyorum ama olmuyo hapla korunmadigim halde neden acaba diyorum..

doktor herseyin normal oldunu sölesede yinede insan olmaz korkusu yasiyo :sinifsinif:

canım bende senin gibiydim oğlumu eşimin doğum gününde doğurdum inat ettim bu gün doğurcam die oldu allahın izniyle.ama şunu unutmaki hayırlısını iste yaradandan...bende geçen ay bıraktım korunmayı olmadı o ay bakalım bu ay nolcak ama hayırlısıyla olsun diorum deilse zaten allahım vermesin...allah ilk önce hiç olmayanlara sonrada bana verir inş..isteyen herkesin olması dileğiylle

bilen tecrübeli arkadaşlar şu ana kadar hep eşim korunuyodu,ilk kez pazar ve pazartesi korunmasız beraber olduk,psikolojik midir bilmem mide bulantısı başladı.sol tarafımda ağrı.bi de iki gündür çok akıntı.son adet tarihimin ilk günü 15 ocak.neyin nesidir anlamadım.
ha bi de dün bir gün boyunca sürekli yürüdüm ayaklarım şişene kadar,şüpheli bir durum olabilir mi olsa bile düşer heralde o kadar yürümeye.
böyle durumlarda napmalı sabitlemelimiyiz kendimizi.

biz köyde çalışıyoruz...her gün 3 saat yolda geçiyor...o yoğunluk da dahi hamile kalıp sağlamca bebeğini dünyaya getiren arkadaşlar var...gün boyu yürümekten bişey olmaz korkma

bilen tecrübeli arkadaşlar şu ana kadar hep eşim korunuyodu,ilk kez pazar ve pazartesi korunmasız beraber olduk,psikolojik midir bilmem mide bulantısı başladı.sol tarafımda ağrı.bi de iki gündür çok akıntı.son adet tarihimin ilk günü 15 ocak.neyin nesidir anlamadım.
ha bi de dün bir gün boyunca sürekli yürüdüm ayaklarım şişene kadar,şüpheli bir durum olabilir mi olsa bile düşer heralde o kadar yürümeye.
böyle durumlarda napmalı sabitlemelimiyiz kendimizi.

cnm o psikolojik ama inş hamişsindir.yürümeyle bebiş düşmez sanmıorumm.........

X