Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar yazmıştım ocak 11 de aşılama yaptırmıştık adetime 5 gün vardı ama adet oldum aklımdan silmiştim aslında birkaç aydır ama aşılama yaptırınca heyecan duydum belki bu kez olur dedim ve kendimi istemeden kurdum hatta bu güne kadar hiç bebek giysileri falan yapmamıştım bir kaç gündür onu da yaptım örgü hırka yapıyordum ama bugün :KK43:((( hep vardır bi hayır diyorum teselli ediytorum kendimi ama gel görki umudum tükendi tükenecek eşime de diyemedim adet oldum diye oda ümitliydi nasıl bozayım moralini kendimi öyle kurdumki adet ollduğum halde ya varsa yine bir çok kişi ilk aylarda adet görebiliyor diyorum ama biliyorum kendimi kandırıyorum ilaç kullanmaktanda bıktım 57-58 kiloydum tedavilere başlamadan önce aradan 1,5 yıla yakın bir süre geçti ve 69 kiloyum bence kullandığım ilaçlar yaptı çünkü ilk defa bu kadar kilo alıyorum ve iştahım aşırı değil çok kötü durmuyor ama psikolojimi etkiliyor kilo hamile kalmadan bu kiloya çıktım ya hamile kalınca....yinede kalmayı istiyorum sıkı diyete girerim diyorum doğumdan sonra hormon ilacı da kullanmıycam o zaman nasılsa ama gelin görünki hepsi boş hayal ortada bebek falan yok olacağıda yok gibi görünüyor şimdi ikinci aşılamayı yaptırsammı bilmiyorum boşa kürek çekmekten yoruldum yardım edin bana kızlar sizde olmasanız kime anlatıcam bilmem hiçbirinizi tanımıyorum ama en yakın arkadaşımdan daha yakın görüp kimseye anlatamadıklarımı size anlatıyorum.hayatımız çok rutinleşti 4 yıldır evliyiz ve artık eksik yönümüzü bulmak istiyoruz sanki ondan başka hiç birşey mutlu edemeyecek bizi offfff allahım sen yardım et evimizin neşesini gönder rabbim....amiin

AAminn canım..Allahtan ümit kesme hiçbirzaman..Arkadaşın dediği gibi herşeyin bir vakti vardır..Demek ki vakti henüz gelmemiş..Demek bu ay hakkında hayırlı değilmiş..Demek ki Allah senin kendisine daha yakın olmanı ve daha çok dua etmeni istiyor..İnşallah en yakın zamanda ve hayırlısıyla anne olursun canım:Saruboceq:..İnşallah ben ve bütün isteyenler de...:Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar ben az önce kayıt oldum ama hep yazılarınızı takip ediyorum... Ben serophene ilacını kullanıdım çatlama iğnesinide vuruldum. şimdi kasıklarımda ağrı var ve baş dönmesi ile mide bulantısı oluyo acaba bu gebeliktenmi iğnenin yan etkilerimi acaba cvp verebilirmisiniz.

kızlar yazmıştım ocak 11 de aşılama yaptırmıştık adetime 5 gün vardı ama adet oldum aklımdan silmiştim aslında birkaç aydır ama aşılama yaptırınca heyecan duydum belki bu kez olur dedim ve kendimi istemeden kurdum hatta bu güne kadar hiç bebek giysileri falan yapmamıştım bir kaç gündür onu da yaptım örgü hırka yapıyordum ama bugün :KK43:((( hep vardır bi hayır diyorum teselli ediytorum kendimi ama gel görki umudum tükendi tükenecek eşime de diyemedim adet oldum diye oda ümitliydi nasıl bozayım moralini kendimi öyle kurdumki adet ollduğum halde ya varsa yine bir çok kişi ilk aylarda adet görebiliyor diyorum ama biliyorum kendimi kandırıyorum ilaç kullanmaktanda bıktım 57-58 kiloydum tedavilere başlamadan önce aradan 1,5 yıla yakın bir süre geçti ve 69 kiloyum bence kullandığım ilaçlar yaptı çünkü ilk defa bu kadar kilo alıyorum ve iştahım aşırı değil çok kötü durmuyor ama psikolojimi etkiliyor kilo hamile kalmadan bu kiloya çıktım ya hamile kalınca....yinede kalmayı istiyorum sıkı diyete girerim diyorum doğumdan sonra hormon ilacı da kullanmıycam o zaman nasılsa ama gelin görünki hepsi boş hayal ortada bebek falan yok olacağıda yok gibi görünüyor şimdi ikinci aşılamayı yaptırsammı bilmiyorum boşa kürek çekmekten yoruldum yardım edin bana kızlar sizde olmasanız kime anlatıcam bilmem hiçbirinizi tanımıyorum ama en yakın arkadaşımdan daha yakın görüp kimseye anlatamadıklarımı size anlatıyorum.hayatımız çok rutinleşti 4 yıldır evliyiz ve artık eksik yönümüzü bulmak istiyoruz sanki ondan başka hiç birşey mutlu edemeyecek bizi offfff allahım sen yardım et evimizin neşesini gönder rabbim....amiin

zeynocan lütfen canım bu kadar üzülme:KK43: söylemesi koly biliyorum ama ben de senle aynı durmayım 5 yıllık evliyiz evlat sahibi olmayı çok istiyoruz, eşimde de bende de hiçbir sorun yok ama olmuyor.bende senin gibi kilo aldım bebek düşünmeye başlamadan önce 50 kgdum yok aşılama, yok hormon ilaçları derken 62 kg ya çıktım.şuan 58 kgyum ama vermek niyetindeyim.aklımı bebeğe değil kg vermeye yoğunlaştırmaya çalışıorum bence sen de öyle yap, çünkü biz istesekte istemesekte olucağa varsa olur Rabbim isterse olur:)Biliyorum insan onca ilaçtan sonra çok umutlanıyo, aşılamadan sonra umutla bekleyip yıkılıyosun sonra ama o da geçiyo, Allah sevdiklerimizden ayırmasın, sağlık versin en önemlisi o, bak sakın hayatımız rutin, bebeğimiz eksik diye düşünme arkadaşım Rabbim elimizdekilerden eksik etmesin.eşin ve sen sağlıklısınız gününüzü gün etmeye çalışın.bu sırada zaten bbek gelicekse gelir herşey kısmet.tabiki bi rahatsızlığın varsa tedavi ettir ama yoksa durumun olunca istersen tüp bebek denersin.tabi sen bilirsin.
sevgilerle öpüyorum :)a.s.

benimde 3ocakta hasta olmuştum hesaplayıcıda 3 hafta ama şubatın 3de daha 9 gün var
beklemek gerçekten zor 1tane oğlum var inşallah 1tane daha olur allah isteyen herkese versin inş...

kızlar benım adetimin 14 15 16 günleri feci ağrılarım oldu ve iş yaprken yere eğilirken kasıklarım ağrıyor 2 iki gündür tansiyonum düşüyor yıldızlar uçuşuyor daha adetimi 10 gün var sizce gebe kalsam bu kadar çabuk belli olurmu allah hepinizini gönlüne göre versin

arkadaşlar merhaba bnm reglime 8 gün var kan tahlili yaptırsam hamile olup olmadığım belli olurmu lütfen birşeyler yazın...

biblocum benimde senin gibi bakalım yarın kan tahlili yaptırcam bekleyemedim ayın3 napım...bakalım çıkacak mı

slm
yeni üye oldum. Gerçi uzun zamandır takip ediyordum ama paylaşıma katılmak güzel olur diye düşündüm. Benimde 5 gün var.

selam arkadaslar ben bu siteye yeni uye oldum adetime 9 gun falan var ama 2 haftaya yakindir mide bulantisi kasik ve bel agrisi cekiyorum yanisira cok halsizlik ve uyku durumu var acaba hamile olma ihtimalim varmidir

canım daha 9 gün var diyorsun ve 2 hafta önceye gidersek sanırım hamile olman zor gibi geldi bana yumurtlama sancısı olmasın bunlar ama inş hamilesindir.

canım daha 9 gün var diyorsun ve 2 hafta önceye gidersek sanırım hamile olman zor gibi geldi bana yumurtlama sancısı olmasın bunlar ama inş hamilesindir.
insallah canim cok sagol iyi temennin icin banada hamile degilmisim gibi geliyo ama iste umut herseyden nem kapar oldum:)

arkadaşlar merhaba bnm reglime 8 gün var kan tahlili yaptırsam hamile olup olmadığım belli olurmu lütfen birşeyler yazın...

slm biblo eger hamileysen cikar ama ben bekle derim yinede bende cok ayni durumlar yasadim hatta gecen ay 5 gun gecikti bu defa kesin hamileyim dedim hatta idrar testinde ikinci cizgi silik cikmisti sonra kan testi yaptirdim degilmisim bence biraz bekle adetin 5 10 gun falan gecsin sonra yaptir

biblocum benimde senin gibi bakalım yarın kan tahlili yaptırcam bekleyemedim ayın3 napım...bakalım çıkacak mı

kızlar daha çok erken kanda en azından bi 3 5 gün daha bekleyin inşallah hamilesinizdir ama biraz sabırrr

selam arkadaslar ben bu siteye yeni uye oldum adetime 9 gun falan var ama 2 haftaya yakindir mide bulantisi kasik ve bel agrisi cekiyorum yanisira cok halsizlik ve uyku durumu var acaba hamile olma ihtimalim varmidir

belki hamilesindir ama bunlar bunlaarı hamilelik belirtisi olarak yorma çünkü bu kadar erken belirti veremez 2 hafta önce bebek bile döllenmemiş oluyo çünkü biraz sabır en azından adet günü bekle dualarım sizlerle inşallah en kısa sürede kavuşursunuz bebeklerinize

aaahhhh ahhhh benim bir ay 5 gün bir ay 7 gün geçti ama malesef yok....
bende çok istiyrum ama :KK43:

daha çok erken ve çoğu belirti psikolojik oluyor ben bütün belirtileri 2 aydır yaşıyorum ama yok mafoldumben

belki hamilesindir ama bunlar bunlaarı hamilelik belirtisi olarak yorma çünkü bu kadar erken belirti veremez 2 hafta önce bebek bile döllenmemiş oluyo çünkü biraz sabır en azından adet günü bekle dualarım sizlerle inşallah en kısa sürede kavuşursunuz bebeklerinize

çoook çok haklısın selma ....

kızlar acaba hamilemiyimmmmmmmmmmmmmmmm adetime 2 gün var bugün pembe bir akıntı geldi ayrıca göğüslerim acıyo hamile olabilirmiyim sizce

X