Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm kızlar bir yıldır yazılarınız paylaşımları okuyorum bende 2 yıldır bebk isteyenlerdenim alah hepimize nasip etsin eşim ve bende bir problem yok dr pisikolojik olduğunu söledi bu ay adetim 3 gün geçikti 1 hafta önce bel ağrısı çektim çok ve kabızlık şimdide kasıklarım batıyor ve adet olucakmışım gibi ağrı çekiyorum ama hala bişey yok sizce hamiş olabilrimiyim ? lütfen yardım
canım bence olabilrsin bir test al evde yap

o kadar çok test yaptımki 2 yıldır anlatamam birkeresinde hastanede kan testi yaptırdım dr hamilesin dedi sevinci anlatamam ama sonra dr testi yanlış yorumlamış korkuyorum yine öle olursa diye benim gibi ağrı çeken varmı acaba

bu gün 6 gün oldu ya test yapıyorum negatif offf her gün yazıcam buraya inşallah olmam hamişimdir....

bu gün 6 gün oldu ya test yapıyorum negatif offf her gün yazıcam buraya inşallah olmam hamişimdir....

Benim de 7 gün olacak ama hala yok..Testler negatif..Çok sıkıntılı bir süreç..Belirsizlik çok yoruyor..Seni çok iyi anlıyorum..Kan testi yaptırdın mı peki?

Benim de 7 gün olacak ama hala yok..Testler negatif..Çok sıkıntılı bir süreç..Belirsizlik çok yoruyor..Seni çok iyi anlıyorum..Kan testi yaptırdın mı peki?

haklısın beklemek çok yorucu ve zorlu bi süreççç.ama kan testi yaptır derim ben çünkü kan testi daha ii sonuç veriyoooo bence bekleme fazla....

yaptırmadım geçen ay 5 gün gecikmişti yaptırmıştım çıkmadı korkuyorum... ne bilim karnımda ağrıyo her seferinde oldum diyorum yok bişi..

Arkadaşlar merhaba,
İlk kez buraya yazıyorum. Ben en son 21 aralıkta regl oldum, bu ay 13 ocakta kahverengi ve pembe akıntılarım oldu. Devamında normal regl olduğumdan çok daha az kanamam başladı ve hala devam ediyor. Göğüslerimin içi sertleşti, dokununca acıyor ve yaklaşık 2 haftadır bu halde. Bu hafta biraz ağrısı azaldı.

18 ocakta certain gebelik testi yaptım ama gece yatmadan yapmıştım ve negatif çıktı. Sizce hamile olabilir miyim?

Arkadaşlar merhaba,
İlk kez buraya yazıyorum. Ben en son 21 aralıkta regl oldum, bu ay 13 ocakta kahverengi ve pembe akıntılarım oldu. Devamında normal regl olduğumdan çok daha az kanamam başladı ve hala devam ediyor. Göğüslerimin içi sertleşti, dokununca acıyor ve yaklaşık 2 haftadır bu halde. Bu hafta biraz ağrısı azaldı.

18 ocakta certain gebelik testi yaptım ama gece yatmadan yapmıştım ve negatif çıktı. Sizce hamile olabilir miyim?

bence değilsin ama doktora görün 2 hafta kanamannın sürmesi normal değil gb.

canım çok ama inan ki çok üzüldüm göz yaşlarımı tutamadım okurken.allahım herşeyin hayırlısını verir bunu unutma.ve biliyormusun %99 düşük olan bebekler özürlü oldukları için tutunumazlar.yüce rabbim herşeyi öyle güzel tasarlamışki akıl sır erdirmek imkansız.lütfen moralini yüksek tutmaya çalış ve ümidini yitirme
geçmiş olsun.

haklısın beklemek çok yorucu ve zorlu bi süreççç.ama kan testi yaptır derim ben çünkü kan testi daha ii sonuç veriyoooo bence bekleme fazla....

Ben bir günüm geçince yaptırdım 2.6 çıktı yani negatif...Ogün doktor ultrasonla da baktı..Bir problem olduğunu söylemedi..

yaptırmadım geçen ay 5 gün gecikmişti yaptırmıştım çıkmadı korkuyorum... ne bilim karnımda ağrıyo her seferinde oldum diyorum yok bişi..
Neden korkuyorsun ki hamile miyim değil miyim diye kafan karışacağına belli bir sonuç olsun..Belirsizlik daha kötü...Ve inşallah hamilesindir canım...

Neden korkuyorsun ki hamile miyim değil miyim diye kafan karışacağına belli bir sonuç olsun..Belirsizlik daha kötü...Ve inşallah hamilesindir canım...

:KK43: galiba değilim bu gün oldu gb oooffff :sinifsinif: bir ay daha beklicem neyse hayırlısı olsun... allah hepimizin gönlüne göre en hayırlısını versin.

X