Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

merhaba arkadaşlar ben henüz yeniyim burda yazdıklarınızı okuyrum ne zamandır.ama benim baya bi bilgi eksikliğim var hamilelikle ilgili
1.5 aydır korunmuyorum ama daha önce hiç doğum kontrol hapı felan kullanmadım yumurtlama günlerime göre hareket ediyorum nasıl anlıycam hemn hamile olup olmadığımı

seelam arkadaslar ben 10 kasımda adet gordum bu ayın 24 u gıbı yumurtlama gunumdu.degerlendırdık.fakat son zamanlarda belım cok agrıyorr sureklı uzandıgımda daha net anlıyorum ayrıca dun 1 2 damla kan geldı adetıme 5 gun falan var.bugunde sag kasımda kramplar var cok sancı yapıyor.sızce bunlar hamılelık belırtısı olabılırmı

canım sankı hamılelık belırtılerı gıbı bahsettıklerın.lekelenmede belkı bebek yerlesıyordur onun lekelenmesı baya kadında da oluyormus bu.bence sen hemen bı test yaptırrrrr

kızlar benım reglım 7 gun gectı ama buarada hafıf pembe akıntım oldu bu 6 gun ıcınde ...
ped koyuyorum sureklı ama bırsey gelmıyor bu sızce neden olabılır boylebırsey yaşayan varmı ???
idrar testı yapıcam cesaret edemıyorum :KK43:
bana yardımcı olurmusunuz ??

herkese merhaba...
yeni üyeyim bende... öncelikle tüm hemilelere hayırlı ve sağlıklı evlatlar, benim gibi bebek hayalleri kuranlarada bir an önce müjdeli haberler diliyorum..
ben yaklaşık 1 ay önce rahim filmi çektirdim... kanallarım açık çıktı... ben 27 kasımda adet oldum... yaklaşık 2 gündür sol yumurtalığımda ağrı ve seğirme var... ağrıyı geçtimde bu titreme gibi şeyin ne olduğunu anlayamadım :sm_confused: bir bilen varmı acaba?

arkadaslar belırtısı arasında gece uyuyamayan varmıı ben dıgerlerını gectım kasık bacak agrısı göğüs ağrısı bunları regle yoruorm ama bu uykusuzzluk ne bıde karın alt kısmı agrıo sankı heran hasta olacakmısım gıbı bır 5 gunudr bole 3 gun sonra regl gunum hayırlısı

merhaba arkadaşlar.aranıza yeni katıldım.adetim 6 gün gecikti ama adetimin olması gereken gün ve geciktiği 4. gün gebelik testi yaptım.ikisindede negatif çıktı.ama belirtilerim var.midem bulanıyor ve ağrıyor.1 2 gün midemden dolayı kalkmadan yattım.akıntım fazlalaştı.adet olcakmışım gibi kasıklarım ağrıyor.ama testlerin ikiside çok belirgin tek çizgiydi.hamile olabilir miyim yine de?

ben yarın sabah test yapıcam... kasıklarımın ve belimin ağrısından ölücem... başımda çok ağrıyor... ilaç almak istemiyorum... umarım üşütmemişimdir... sol kasığımdaki seğirmenin ne olduğunu anlayamadım ama... bu ilk defa başıma geliyor... titreme gibi... bu titremeden haberi olan varsa bana bişi yazsın lütfen... cuma günü doktora gidicem...

yok 2 adet arasındayım resmen... ben kasım 27de adet gördüm en son... kafaya takan bi tip değilim ve inan kendimi dinlemiyorum... işyerinde arkadaşlarım bile neyin var dediler... kendimi hiç iyi hissetmiyorum... çok ağrım var... geçen ay yumurtalıklarıma filan yerşeyime baktırdım tüm testlerim yapıldı... yara iltihap filan gibi bi durumumda yok.... ben yarın sabah uyanınca test yapıyım bi tane... böyle olmıcak bari hamile değilsem ilaç alırım...

ya bilmiyorum ama bence sen yumurtlama döneminde olabilirsin çünkü daha çok yeni adet olmuşsun bu kadar kısa sürede belli olurmu bilinmez zaten test yapsanda sonuç negatif çıkıcaktır ama kan testi yaptırabilirsin

benim şüphem acaba geçen aydan hamile kalıp üstünemi adet oldum? çokta ilginç adet oldum zaten... tuvalete girdim bi baktım adet olmuşum.. ne ağrı ne sızı... zaten günüde değil 3-4 gün önce oldum...

kıslar kasıklarımda ağrı var adet olacakmışım gibi yafff 2 günüdür geçmedi. ayaklarımda da hep patik var yaaa hiç çıkarmamm

X