Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

selam kızlar lütfen cvp yazın dün yazmıstım aksam dra gittim vajinal ultrasonla görmedi kan testinde 185 çıktı ama 2 gün sonra bidaha gel kan testi yap dedi sizce kesin hamilemiyim

selam kızlar hayırlı kandiller yapacağım ibadetleri düşünürken lavoboya gittim ve çok açık pembe akıntımın içinde leke gördüm çok üzüldüm aslında günüm 8 gün geçmişti.bugün olamsı çok züdü beni normalde bebek yoksa adet olmak istiyordum çünkü 3. günü dr. gitcem pko dan şüphelenmeye başladım sizce bu yerleşme kanaması olabilrimi sat 8 ağustostu yerleşme kanamsı olsa daha erken olması lazım dimi arkadaşlar. bide orucumu bozmayı düşünmüyorum Rabbim yine sevap yazar diye düşünüyorum.size ne yapayım

selam kızlar lütfen cvp yazın dün yazmıstım aksam dra gittim vajinal ultrasonla görmedi kan testinde 185 çıktı ama 2 gün sonra bidaha gel kan testi yap dedi sizce kesin hamilemiyim

canım gözün aydın 185 çıktığına göre gebelik var. ama daha küçük olduğu için kese görünmez. bu dönemde kandaki değerlere göre gebelik takibi yapılıyo. 2 günde sonra demesinin sebebi 2 günde bir değerlerin 2 kat artması gerektiği. korkmana gerek yok hamilesin

canım gözün aydın 185 çıktığına göre gebelik var. ama daha küçük olduğu için kese görünmez. bu dönemde kandaki değerlere göre gebelik takibi yapılıyo. 2 günde sonra demesinin sebebi 2 günde bir değerlerin 2 kat artması gerektiği. korkmana gerek yok hamilesin

SELMA sagol hamile olduguma inanamıyorum.canım dün sen söyleyince içim içimi yedi gittim bende tesekkür ederim.bakalım 2 gün sonra ne çıkcak.

SELMA sagol hamile olduguma inanamıyorum.canım dün sen söyleyince içim içimi yedi gittim bende tesekkür ederim.bakalım 2 gün sonra ne çıkcak.

en iyisini yapmışsın gitmekle. inanmak gerçekten çok zor bende henüz 6 haftalığım ben de inanamıyorum keseyi cuma akşam gittiğimde anca gördüler. seninki daha çok küçükya görülmemesi normal. ama 185 iyi bi değer 2 gün sonra tekrar yaptır bakalım nolcak

selam kızlar hayırlı kandiller yapacağım ibadetleri düşünürken lavoboya gittim ve çok açık pembe akıntımın içinde leke gördüm çok üzüldüm aslında günüm 8 gün geçmişti.bugün olamsı çok züdü beni normalde bebek yoksa adet olmak istiyordum çünkü 3. günü dr. gitcem pko dan şüphelenmeye başladım sizce bu yerleşme kanaması olabilrimi sat 8 ağustostu yerleşme kanamsı olsa daha erken olması lazım dimi arkadaşlar. bide orucumu bozmayı düşünmüyorum Rabbim yine sevap yazar diye düşünüyorum.size ne yapayım

vuslat benim adetim 10 gün gecikti idrar testinde silik çıktı sonra 2 gün sonra kahverengi leke geldi 2 damla ve geçti dün de dra gittim gebelik çıktı kanda ama 2 gün sonra tekrar gel dedi.sana umut vermek istemem ama yerleşme kanamasıdır belki ama dra git bence.

merhaba arkadaşım bende pko hastasıyım nedne pko dan şüpheleniyorsun yazabilirmisin birde eğer pko varsa yumurtlama ya hiç olmuyor yada geç olabiliyor geç olan yumurta döllendiyse bunun yerleşmeside geç olabilir ben sanırım hiç yumurtlamıyordum ama bu ay bazı kürlerle oldu ve test için arefe gününü filan bekliyorum yumurtlamada ovülasyon testi ile belirkledim ve belirtilerinide yaşadım ilk defa sanırım oldu bu ama rabbim izin verdi ve kürler işe yaradı inşallah hamilesindir ya mucib allah dualarını kabul etsin inşallah

ben çıkıyorummm
uzun bi süre girmek istemiyorum topiğe...
hepinize şimdiden iyi bayramlar....selamcım konuşuruz..kendine çok çook iyi bak..yiğenimizede....

vuslat benim adetim 10 gün gecikti idrar testinde silik çıktı sonra 2 gün sonra kahverengi leke geldi 2 damla ve geçti dün de dra gittim gebelik çıktı kanda ama 2 gün sonra tekrar gel dedi.sana umut vermek istemem ama yerleşme kanamasıdır belki ama dra git bence.

peki arkadaşım benim durumuma ne diyorsun daha öncede yazdım bilmiyorum okudunmu ama ben ağustosun 12 sinde adet oldum 3 eylülde yani adetimin 23. günü yumurtladım bu tarihlerde ve öncesinde gün aşırı ilişki oldu ve yumurtlama tarihinin üzerine 15 gün ekleyerek test yap dediler ban şimdi ben ya arefe yada 18 inde test yapıcam bazı şeyler var yumurtlama günümde uzayan şeffaf renkte yumurtlama akıntım olmuştu ve o ara kesildi 1-2 gün sonra sı sanırım akıntılar başladı beyaz losyon gibi bu çok az, sonra açık sarı çokkk afedersin burun salgısı gibi şimdide şeffaf akıntım oluyor azaldı gerçi kaşıntı koku filan yok akıntım sarıyken filan yoğundu biraz yani eskiden hiç olmazdı mantar olurdum oda zaten peynir kesiği gibi olurdu ama mantar olmuyorum 1 senedir artık neyse belimde ağrı var hafif birde karnım kasıklarım özellikle çokk şişşş wc ye çook rahat ve sık çıkıyorum ama yinede çatlıcak gibi ama kasıklarım tabi kasıklarımda ağrı da var benim adetim ilaçla olduğu için pek belirti vermez hatta hiç vermezdi

X