Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

slm kızlar ya ben 14ünde adet lma gerekiyodu 10-12 gündür gögüslerim inanılmaz şişti dun sabah dayanamayıp test yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi bu sabah yaptım yine silikti dayanamadım öğleden sonra gidip başka bi marka aldım çok net çıktı ikinci çizgi ama sanki adet olcak gigi arada ağrım var ya dualanızı bekliyorum inşallah hamileyimdir allahım isteyen herkese nasip eder inşallah kantesti yaptırıp negastif duyma k çok kötü olduğu için biraz daha beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem

sanırım hamilesin....en ii sonucu kantestinde alırsın....inşllh hamişsindir

slm kızlar ya ben 14ünde adet lma gerekiyodu 10-12 gündür gögüslerim inanılmaz şişti dun sabah dayanamayıp test yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi bu sabah yaptım yine silikti dayanamadım öğleden sonra gidip başka bi marka aldım çok net çıktı ikinci çizgi ama sanki adet olcak gigi arada ağrım var ya dualanızı bekliyorum inşallah hamileyimdir allahım isteyen herkese nasip eder inşallah kantesti yaptırıp negastif duyma k çok kötü olduğu için biraz daha beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem

tebrik ederim hamilesin zaten idrar testlerinin hatalı pozitif vermesi çok küç,k bi ihtimal. kaldı ki 3 ayrı test yapmışsın. bence kan testi yapmak için hiç çekinme hadi gözün aydın

kandiliniz mübarek olsun kızlarrr rabbim dualrımızı kabul eder dilerimki sağlık mutluluk ve huzur yuvamızdan hiç eksilmesin kimsenin kucağı boş kalmasın inşallahh aminnnnnnnn

Bu gece bin aydan daha hayırlı olan Kadir gecesi. Kulun Rabbine yakın olduğu gecelerin en önemlisi? Kendisine dua edenleri geri çevirmeyen, günahları bağışlayan, her şeyi bilen, gören ve duyan Yüce Allah tüm dualarımızı kabul etsin.
kadir geceniz mübarek olsun

arkadaslar merhaba.Benim adet kanamalrimda 2 aydir düzensizlik vardi ve rengi biraz daha koyuydu.Normalde 5-6 gün sürerken 3-4 günde bitiyordu.biraz arastirdim ve cevresel faktör veya stresten olabilecegini veya bazi gebelikliklerde bebegin yerlesme sürecinde bu sekilde kanama görüldügü yaziyordu.
Idrar testi yaptim ve cizgi silik pozitif cikti.Bende hiçbir belirti olmadi düzensizlik disinda.
Erkek arkadasimla hiç o raddeye gelmedik..Sizce testte bir hata olabilir mi?
kan testi daha güvenilir olabilir mi? Bir de ben bu testi adetimin bittiginin 2.günü yaptim.idrarimda kan varsa sonucu etkilemis olabilir mi..
yardimci olursaniz cok sevinirim.

arkadaslar merhaba.Benim adet kanamalrimda 2 aydir düzensizlik vardi ve rengi biraz daha koyuydu.Normalde 5-6 gün sürerken 3-4 günde bitiyordu.biraz arastirdim ve cevresel faktör veya stresten olabilecegini veya bazi gebelikliklerde bebegin yerlesme sürecinde bu sekilde kanama görüldügü yaziyordu.
Idrar testi yaptim ve cizgi silik pozitif cikti.Bende hiçbir belirti olmadi düzensizlik disinda.
Erkek arkadasimla hiç o raddeye gelmedik..Sizce testte bir hata olabilir mi?
kan testi daha güvenilir olabilir mi? Bir de ben bu testi adetimin bittiginin 2.günü yaptim.idrarimda kan varsa sonucu etkilemis olabilir mi..
yardimci olursaniz cok sevinirim.

kan testi kesin sonuç verir

Kadır gecenız mubarek olsun arkadaslar , dualarınız kabul olsun .

Arkadaslar ben bunları ogrendım hamilelikteki belirtileri bunlarmıs diye

1.mide bulantısı,baş dönmesi
2.yorgunluk ve sürekli uyku hali
3.alt karında şişkinlik
4.akıntının artması
5.göğüslerin şişmesi hassasiyet
6.göğüs uçlarının renginin koyulaşması
7.sık sık idrara çıkma
8.bel ağrısı
9.ağızda kuruluk
10.ağızda metal tadı hissetmek
11.kokulara aşırı hassasiyet