Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

nasıl yaaa...bi kere bile aramadımı.tebrik etmedimi...aranız nasıldır normalde???

ay şaşırmışlar ayol torun torun diye başımın etini yediler hamile olduğumu öğrendikten sonra önce kendi anneme:jeyyar: sonra onun anasına gittik orda tebrik etti ama ondan sonra ne aradı ne sordu zaten ben bi kendi babamı ide onun anasını anlamadım gittinaniknanik

ilk defa cuma akşamı lahmacuna aşerdim:) saat 11 di gece gece uğraştırmiyim adamı dedim söylemedim sabah söyledim. oda niye söylemedin filan dedi neyse sonra ablamlar annem ben dışarı çıktık alışverişe onlara söyledim hemen gittik lahmacun yemeğe 2 tane yedim şiştim patlıcam eve geldim eşim geldi elinde lahmacun:bbo::bbo: ay bayılıcam sandım adam kırılmasın diye bitane yedim ama omu beni yedi benmi onu yedim bilemedim

ayyy kıyamm..ne güzel yaaa...
cinsiyet konusunda ne diyosun..tabiki sağlıklı olsun önce ama..:emir_bebek:

ayyy kıyamm..ne güzel yaaa...
cinsiyet konusunda ne diyosun..tabiki sağlıklı olsun önce ama..:emir_bebek:

valla canım sağlıklı hayırlı olsun tabi ama çocukluğumdan beni gönlümden geçen kız çocuğu ama hamile olduğumu öğrenmeden bikaç gün önce rüyamdan erkek kardeşimi görmüştüm ben hamileymişim ve kontrole gidiyoduk ve çocuğu görüyoduk ultrasonda erkekti:) bilmiyom artık içimden hiçbişey geçmiyo

cnm bende dün adet olmam gerekti hala olmadı bendede akıntı var inşallah hamilesindir cnm ya:Saruboceq:

sende canım inşallah sende hamilesindir hamileyizdir ben sarı akıntıya taktım kafayı gebelik belirtilerinde bir çok kadında olmuş bu sarı akıntı ve yoğun kokusuz kaşıntısız olanı rabbim büyük bakalım bir çok yerde yazdım burdada yazayım bir öneri kızlar muhakka dua ediyorsunuzdur ama istiyorumki hepimiz edelim dua esmaül hüsnadan 3 isim

Çocuğu olmayan bir kadın, yedi gün oruç tutup iftar vaktinde "Yâ Musavvir, Ya Bari, Ya Hâlik" isimlerini su üzerine 21 kere okuyup üfürse ve o sudan iftar eylese Cenab-ı hak bu isimlerin hürmetine makbul bir çocuk ihsan eder." (7)

Musavvir : Tasvir eden, herşeye şekil ve suret veren
Bâri : Yaratan, kusursuzca var eden
Hâlik : Yaratıcı
y şafi çekebilirsiniz tesbih şifaiçin ya mucib duaları kabul eden anlamında ya mucib çekebilirsiniz ne bilim hamile olanlar el muheymin çekebilirler koruyan gözeten anlamında yani bunu ne zamn ne kadar yapacaz diye bişi yok aklımıza geldikçe ve müsait oldukça çünki rabbimizi ne kadar anarsak o bziizm yanımızda olur heleki en güzel isimler onundur onu bu isimlerle anmamız çok daha güzel ben her ismini çekiyorum müsait olunca ve rabbimi daha çok seviyorum

ilk defa cuma akşamı lahmacuna aşerdim:) saat 11 di gece gece uğraştırmiyim adamı dedim söylemedim sabah söyledim. oda niye söylemedin filan dedi neyse sonra ablamlar annem ben dışarı çıktık alışverişe onlara söyledim hemen gittik lahmacun yemeğe 2 tane yedim şiştim patlıcam eve geldim eşim geldi elinde lahmacun:bbo::bbo: ay bayılıcam sandım adam kırılmasın diye bitane yedim ama omu beni yedi benmi onu yedim bilemedim

ayyy çok güzel şeyler bunlar olsun rabbim senin ve bütün hamilelerin bebeğini korusuın sağlık sıhhat uzun ömür versin hayırlısı ve sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 41 kere maşllah subhanallah

evet tabiki sağlıklı olsun inş...ben saftiriğide önceden hep heves ederdim.ikiz bebeklere ama zıt ikiz...maksat bi doğumda ikisinide aradan çıkarmak.:roflol:.ayyy rezalet..utanıyorum valla...kaydirigubbakcemile3

evet tabiki sağlıklı olsun inş...ben saftiriğide önceden hep heves ederdim.ikiz bebeklere ama zıt ikiz...maksat bi doğumda ikisinide aradan çıkarmak.:roflol:.ayyy rezalet..utanıyorum valla...kaydirigubbakcemile3

davulun sesi uzaktan hoş geliyo tabi iki çocuğa bakmak okadar kolaymı kız deli

kızlar ben kaçtım...yarın görüşmek üzere.selmaaaaa yarın burda ol...
(içimden bi ses bebek yok diyo ama kırmızılar niye gelmiyo...enazından onun çaresine bakarız...)öpüyorum sizi..allaha emanet olun...

kızlar ben kaçtım...yarın görüşmek üzere.selmaaaaa yarın burda ol...
(içimden bi ses bebek yok diyo ama kırmızılar niye gelmiyo...enazından onun çaresine bakarız...)öpüyorum sizi..allaha emanet olun...

hadi canım hayırlı haberlerde gel dualarım seninle yarında geç kalma çok öptüm

slm kızlar ya ben 14ünde adet lma gerekiyodu 10-12 gündür gögüslerim inanılmaz şişti dun sabah dayanamayıp test yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi bu sabah yaptım yine silikti dayanamadım öğleden sonra gidip başka bi marka aldım çok net çıktı ikinci çizgi ama sanki adet olcak gigi arada ağrım var ya dualanızı bekliyorum inşallah hamileyimdir allahım isteyen herkese nasip eder inşallah kantesti yaptırıp negastif duyma k çok kötü olduğu için biraz daha beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem

slm kızlar ya ben 14ünde adet lma gerekiyodu 10-12 gündür gögüslerim inanılmaz şişti dun sabah dayanamayıp test yaptım hafif silik çıktı ikinci çizgi bu sabah yaptım yine silikti dayanamadım öğleden sonra gidip başka bi marka aldım çok net çıktı ikinci çizgi ama sanki adet olcak gigi arada ağrım var ya dualanızı bekliyorum inşallah hamileyimdir allahım isteyen herkese nasip eder inşallah kantesti yaptırıp negastif duyma k çok kötü olduğu için biraz daha beklemek istiyorum tabi dayanabilirsem

işallah hamilesindir... iyi dileklerim seninle:Saruboceq:

X