Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

öncelikle herkese günaydınnnlarrrr

nasılsınız kıslarrrr

günaydın canımm opuyorumnanaktan

günaydın kızlar...bugün adet gecikmemin üçüncü günü.daha önce gecikmezdi hiç.
sat larım şöyle
24 haziran
19 temmuz
13 ağustos
internetteki hesaplayıcıya göre 7 eylülde olmalıydım.testi ne zaman yaptırsam ki

kan tahlili yaptır çıkar canım inşallah hamişsindirrrrrrr opuyorumnanaktan

günaydın kızlar

günaydın canımm

ya kızlar ben sigarayı bırakamıyorum ya :KK43::KK43::KK43: napcamı bilmiym valla bebeğime bişey olcak diye çok korkuyorum ama bırakamıyorum:KK43:(

kızlar günüm 7 gün geçti bugün doktora gideceğim burada okuduğum belirtiler var ama yinede korkuyorum inşallah ben de hamileyimdir çok heyecanlıyım dua edin bana da

kızlar günüm 7 gün geçti bugün doktora gideceğim burada okuduğum belirtiler var ama yinede korkuyorum inşallah ben de hamileyimdir çok heyecanlıyım dua edin bana da

inş canım hayırlı haberler alırsın şu mübarek günlerde :Saruboceq:

ya azattım biraz ama azalttığım halde çok:KK43: 2 paket içerdim eskiden şimdi 10 tane zar zor içiyorum

:eek:klava:
neeeeeeeeeeeeee
kızım ne yapıyosun sen yaaa eskiden kendin içindi ama şimdi bide beben çıktı 10 tane fazla doktorlar 3-4 taneye kadar izin veriyolarmış yapma lütfen yaaa

selam kızlar nasılsınız ayyy selmaa sen sigaramı içiyosunnn :S yazık cnm bebeğine yaa kendini düşünmüyosan bebeğini düşün bırakmaya çalış azaltmışsın ne güzel eminim bırakabilirsinde

selmacım düşünsene onun küçücük bedenini zehir dolaşıyo bebeğine bunu yapma onun için nelere katlanıyosunuz azaltmakla olmaz birden bırak bence zor biliyorum ama o melek için herşeye değer

biliyorum ya mafoldumben çok olduğunu da biliyorum ama yapamıyorum iradesizim galiba ağlıyorum ama bırakamıyorum :çok üzgünüm:

günaydın kızlar.
hamile olupta sigara içenler neolursunuz içmeyin yazık bebeklerinize şimdiden tam gelişmemiş ciğerlerini mahvediyorsunuz.
ayrıca doğumdan sonrada içmeye devam ederseniz bebeğinizi emziremezsiniz.sigara sütü azaltıyor.benim 2 arkadaşımda sigara içiyordu ve ek mama kullanmak zorunda kaldılar çünkü sütleri yetersizdi öyle oluncada mama bebeğe daha cazip geldi galiba 3. aya bile gelmeden emmeyi bıraktılar.anne sütünün önemini sizde biliyorsunuzdur.en az 6 ay emzirmek gerekiyor.nacizane görüşlerim.
ınşallah hamilelikte tiksinirsinizde bir daha içemezsiniz.

benim adetim gelmedi hamiş belirtisi yok hiç arada sol kasığımda sızı hissediyorum yüzümde sivilce çıktı adetmi olcam acabamafoldumben

Kızlar yumurtlama günüm 2-7 eylül tarihleri arasında. Adet günüm de 20 Eylül. 11 günüm kaldı regl olmama. Benim karnımda hafif bir ağrı var ve 2 gündür inanılmaz bir halsizlik ve baş dönmesi hakim vücudumda. Aniden filan ayağa kalkınca yalpalıyorum. Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa hastamıyım:KK43:( ılaç da kullanamıyorum hadi hamileysem diye...

kıslar acil sorumvar hmişlerimizden bilen varmı??adetime 7 gün var şimdiye kadar hi akıntım yoktu şimdi su gibi sap sarı geldii?????ayy heyecan yaptımmm ne olur bilen varsa bi şii yazın

reglden uc bes gun once oyle geldıgını bılıyorum benım ole oluyo yanı
hamılelık belırtısı olan akıntı bende sarı olmadı her ayın aksine
umıdını kırmak ıstemem ama daha cok erken belırtı ıcın bence bıraz daha sabret ınsallah gonlundekı dıleklerı kabul eder allahım

Kızlar yumurtlama günüm 2-7 eylül tarihleri arasında. Adet günüm de 20 Eylül. 11 günüm kaldı regl olmama. Benim karnımda hafif bir ağrı var ve 2 gündür inanılmaz bir halsizlik ve baş dönmesi hakim vücudumda. Aniden filan ayağa kalkınca yalpalıyorum. Bunlar gebelik belirtisi olabilir mi? Yoksa hastamıyım:KK43:( İlaç da kullanamıyorum hadi hamileysem diye...

cok erken belırtıler ıcın daha
dollenme olduysa bıle yumurtlama gununde rahme 7-8 gunde yerlesıyo zaten
yumurtlamayla alakalı bı durumdur o bence cok takılmamaya calıs belırtılere
allah en kısa zamanda mutlu haber duyursun

X