Erken Hamilelik Belirtileri Üzerine Paylaşım Alanı

kızlar meraba giremedim 3-4 gündür giremiyorum taşınma olayım var da..kızlar geçmişi de okuyamadım hamiş var mı yeni..benim bu ay da os çıkıcak smir sonucumda enfeksiyon ve kronik sistit çıktı tedavi görüyorum..bu sürede de ilişki yasak:KK43:((( en verimli günlerim gidiyo..neyse artık ekimde güzel haberler vermek dileğiyle:KK43:(

ii akşamlar kızlar nasılsınız bakalım... ben çarşamba ilk aşılamamı olucam bugün çatlatma iğnemide vurundum çarşamba 15.30da aşılamamm var inş tutar benim için dua edebilirmisiniz?

nasıl diyim goncam bi anda karnıma hafi bi sancı girdi sanki damladı damlıycak gibi olsu kırmızlar...ben artık ümidimi kaybettim

inşllh kızlar ama ne biliyimm düşün düşün stres oldum iyice en iisi takmamak ama onu da biz beceremiyoruz...gülde inşllh bidahaki ay hamiş olursun

kızlar meraba giremedim 3-4 gündür giremiyorum taşınma olayım var da..kızlar geçmişi de okuyamadım hamiş var mı yeni..benim bu ay da os çıkıcak smir sonucumda enfeksiyon ve kronik sistit çıktı tedavi görüyorum..bu sürede de ilişki yasak:KK43:((( en verimli günlerim gidiyo..neyse artık ekimde güzel haberler vermek dileğiyle:KK43:(

canım çok çok geçmiiş olsun. önce sağlık. inşallah bu rahatsızlıklardan hemen kurtulursun bize de güzel haberlerini verirsin. kendine dikkat emi opuyorumnanaktan

bozo takılma dedim sana stresten sağlığın bozulcak allah korusun kaçıncı ayın oldu bu ay olmazsa

sağol goncacım
bu arada bozocum sana ümit vermek istemiyorum çünkü adet olursan üzülme diye

X